خوانندگان

هواداران گروه سون 7th Band + بیوگرافی

seven band 5 هواداران گروه سون 7th Band + بیوگرافی

گروه سون را می شناسید؟ در این مطلب سعی شده بیوگرافی مختصری از گروه سون و اعضای آن برای شما دوست داران موسیقی و طرفداران گروه سون قرار داده شود همچنین مصاحبه ای با 3 دوست داشتنی عضو این گروه انجام شده است که در ادامه در سایت آسمونی می توانید بخوانید.

اعضا گروه:

آرش قنادی متولد : ۱۰ شهریور ۱۳۵۷ تهران، زمینه فعالیت: سرپرستی گروه در امور اداری، نوازندگی، خوانندگی، آهنگسازی و ساز تخصصی او کیبرد آکاردئون است.

seven band 3 1 هواداران گروه سون 7th Band + بیوگرافی

امیر قنادی متولد : 7 اردیبهشت 1362 کرج، زمینه فعالیت های او آهنگ سازی و ترانه سرایی و خوانندگی است. زمینه فعالیت: ساز تخصصی او گیتار کلاسیک و الکترونیک است.

seven band 5 1 هواداران گروه سون 7th Band + بیوگرافی

کیارش پوزشی متولد : 9 بهمن 1356 بندرعباس، زمینه فعالیت: فعالیت های او تنظیم و ترانه سرایی و نوازندگی و خوانندگی و آهنگ سازی است و سازهای تخصصی کیارش پوزشی کیبرد و پیانو است.

seven band 6 هواداران گروه سون 7th Band + بیوگرافی

هر سه اعتقاد دارند كه در كنار هم يك صدا هستند. گروه سون (7) را حتما مي‌شناسيد؛ گروهي كه آرام‌آرام خودشان را در دل همه جا كردند؛ گروهي كه ادعا دارند هميشه در كنار هم خواهند ماند. كنسرت‌هاي گروه سون هميشه با استقبال خوب هواداران‌شان مواجه شده، طوري كه در بيشتر مواقع روزها و سئانس‌هاي كنسرت‌هاي‌شان تمديد مي‌شود.  دو برادر (امير و آرش قنادي) و كيارش پوزشي اعضاي گروه سون هستند.

 ما اسم سون را به خاطر زيبا بودن آن انتخاب نكرديم. خيلي در موردش تحقيق كرديم و ديديم واقعا در اين عدد يكسري انرژي‌ها نهفته است. بعد از اين‌كه اين اسم را انتخاب كرديم انرژي‌هاي آن به ما برگشت و احساس كرديم اتفاق‌هاي بهتري براي‌مان مي‌افتد. روز اول اسم گروه «كيميا» بود اما بعد از آن «سون» را انتخاب كرديم،‌ دوستش داريم و روي بودنش پافشاري مي‌كنيم.

 

گفت و گو با گروه سون :

آرش قنادي: اگر آن‌ها نبودند، ‌مي‌لنگيديم

شما به‌عنوان برادر بزرگ‌تر باعث شديد امير هم سراغ موسيقي و خوانندگي بيايد؟

حتما همين‌طور بوده چون من 6-5 سال از او بزرگ‌ترم، البته خانواده ما در كل موسيقي دوست هستند. پدرم هم مشوق اصلي ما بود، خانواده‌مان در اين قضيه خيلي به ما كمك كردند و پر و بال دادند اگر آن‌ها و همراهي‌شان نبود هيچ‌‌وقت نمي‌توانستيم گام‌هاي جدي در اين عرصه برداريم.

شما 3 نفر رابطه‌تان با هم چطور است؟

ما يك گروه هستيم، كارها را بين خودمان تقسيم مي‌كنيم و هر كس به بهترين شكل سعي مي‌كند وظيفه‌اش را انجام بدهد. اگر كسي در كاري به مشكل بربخورد با بقيه مشورت مي‌كند. كيارش هم درست مثل يكي از اعضاي خانواده ماست.

