تبلیغات بنری


اگر اهل گشت و گذار در اینترنت هستید حتما در سایت های مختلف مانند آسمونی بنر های تبلیغاتی توجه تان را جلب کرده است. این تبلیغات که در کادرهای مستطیلی کوچک وجود دارند، تقریبا در تمام صفحات وب و در ابعاد مختلف و موضوعات گوناگون در برابر چشم‌هایتان ظاهر می‌شوند.

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری، یکی از انواع تبلیغات آنلاین است که در قالب گرافیکی و فرمت‌های مختلف مانند متن، تصاویر، ویدئو و … در مقابل کاربران ظاهر می‌شود و در صورت کلیک بر روی آن‌ها، مرورگر اینترنت شما را به وب‌سایت تبلیغ‌کننده منتقل خواهد کرد. هدف از تبلیغات بنری، انتقال پیام برند و تبلیغات به بازدیدکنندگان وب‌سایت موردنظر است. این تبلیغات در بخش‌های متمایزی از وب‌سایت‌ها که به‌طور خاص برای تبلیغات در نظر گرفته شده‌اند، ظاهر می‌شوند.

این روش تبلیغات اینترنتی برای برندیگ بسیار موثر است و درصورتی که بنر تبلیغاتی در وب سایت‌های معتبر مانند آسمونی و در جایگاه مناسب نمایش داشته باشد فیدبک بسیار خوبی دارد و باعث افزایش ترافیک می شود . همچنین باید برای برندسازی یک استراتژی حساب شده داشته باشید و مدت نمایش بنر ، ارتباط سایت‌ها و محتوای تبلیغ را درست انتخاب کنید.

اندازه های مختلف تبلیغات بنری

اندازه های مختلف تبلیغات بنری

تبلیغات بنری در آسمونی دارای ویژگی های زیر است:

  1. دارای جایگاه ویژه
  2. دارای لینک مستقیم (Follow)
  3. مدت زمان ثابت یک ماهه
  4. نمایش 100%
  5. قرارگیری در سایتی با مخاطبان بالا و دارای سلایق مختلف
  6. طراحی(Design) حرفه ای

 

  • تبلیغات بنری در آسمونی :
 تلفن: 22072529-021
موبایل: 09038422998 
تلگرام: Asemooniadmin@
  ایمیل: info@asemooni.com

 

 

0/5 ( 0 نظر )