تبليغات اپليكيشن موبایل


 

آسمونی ، در این پست همراه ما باشید تا یکی از پرکاربردترین انواع تبلیغات را به شما معرفی کنیم.

تبلیغات موبایلی

تبلیغات موبایلی

تبلیغات موبایلی

امروزه بیش از نیمی از زمانی که در تمام رسانه‌های دیجیتال گذرانده می‌شود مختص به استفاده از موبایل هاست. بنابراین، تبلیغات موبایلی می‌تواند از جایگاه ویژه‌ای برای جذب مشتری برخوردار باشد.

همانطور که از نام آن پیداست این نوع تبلیغ، دسته‌ای از تبلیغات دیجیتال است که بر روی صفحه موبایل نمایش داده می‌شود که می‌تواند ارسال یک متن از طریق پیامک باشد یا اینکه تبلیغات کلیکی یا نصبی در صفحات وب مانند آسمونی، اپلیکیشن‌ها و یا بازی‌های موبایلی باشد. تبلیغات موبایلی درواقع به انجام هرگونه تبلیغات از طریق موبایل، تبلت و دیگر دستگاه های ارتباط بی سیم می باشد. بهترین ویژگی تبلیغات موبایلی که باعث محبوبیت و رشد آن شده این است که وسیله ای که بر روی آن تبلیغ انجام  می شود، وسیله ای شخصی و مربوط به یک فرد خاص است. در نتیجه موبایل ها دقیق ترین وسیله و بهترین کانال ارتباط شما برای هدف قرار دادن مخاطبین خاص هستند البته در صورتی که بتوانید مخاطب هدف را به درستی بشناسید. امروزه تبلیغات موبایلی عموما در اپلیکیشن های موبایل و وب سایت ها انجام می شود. تبلیغات  موبایلی  می تواند از هر نوع متن (text) ، فیلمهای فلش (flash movies) ، بنر ، صوت (audio) و ویدئو باشد.

تبلیغات موبایلی و رشد کسب و کار

تبلیغ‌دهندگان به کمک تبلیغات موبایلی می‌توانند محصول خود را از طریق برندسازی با نمایش تبلیغ، هدایت به صفحه هدف با کلیک بر تبلیغ، جذب کاربر با کیفیت درحجم زیاد، با نصب اپلیکیشن و یا انجام فعالیت‌های تعریف‌شده مانند عضویت، استفاده از خدمات و … به مخاطبان واقعی خود معرفی کنند.

همچنین،  به کمک آن می‌توانیم بدون از دست دادن تجربه کاربری خود یک جریان درآمدی پایدار داشته باشیم و در هر لحظه جایگاه تبلیغاتی خود را با بالاترین قیمت بین گستره وسیعی از تبلیغ دهندگان به مزایده بگذاریم و آن را به بیشترین قیمت بفروشیم.

امروزه هر کسب و کاری در کنار سایت، اقدام به طراحی اپلیکیشن برای خود می کند. تبلیغات موبایلی درون اپلیکیشنی این امکان را به کاربران می دهد که به ازای برنامه های مشخص، محصولات آن ها در آن اپلیکیشن تبلیغ شود.

البته نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید، این است که تبلیغات موبایلی شما باید قابل نمایش در تمامی ابزارها و اندازه و همچنین سیستم عامل ها مخصوصا اندروید و ios باشد.

ویژگی‌های تبلیغات موبایلی در آسمونی :

به زودی تکمیل می شود

  • تلفن رزرو تبلیغات در آسمونی :
 تلفن: 44704941-021
موبایل: 09038422998 
تلگرام: Asemooniadmin@
  ایمیل: info@asemooni.com
0/5 ( 0 نظر )