در خانواده شما شخص ديگري هم هست كه بخواند يا ساز بزند؟

پدر من شغل صنعتي دارد اما هميشه ساز مي‌زده و مي‌خوانده البته نه به‌صورت حرفه‌اي، پدربزرگم هم با اين‌كه صنعتكار بزرگي بوده اما علاقه زيادي به موسيقي داشته و تار مي‌زده، من هم با آكاردئون موسيقي را ياد گرفتم؛ آكاردئوني كه پدرم با آن مي‌زد و به من هديه داد. اين آكاردئون براي من خيلي با ارزش است و در بيشتر كنسرت‌ها همراهم است. آن زمان‌ها من به‌علت مشكلات زيادي كه وجود داشت نمي‌توانستم ارگ بخرم و با همين آكاردئون روزي 5-4 ‌ساعت تمرين مي‌كردم. حتي يك زماني من موسيقي تدريس مي‌كردم اما خودم ارگ نداشتم.

seven band 1 1 هواداران گروه سون 7th Band + بیوگرافی

دعواهاي 2 دقيقه‌اي

كار گروهي يك مقدار سخت است و بايد قدم‌ها را با احتياط‌تر برداشت، شما چطور در گروه‌تان اين قدم‌ها را برمي‌داريد؟

معمولا در ما ايراني‌ها هميشه اين اتفاق مي‌افتد كه مي‌گويند كار گروهي سخت است به خاطر اين‌كه اكثر آدم‌ها به حق‌شان قانع نيستند و اين خيلي سخت است 3 نفر پيدا شوند كه براي همديگر بهترين چيزها و برازنده‌ترين‌ها را بخواهند، ما با هم زندگي مي‌كنيم از 24‌ساعت شبانه‌روز فقط آن موقعي كه خواب هستيم همديگر را نمي‌بينيم ما با همدلي كار مي‌‌كنيم، مردم براي ما با ارزش‌ترين چيزهايي هستند كه داريم. براي كسي كه حاضر است حتي 5‌دقيقه وقت بگذارد و يكي از آهنگ‌هاي ما را گوش بدهد، حاضريم هر كاري بكنيم، ما تعداد كارهاي‌مان زياد نيست چون هميشه مواظب بوديم كه هر يك قطعه‌اي كه از ما وارد بازار مي‌شود خوب باشد و خيلي وقت‌ها براي يك قطعه كار يك آلبوم را انجام داده‌ايم.

كارگروهي سخت است يا كار تكي؟

كار تكي سخت‌تر است البته گروه هم بايد گروه باشد، اگر هر چند نفري كه دور هم جمع مي‌شوند بخواهند يك كارگروهي انجام بدهند حتما به مشكل برمي‌خورند، ما 3‌نفر سال‌هاي سال است همديگر را مي‌شناسيم حتي خيلي قبل‌تر از اين‌كه كارمان را شروع كنيم، ما قبلا براي خواننده‌هاي ديگر آهنگسازي مي‌كرديم و ريزه‌كاري‌هاي يكديگر را مي‌شناختيم. تا دل‌تان بخواهد روزهاي سخت داشته‌ايم، روزهايي كه به خاطر يكسري مسائل نمي‌توانستيم كار كنيم، روزهايي‌كه بهترين لحظات عمر ما بود، اگر بخواهيم بگوييم يك ديوان مي‌شود؛ بارها با هم دعوا كرده‌ايم اما مدت دعواي‌مان بيشتر از 2‌دقيقه طول نكشيده و هيچ‌وقت با هم قهر نكرده‌ايم. در نهايت هم حرف اول و آخر را 3نفري مي‌زنيم.

