سینمای ایران

معرفی سریال تلویزیونی میکائیل

michael serial معرفی سریال تلویزیونی میکائیل

نام سریال : میکائیل

کارگردان : سیروس مقدم

michael serial1 معرفی سریال تلویزیونی میکائیل

تهیه کننده : الهام غفوری

نویسنده : سعید نعمت الله

michael serial6 معرفی سریال تلویزیونی میکائیل

بازیگران سریال میکائیل :

کامبیز دیرباز در این سریال ایفاگر شخصیت میکائیل است، بازیگرانی چون بهنوش طباطبایی، کامران تفتی، کاوه سماک باشی، مجید واشقانی، متین ستوده، مجید مشیری، امیر حمیدزاده، مریم خدارحمی، با حضور علیرضا خمسه و پرویز پورحسینی و… در سریال میکائیل بازی دارند.

michael serial7 معرفی سریال تلویزیونی میکائیل

سایر عوامل تولید این سریال عبارتند از :

مدیربرنامه ریزی: فهیمه کمالی، دستیار یک کارگردان: محمد بدرلو، دستیار کارگردان: حامد بیسادی، منشی صحنه: بیتا ارسطویی، مدیر تولید: محمود اتحادی، طراح گریم: مجید اسکندری، طراح صحنه و لباس: آرزو غفوری، مدیر تصویربرداری: امیر معقولی، تصویربردار: حسین قلی پور، صدابردار: هادی افشار، تدوینگر: خشایار موحدیان،عکس : شهاب احمد لو و رضا امینیان ، مشاور رسانه ایی : مجتبی احمدی ، مدیر تدارکات: آرش صالحی و…..

michael serial5 معرفی سریال تلویزیونی میکائیل

زمان پخش سریال میکائیل :

پخش مجموعه تلویزیونی «میکائیل» آخرین ساخته سیروس مقدم از شنبه ۲۲ فروردین ماه امسال در شبکه یک سیما آغاز شده است.

این سریال تلویزیونی جز پنجشنبه و جمعه هر شب ساعت ۲۲ روانه آنتن خواهد شد.

michael serial4 معرفی سریال تلویزیونی میکائیل

خلاصه سریال میکائیل :

رسول دوست عزیز و رفیق قدیمی میکائیل به اشتباه قربانی توطئه اشرار می‌شود. میکائیل که پلیس سختکوش و پرتلاشی است، برای استقرار نظم و آرامش بیشتر عزم خود را جزم می‌کند و با تکیه بر حمایت های مردم، دل به دریا می زند و… فیلمنامه سریال کماکان توسط سعید نعمت ا… در حال نگارش است.

michael serial3 معرفی سریال تلویزیونی میکائیل

تصویربرداری سریال میکائیل :

سریال میکاییل پس از پایان تصویربرداری در لوکیشن های مختلف تهران از جمله پارک ارم، فرودگاه، راه‌آهن، بیمارستان ناجا، خانه های میکائیل در میدان سپاه ملاصدرا و اطراف لواسان به قشم رسیدو در قشم لوکیشن‌های متعددی از جمله منزل عبدا… (پورحسینی)، منزل آقاخان (علیرضا خمسه)، کارخانه لنج سازی، جزیره هنگام، بیمارستان، بیابان های جزیره، شب‌های دریا تا صبح و … لوکیشن های اصلی سریال بود و در روزهای آخر تصویربرداری ، فضای وهم انگیز شخصیت میکائیل در «دره ستارگان» به تصویر کشیده شد.

سریال «میکائیل» به قلم سعید نعمت اله مضمونی پلیسی دارد که ما با مشارکت نیروی انتظامی (ناجی هنر) و شبکه اول سیما در گروه مجموعه های تلویزیون شبکه اول سیما تولید می شود.

michael serial2 معرفی سریال تلویزیونی میکائیل

درباره کارگردان :

دومین تجربه کاری سیروس مقدم با موسسه ناجی هنر نیروی انتظامی در حالی رقم می خورد که سال گذشته قرار بود سیروس مقدم کار ساخت سریال میکائیل را آغاز نماید ولی به دلیل ساخت سریال پایتخت ۳ و همچنین فصل زمستان و پاییز که برای ساخت سریال میکائیل لازم است کار تولید آن در مهر ماه ۹۳ شروع شد پیش از این نیز سیروس مقدم سریال دیوار را برای موسسه ناجی هنر تولید کرده بود.

michael serial9 معرفی سریال تلویزیونی میکائیل

سیروس مقدم در این باره اینطور می گوید:

سال گذشته با سعید نعمت الله قرار بود سریالی به نام میکائیل را شروع کنیم. به همین دلیل با هم چندین سفر تحقیقاتی به جنوب ایران به مناطقی چون بندر لنگه، گناوه، قشم، بوشهر، بندر عباس و کنگ رفتیم. بعد از آن نعمت‌الله ۷ قسمت سریال را هم نوشت که مجبور شدیم برای سریال پایتخت ۳ کار را تعطیل و به امسال موکول کنیم.

michael serial8 معرفی سریال تلویزیونی میکائیل

شکل گیری داستان سریال میکائیل :

داستان این سریال طی جلسات متعددی که عوامل تولید با نیروی انتظامی به ویژه دکتر منتظرالمهدی رئیس معاونت اجتماعی داشتند، توسط سعید نعمت الله با تاکید بر منویات و نکات مدنظر این سازمان که در سرلوحه آن ایجاد حس امنیت و آرامش روانی برای مردم است، ارائه شد. و در نهایت سریال میکائیل با مشارکت ناجی هنر تولید شد.

الهام غفوری تهیه کننده سریال با بیان این که ۱۰-۱۵ روز تصوربرداری در شهر تهران انجام می شود اعلام کرد پس از آن به قشم خواهیم رفت و لوکیشن اصلی ما آنجا قرار دارد.

تازه های آسمونی

تصاویر دیدنی 29 بهمن 97

طاهره رضایی

تصاویر دیدنی 23 بهمن 97

طاهره رضایی

تصاویر دیدنی 14 بهمن 97

طاهره رضایی

تصاویر دیدنی 11 بهمن 97

طاهره رضایی

سریال های شاد تلویزیونی در راه است

طاهره رضایی

پیمان یوسفی در «ورزش و مردم» جایگزین مرحوم شفیع شد

طاهره رضایی

سریال «شهید حججی» در سوریه ساخته می‌شود

طاهره رضایی

کارگردان «پایتخت» سریال ترسناک می‌سازد

طاهره رضایی

نگاهی به مجموعه تلویزیونی پرحاشیه سرزمین مادری

ندا رحیمی

نظر شما چیست؟