املاک و ساختمان

فروش زمین در شمال

b658d73d656b4f60cc50dfdc25f81419 فروش زمین در شمال

خرید و فروش ملک در شمال ، در بیشتر موارد شامل خرید و فروش ویلا در شمال ، خرید و فروش آپارتمان در شمال ، خريد و فروش زمین در شمال ميباشد که ما در این بخش آسمونی توضیحاتی در مورد فروش زمین در شمال، خرید و فروش زمین در شمال و به طور کلی خرید و فروش ملک در شمال را برای شما عزیزان منتشر می کنیم.

خرید زمین در شمال و فروش زمین در شمال نیز به سه دسته از زمین های ساحلی و زمین های جنگلی و زمین های تجاری تقسیم بندی میشوند كه به طور مختصر به شرح ذیل میباشند .

فروش زمین ساحلی در شمال ، شامل فروش زمین ساحلی داخل شهرک با متراژ و قواره های 200 تا 200 متر با مشخصات و امتیازات شهرک ساحلی و يا زمین های ساحلی مستقل به صورت پراکنده و با متراژ زمین های اصولا بالای 100 متر تا چند هكتار میباشند .

فروش زمین جنگلی نیز شامل ، زمينهای فروشی جنگلی داخل شهرک با متراژ 200 تا 2000 متر و یا زمین های بیرون از شهرک و به صورت زمین یک و مستقل تقسیم و با متراژ زمین های 300 تا چند ده هكتار و با قیمت های مختلف قابل تفکیک میباشند .

فروش زمین تجاری در شمال ، که بیشتر قابلیت تجاری با بر ساحلی در ظلع شمال جاده و یک سر وصل به جاده سراسري و سر دیگر متصل به ساحل و يا بر جنگلی در ظلع جنوب جاده بوده که بيشتر قابلیت تجاری و برای استفاده برندها و مراکز خرید شناخته شده و فست فودها مورد استفاده قرار میگیرند و بسته به موقعیت و نوع زمین با قیمت از متری 400 تا متری 4 میلیون تومان متفاوت میباشند .

در مجموع خرید و فروش ویلا در متل قو و نمک آبرود و همینطور خرید و فروش ویلا در نوشهر و رویان تا بابلسر نسبت به دیگر شهرهای شمالی کشور از اهمیت بیشتر و معروفیت شناخته شده ای برخوردار بوده و بیشتر اشخاصی که به دنبال خرید ویلا و زمین و آپارتمان و یا معاوضه ویلا و ملک و زمین در شمال هستند ، بیشتر متل قو و نوشهر و نمک آبرود را مورد انتخاب و خرید و تهاتر و معاوضه خود در نظر میگیرند..

خرید ویلا در شمال ، در مورد ویلاهای فروشی در شمال که میتوان به دو دسته شامل ویلاهای فروشی ساحلی و یا ویلاهای فروشی جنگلی تقسیم كرد .

فروش ویلا ساحلی در شمال ، كه خود نیز به دو دسته ویلاهای فروشی ساحلی داخل شهرک یا در بیرون از بافت شهری و یا ویلاهای ساحلی داخل شهرك در محدوده شهر و نزدیك به شهر و دسته دوم شامل ویلاهای فروشی مستقل به صورت خصوصی و دربست در بیرون از شهرک و بافت شهری و یا ویلاهای ساحلی مستقل نزدیک به شهر و بافت شهری با امکانات کامل شهری كه قابل تفکیک هستند .

دسته اول شامل فروش ویلا ساحلی داخل شهرک ، كه این دسته از ویلاها درون مجموعه ای محصور شده با عنوان شهرک با امنیت کامل و دارای نگهبانی شبانه روزی جهت حفظ و حراست ویلا ساحلی و پرسنل خدماتی جهت انجام امور سرويس دهی و رسیدگی به محوطه شهرک و همچنین ویلاهای ساحلی موجود در شهرک با مدیریت واحد هستند ، و قیمت ویلاهای فروشی ساحلی داخل شهرک در مناطق معروف در شمال عموما بسته به متراژ زمین و قدمت و عمر بنا ویلا و نوع شهرک متفاوت میباشد .

دسته دوم از ویلاهای ساحلی شامل ، ویلاهای ساحلی مستقل و خصوصی میباشند که این دسته از ویلاها بیرون از شهرک و عموما به صورت ويلاهای تکی و مستقل میباشند که در کنار هم و نزدیک دریا و ظلع شمالی جاده شمالی واقع شده و از نظر قیمت بسته به نوع سازه و متراژ بنا و عمر و موقعیت ویلا متفاوت میباشند .

در مورد ویلاهای فروشی جنگلی داخل شهرک نیز مانند ویلاهای ساحلی داخل شهرک با امنیت کامل و قیمت متفاوت وجود دارند ، و فروش ویلاهای جنگلی مستقل نیز مانند ويلاهای ساحلی مستقل و طبق موارد بالا بوده و از لحاظ قیمتی میتوان گفت که قیمت ویلا ساحلی در بیشتر موارد به دلیل ارزش زمین ساحلی این دسته از ویلاها نسبت به ویلای جنگلی از بها و ارزش بیشتری در شمال برخوردار هستند .

فروش آپارتمان در شمال ، که بیشتر آپارتمان های فروشی در شمال در بافت شهر و محدوده شهری واقع شده و به صورت پراکنده آپارتمان ساحلی و جنگلی در اطراف شهر و در بافت روستا نشین شهر مربوطه واقع و با قیمت های متفاوت و با فروش نقدی و يا معاوضه آپارتمان با ملک هم قیمت آپارتمان ساحلی و یا جنگلی در شهرهایی چون تهران و كرج و اصفهان و مشهد نیز قابل معاوضه و تهاتر میباشند .

نیازمندی های مرتبط

تازه های آسمونی

تعریف و کاربرد فناوری فضایی

ندا رحیمی

موجودات ساکن در زیر زمین

ندا رحیمی

تکنیک های روز افزایش فروش

ندا رحیمی

خرید و فروش طلای قسطی

ندا رحیمی

راههای جذب مشتری از اینستاگرام

ندا رحیمی

واو…. اینو ببینید (عکس های عجیب)

ندا رحیمی

آشنایی با جرثقیل برجی (تاور کرین)

ندا رحیمی

استراتژی های توسعه کسب و کار

ندا رحیمی

تاثیر تبلیغات بر فروش کالا و خدمات، و نقش تبلیغ در جذب مشتری

ندا رحیمی

نظر شما چیست؟