اگر امير بخواهد يك قطعه را تكي اجرا كند واكنش شما چيست؟

امير مهره اصلي گروه ماست، خيلي از آهنگ‌هاي زيباي ما را امير ساخته است، البته هر سه‌تايي ما در كل كار دخيل هستيم. هر سه يك خواننده‌ايم، اگر اين اتفاق بيفتد من خودم مخلص او هستم و مطمئنم كه برايش بهترين تنظيم را مي‌كنيم تا بخواند و كيف كند، ما عشق مي‌كنيم اگر او بخواهد اين‌كار را بكند تا به حال نخواسته اما اگر بخواهد هيچ مشكلي نيست و ما هر سه با جان و دل براي هم قدم برمي‌داريم.

seven band 2 هواداران گروه سون 7th Band + بیوگرافی

كيارش پوزشي: صداهاي‌مان را ميكس كرده‌ايم

چرا شما در اين يكي، دوسال گذشته آنقدر كم كار شده بوديد؟

ما از وقتي تصميم گرفتيم مجاز شويم روند كارمان كند شد، علت آن هم، زماني بود كه نياز داشتيم براي مجاز شدن و گرفتن مجوز صرف كنيم. بعد از اين‌كه گروه ما كليپ‌هايش را پخش كرد حدود 4 سال طول كشيد تا بتوانيم براي آلبوم اول‌مان مجوز بگيريم. براي آلبوم دوم هم زمان زيادي گذاشتيم كه خدا را شكر تا به حال همه كارهاي اين آلبوم به خوبي انجام شده و به زودي وارد بازار مي‌شود.

شما 3 نفر چگونه با هم آشنا شديد و تصميم گرفتيد كه يك گروه تشكيل دهيد؟

هر 3 ما قبل از اقدام به خواندن، نوازنده بوديم. من به صورت جداگانه به جز نوازندگي گاهي آهنگسازي مي‌كردم و بعضي‌اوقات هم شعر مي‌گفتم اما آرش و امير از اول با هم كار مي‌كردند و براي خواننده‌هاي ديگر آهنگسازي و تنظيم انجام مي‌دادند. در يك مقطعي ما با هم آشنا شديم و تصميم گرفتيم يك كار گروهي شروع كنيم. در كل ما 3نفر هر كاري كه در زمينه موسيقي هست انجام مي‌داديم تا اين‌كه قرار شد 3نفري روي استيج برويم، به همين دليل نخستين قطعه را با نام «ستاره» ساختيم و پخش كرديم تا واكنش‌هاي مردم را ببينيم و خوشبختانه استقبال خوب بود.

بعد از قطعه ستاره چه كرديد؟

بعد از آن قطعه، ما تراك «واست بميرم» را اجرا كرديم كه در آلبوم اول ما هم وجود دارد.

شما قسمت‌هاي يك ترانه را چگونه بين خودتان تقسيم مي‌كنيد؟

ما 3نفر با هم يك خواننده هستيم،‌ يعني وقتي در كنار هم قرار مي‌گيريم يك ترانه را خيلي زيباتر اجرا مي‌كنيم به نسبت وقتي كه بخواهيم آن را به صورت تكي بخوانيم. من يك سطح از صدا را خوب مي‌خوانم امير و آرش سطوح ديگر را. اين تقسيم‌بندي واقعا به شكلي است كه هركسي كه آن قسمت را مي‌خواند حتما بهتر از 2 نفر ديگر مي‌تواند آن را اجرا كند.

شما كدام سطح را بهتر مي‌خوانيد؟

من قسمت middle يا سطح وسط را بهتر مي‌خوانم. امير صدايي تنور دارد و آرش سطح بالاي صدا را كه معمولا اوج ترانه‌هاست عالي اجرا مي‌كند.

seven band 1 هواداران گروه سون 7th Band + بیوگرافی

امير قنادي: موسيقي ما پخته است

فرق گروه شما با گروه‌هاي موسيقي ديگري كه كنسرت مي‌گذارند، چيست؟

بهترين ابداع ما موسيقي‌مان است. يك مدت ما كم‌كار شديم اما اين كم‌‌كاري باعث نشد كه از موسيقي جا بمانيم. اين مدت ما تمام وقت‌مان را براي موسيقي گذاشته بوديم و موسيقي‌مان خاك خورد. اين خاك خوردن باعث شد كارهاي‌مان پخته‌تر شود. وقتي 3 سال روي يك كار زمان بگذاري حتما كارت با كار كسي كه 3 ماه وقت براي كارش مي‌گذارد، متفاوت است. بارها و بارها ملودي‌ها را عوض كرديم، هر خط شعرمان را 100 بار ويرايش كرديم. دنياي موسيقي به اين شكل است كه وقتي يك كار را مي‌سازي و كنار مي‌گذاري چند ماه بعد بر اساس اتفاق‌هايي كه در آن چند ماه افتاده آن را تغيير داده و كار پخته‌تر مي‌شود.

كارتان را چگونه شروع كرديد؟

من كوچك‌ترين عضو گروه سون هستم. من و آرش از بچگي با هم كار كرديم يعني ساز مي‌زديم. سال 78-77 كارمان را به صورت حرفه‌اي شروع كرديم و در شهرهاي مختلف ايران با نام گروه سون اجرا داشتيم ولي استارت اصلي كارمان رسما از سال 1384 با قطعه «ستاره» زده شد.

شما معمولا كدام سطح صدايي را مي‌خوانيد؟

معمولا قسمت‌هاي پايين و گاهي وسط كارها را مي‌خوانم. البته اينطوري نيست كه در تمام آهنگ‌ها بر اين اساس تقسيم‌ كار شود. توانايي خواندن قسمت‌هاي اوج قطعات را هم دارم و در آلبوم‌ دوم‌مان كه قرار است به زودي وارد بازار شود اين كار را كرده‌ام.

شما شعر هم مي‌گوييد؟

بله، قبلا اين كار را مي‌‌كردم اما در حال حاضر كمتر فرصت اين كار را دارم. در آلبوم دوم ما عليرضا پيروزي شعرهاي خوب و پراحساسي را به ما هديه داده است. شعرهاي او از نظر احساسي و سليقه‌اي به ما خيلي نزديك است.

  دعواهاي‌مان را دوست دارم

seven band 3 هواداران گروه سون 7th Band + بیوگرافی

تا به حال با هم دعوا كرده‌ايد يا با هم اختلاف‌نظر شديد داشته‌ايد؟

دعوا كه زياد مي‌كنيم (خنده) شوخي كردم اما اختلاف‌نظر به هر حال پيش مي‌آيد و اگر اين اختلاف‌نظرها نباشد موفقيت به وجود نمي‌آيد. مثلا سر يك چيزي هر كدام از ما يك اعتقاد جداگانه دارد و سر آن اعتقاد مي‌جنگد اما در نهايت كسي پيروز مي‌شود كه نظرش درست‌تر باشد. خوشبختانه هيچ كدام از ما غيرمنطقي نيستيم و هميشه به اعتقاد يكديگر احترام مي‌گذاريم و حق را به حق‌‌دار مي‌دهيم.

احتمال اين‌كه اين دعواها آخر و عاقبت خوبي نداشته باشد و گروه شما را با مشكل روبه‌رو كند، چقدر است؟

ما چون قبل از شروع كار گروهي با هم دوست بوديم، اخلاق‌هاي همديگر را خيلي خوب مي‌شناسيم. خيلي‌ها در يك مقطعي با هم آشنا مي‌شوند و سريع تصميم مي‌گيرند كه يك كار گروهي شروع كنند. اين گروه‌ها ممكن است با نخستين اختلاف‌نظر گروه‌شان از هم بپاشد، ولي ما از قبل همديگر را خوب مي‌شناختيم و اگر قرار بود اين گروه به مشكل بربخورد تا به حال اين اتفاق افتاده بود. در روزهاي سخت كنار هم مانديم، چه برسد به الان كه روزهاي خوب‌مان است. اگر شما بدانيد چه روزهايي را در كنار هم مانده‌ايم اين فكر به ذهن‌تان خطور نمي‌كند.

اگر در روزهاي اوج كارتان يكي بخواهد كارش را به صورت تكي ادامه دهد چه مي‌‌كنيد؟

فكر نمي‌كنم اين اتفاق بيفتد، در مورد خودم كه مطمئن هستم چون هميشه خودم را در قالب كار گروهي دوست داشتم. سيستم اخلاقي ام به شكلي است كه يك گوشه كار را بگيرم. وقتي كار گروهي مي‌شود بازده بيشتري دارد، من موفقيت خودم را در چنين نوعي از كار مي‌بينم.

تازه های آسمونی

اسامی خوانندگان پاپ حاضر در جشنواره موسیقی فجر

طاهره رضایی

گروه موسیقی سون در تدارک آلبوم جدید

آسمونی

71 comments

ash 2017/05/11 at 20:49

واقعا بی نظیرین هرسه تاتون، اهنگاتون، ترانه، اهنگسازی همه چی همه چی… اصن نمیدونم چی بگم که تعریف کاملی باشه از گروهتون فقط میگم که نظیر ندارین واقعا. مرسیییییییییییییی از این همه احساس، خیلی دوستون دارم

پاسخ نظر
حسین 2017/04/26 at 21:41

سلام این گروه خیلی عالیه
فقط یه سوال ….آهنگ دنیای بعد تو کجا فیلمبرداری شده؟

پاسخ نظر
بهرام محمودی 2017/04/23 at 11:57

سلام.هرسه تای شما رو دوست دارم.خیلی زیاد.شما عالی هستید.عالی. گوش دادن به ترانه های شما واقعا لذت بخشه. میدونید،بعضی موقع ها استرس این و دارم که یموقع دیگه با هم نباشید. بازم میگم شما بی نظیر هستید بدون تعارف

پاسخ نظر
فرزاد قدیری 2017/04/13 at 21:41

سلام خسته نباشید میخام بدونم من چجوری میتونم با آقای آرش قناد ارتباط داشته باشم .

پاسخ نظر
امیر 2017/03/25 at 19:40

با عرض سلام و ادب خدمت سروران گرامی
اینجانب برای سالگرد ازدواج خود و غافلگیر کردن همسرم میخواستم اگر امکان دارد یک ارتباط مستقیم با گروه شما داشته باشم برای اجرای برنامه ممنون میشوم اگر مطلب اینجانب را پاسخگو باشید با تشکر

پاسخ نظر
vahid 2017/02/22 at 01:04

با سلام عاشق گروه آهنگهاتون هستم مخصوصا دوست دارم

پاسخ نظر
comaee 2016/12/23 at 03:35

فقط فقط فقط حمید عسگری

پاسخ نظر
حسن 2016/11/24 at 20:05

گروه بی نظیری هستن
همیشه اهنگ هاشون را گوش میدم
دمشون گرم

پاسخ نظر
شیوا 2016/09/12 at 15:42

سلام به اعضای محترم گروه سون
من یکی از طرفداران گروه شما هستم ، نمی تونم بین اهنگهاتون انتخاب کنم و بگم که فلان اهنگتون رو بیشتر دوست دارم ، تک تک کارهاتون زیباست و قابل تقدیر و اینکه هزاران بار هر کدوم رو با عشق و ااحساس گوش کردم باز هم هر موقع گوششون میدم انگار که اولین باره که میشنوم و بی نهایت اهنگها تون رو دوست دارم ، فقط خواهش میکنم همینجور عاشقانه کاراتون رو ادامه بدید و بی صبرانه منتظر کارهای زیبا و جدیدتون هستم ، بی نهایت دوستتون دارم ، تا همیشه سالم و موفق و شاد باشید.

پاسخ نظر
الهام 2016/06/08 at 18:37

سلام و خسته نباشيد. واقعا گروه بي نظيري داريد ، من كنسرت كيش رو هيچ موقع فراموش نميكنم ، واقعا عالي هستيد . واستون آرزوي موفقيت هاي بيشتري دارم ❤️

پاسخ نظر
نیلوفر 2016/06/04 at 11:28

سلام امیرجان خیلی دوس دارم بدونم اصالتن کجایی هستی؟؟؟؟؟؟

پاسخ نظر
مری 2016/02/22 at 01:17

سلام من دیونه آهنگ دوست دارم هستم واقعا قشنگه البته همه ترانه هاتون زیبا هستن.به امید روزی که در شهر ما کنسرت اجرا کنید.

پاسخ نظر
مریم 2016/02/19 at 19:05

کیارش کارت حرف نداره دوستت داریم

پاسخ نظر
t.h 2015/09/25 at 18:55

سلام ارش جون صدات واقعا بی نظیره ولی نمیدونم چرا کنسرت تو کم میذاری . خیلی دوست دارم ازنزدیک ببینمت .چون عاشق صداتم..

پاسخ نظر
دوست امیرقنادی 2015/07/30 at 01:36

سلام امیر چیزی که خواستی امادس بیا خونمون خودمم کارت دارم چون گفتی سیم کارتمو عوض کردم نتونستم پی ام بدم حتما بیا

پاسخ نظر
امیر 2017/03/25 at 19:46

سلام ببخشید من چطور میتونم از گروه سون باند برای اجرای یک برنامه دعوت کنم لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

پاسخ نظر
Lili 2015/07/25 at 15:32

concerte dehkade ali bud ashegheeeeeeeetunam

پاسخ نظر
شهرزاد 2015/05/23 at 22:03

امیر جان دوست دارم

پاسخ نظر
masoumehh 2015/05/03 at 18:03

Ejraye saritoono boodam aliii bood
Vaghean b matdom ehram mizarid va por enerzhi ejra mikonid
Seven gorouhe fogholadeie

پاسخ نظر
علی 2015/04/02 at 22:46

باعرض سلام و خسته نباشید خدمت گروه محترم هفت.من دارای شعرهایی هستم که خودبه تنهایی سروده ام و بسیار ناب و نادر است.دوست دارم اگر مایلید برای شما بفرستم. ممنون.دنبال کننده گروه شما هستم و ارزو میکنم همیشه انقدر پرانرژی و صبور باشید.لطفا اگر این نظر را خواندید به من حقیر ایمیلی بزنید.ممنون

پاسخ نظر
سایان 2015/03/17 at 17:42

مسخره اس

پاسخ نظر
zahra7th 2015/04/05 at 23:15

الاغ مسخره خودتی و 7جد پس وپیشت.اون موقعی که خداشعورتقسیم میکرد کجابودی تونفهم بیصفت.تواصن چیزی از موسیقی میفهمی بی مغز.هیچی نگم بهتره…

پاسخ نظر
پریا 2015/10/14 at 18:32

آییییییییییییییییییییییی قربونت بشم من زهرا جون گل گفتی واااااااااااااااااااااااااااااااااقعا شعور نداره

پاسخ نظر
ستاره 2015/07/02 at 15:32

سایان تو که میگی مسخره اس پس چرا میای راجع بهشون مطلب میخونی؟
کسی مجبورت نکرده که نظر بدی نظرت رو واسه خودت نگه دار خیلی دوست دارم بدونم اونی که تو طرفدارشی کیه که جرات میکنی اینقدر راحت به سون بگی مسخره دفعه اخرت باشه اینو بدون همه مثل من محترمانه باهات صحبت نمیکنن افتاااد؟

پاسخ نظر
s 2016/09/10 at 01:01

گروه سون واقعا عالی است مخصوصا اهنگ دوست دارم به نظرم که اونا لیاقت محبوبیت رو دارند

پاسخ نظر
ناشناس 2015/07/11 at 10:39

سایان چرا مسخره ؟من که بعد از خانوادم مهم ترین و دوست داشتنی ترین کس زندگیم امیر قنادی بار آخرت باشه

پاسخ نظر
Atieh 2016/02/10 at 17:08

سلام من عاشق گروه شما هستم و مخصوصا امير قنادي

پاسخ نظر
ash 2017/05/11 at 20:52

حسود بیچاره، مسخره تویی. دلم به حالت میسوزه که انقد بیچاره ای

پاسخ نظر
مارال اسدی 2014/12/25 at 05:36

سلام و خسته نباشید به گروه هفت من خیلی گروه شما رو دوست دارم من تا به حال گروه شما رو از نزدیک ندیدم ازتون میخوام برای یکبار به حمله ی ما بیاین عاشقتونم موفق باشید

پاسخ نظر
علي 2014/12/03 at 14:21

خوشتيپ

پاسخ نظر
♥♥maran♥♥ 2014/11/14 at 14:10

من عاشقتونم. هووورااااااااااااااا.امیدوارم یه روزی بتونم از نزدیک ببینمتون.آرزوی موفقیت دارم براتون.بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووس

پاسخ نظر
Eli 2014/10/10 at 03:28

عاشق گروهتونم عالی هستید همه آهنگاتون20 فوق العاده اید
موفق باشید

پاسخ نظر
نادیا 2014/09/30 at 15:40

عاشقتونم اومدین رشت کنسرت گذاشتین اومدم عالی بود

پاسخ نظر
سها 2014/09/24 at 16:17

واقعا عاشق اهنگها و شخصیت متین خواننده های این گروه هستم.خاطره های خیلی خوبی با تمام اهنگ هاشون دارم.خدا قوت خسته نباشین

پاسخ نظر
علی 2014/08/30 at 12:57

خوب بود

پاسخ نظر
نیلو 2014/08/19 at 00:05

عاشقتونم عالی هستین.

پاسخ نظر
من 2014/08/05 at 17:31

ستاره ی این گروه آرش هست.واقعن صداش تو این گروه می درخشه

پاسخ نظر
سعيد 2014/07/15 at 23:16

سلام به سه هنرمند عزيز، واقعا عالي هستيد من يكي از طرفداران پروپا قرصتون هستم، و يك خاطره بسيار رومانتيك از قطعه نرو خواهش ميكنم شما دارم كه هيچوقت فراموش نميكنم، بنده بعنوان يك خلبان كه بيشتر عمرم در اسمونها ميگذره براتون ارزوي موفقيت ميكنم.

پاسخ نظر
نفس 2014/07/05 at 00:47

من از امیر خوشم میاد خیلی صداش قشنگه کلا صدای همشون خوبه

پاسخ نظر
کوثر 2014/06/26 at 02:49

من عاشق امیر قنادی هستم و گروه 7 را دوست دارم…………………

پاسخ نظر
طوبی 2014/06/22 at 18:41

من همیشه اهنگهای گروه شماراگوش میدادم ومیدم کاراتونو دوس دارم.امیدوارم مث همیشه موفق باشید

پاسخ نظر
پریناز حقی 2014/06/22 at 16:48

من عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشق این گروهم
خیلی آهنگای قشنگی خوندن
کاشکی یه آهنگ هم به اسم پریناز
میخوندن مثل پریا که خوندن
درکل خیلی دوستشون دارم کاشکی بیان نظرمو بخونن
امییییییییییییییییییییروآآآآآآآآآرش و کیارررررررررررررررررررش روخیلی خیلی
دوست دارم وهمیشه توقلبمن همیشه

پاسخ نظر
طناز 2014/06/20 at 10:36

خیلی قشنگ می خوانند من آهنگ های گرو ه سون را دوست دارم تزه من آن ها را ا نزیک هم دیده ام.

پاسخ نظر
نجلا 2014/06/17 at 13:09

من از امیر خوشم می آید

پاسخ نظر
محدثه بهرامی 2014/06/15 at 15:18

سلام گروه سون رو عاشقانه دوست دارم تا حالا همه ی آهنگاشون 20 بوده. هر چی از خوبیشون بگم کمه. انشاءالله موفق باشن و موفقیتشون رو به فارسی زبانان منعکس کنند.

پاسخ نظر
ساحل 2014/06/13 at 17:12

بهترینن مصاحبه هم عالی بود لذت بردم باارزوی موفقیت برای گروه سون وهمچنین شما

پاسخ نظر
آیما 2014/06/07 at 11:03

سلام
بهترین گروه گروه سونه
بهترین خوانده ها در گروه سونه
هر کی می خواد کنسرت بره فقط سون
چون بهترین اجرا رو دارن

پاسخ نظر
الناز خلیل زاده 2014/06/04 at 00:22

این گروه بهترین خواننده های توی ایران بلکه کل جهانو داره هر سه صدای ارمش بخش دارن.دوسشون دارم هوارتا بوس

پاسخ نظر
يگانه 2014/05/19 at 11:38

عاشق آهنگ ستاره ام خيلي قشنگه
مرسي
عاشششششققققققق خووووووودممممممم.
خخخخخخخخ
بي شوخي علي بود شما7 نيستين بيستين20

پاسخ نظر
kimiya 2014/05/18 at 08:34

آی لاو یو امیر
عاشقتم

پاسخ نظر
شیما 2014/05/15 at 18:34

عالییییییی بود دوستون دارم

پاسخ نظر
غضنفر 2014/05/09 at 12:59

باحاش حال کردم

پاسخ نظر
محمد 2014/05/09 at 12:58

عالی بود

پاسخ نظر
نیلوفر 2014/05/02 at 00:50

هر سه شون بی نظیرن.با تمام وجود ازشون انرژی می گیرم.

پاسخ نظر
samira o0o7 2014/05/01 at 16:02

امير من پسر بهتر و خوشگل تر از تو نديدم
راستي من همونم كه ديشب باهاش عكس گرفتي

پاسخ نظر
samira o0o7 2014/05/01 at 15:43

اين گروه عاليه مخصوصا امير
امير عاشقتم ميميرم واست عزيزم

پاسخ نظر
سوگل 2014/04/30 at 23:24

عاشق امیرم…………………………..خیلی دوسش دارم

پاسخ نظر
sara 2014/03/12 at 14:06

خیلی عالی ممنون

پاسخ نظر
yasaman 2014/03/07 at 18:48

وووووواااااااااییییییی…….من عاشقشونم هرسه تا شون صدا های پخته وملایمی دارن که تونست مثلث قسنگو درست کنن……به هر حال هر سه تاشونو دوس دارم مخصوصا امیروو….

پاسخ نظر
حوریا 2014/03/06 at 12:24

عالین من تو بیشتر نسرتاشون رفتم کنسرت 10 افند عالی بود

پاسخ نظر
Maria 2014/03/05 at 17:58

اجرای دیشبتون تو بابلسر عالیییی بود! یکی‌ از بهترین شبام بود!!خیلی‌ دوستون دااااارم

پاسخ نظر
سها 2014/03/03 at 10:58

عاشقتونم 10 اسفند که اومدم کنسرتتون یادم نمیره.مخصوصا اقای ارش

پاسخ نظر
noshin 2014/03/01 at 18:27

عاشقتونم دیشب اجراتون تو اراک خیلی عال بود کاشکی بیشتر میموندید

پاسخ نظر
پریسا 2014/01/30 at 11:00

واقعا البوم دوست دارم عالی بود درواقع سطح همه ی اهنگهای شمابالاست من ازهر3شماتشکرمیکنم امیدوارم موفق باشین هر3شمارودوست دارم مخصوصا اقای امیر قنادی…..

پاسخ نظر
سحابی 2013/11/28 at 15:43

من عاشششششششششششششششقه شما سه تاام!!!
هم صداتون معرکه اس هم خودتون و هم آهنگاتون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مخصوصا اون آهنگ زمانه

پاسخ نظر
دنیا 2013/12/04 at 13:10

قیافه هاشون بهشون میاد خوشکلن حیف صداشون بهشون اومده وگرنه هیچی

پاسخ نظر
فاطیما.تهران 2013/11/27 at 20:48

واقعا فوق العاده هستند و برای من قابل احترام . . . .
از ته قلبم براتون ارزوی موفقیت و سعادت و خوشبختی را دارم .

پاسخ نظر
فرشته 2013/11/27 at 20:03

گروه سون عزیز شما فوق العاده اید!!!
ایشاالله در هامبورگ و بن مثه همیشه بدرخشید..

پاسخ نظر
hiva 2013/11/27 at 18:51

saran ye oo ” arash.amir.kiarash

پاسخ نظر
عاشق 2013/11/26 at 17:01

گروه سون عاشششششششقتونم….
امیدوارم درکنسرت 3دی درآلمان موفق باشید..
عشقم توهم موفق باشی….!!!!

پاسخ نظر
hiva 2013/11/27 at 18:54

saran ye oo ” arash.amir.kiarash

پاسخ نظر

نظر شما چیست؟