محتوای برند

انتخاب تالار عروسی

یکی از مهم ترین روزهای زندگی هر شخصی روز عروسی است. عروس و داماد با برنامه ریزی دقیق و انتخابی مناسب زیباترین و بهترین شب زندگیشان را رقم بزنند.   انتخاب تالار عروسی  یا باغ تالار برای برگزاری مراسمتان از مهم ترین قسمت های برنامه ریزی عروسی می باشد. جهت برگزیدن تالار یا باغ عروسی میبایست مواردی را رعایت نمایید و تمامی معیارهایتان را برای انتخاب تالار در فهرستتان بگنجانید.

باغ تالار انتخاب تالار عروسی

شما میتوانید با مراجعه به سایت  شادیتو   تمامی تالار های تهران و دیگر استان ها را با مشخصات کامل, عکس, موقعیت روی نقشه و تخفیف ویژه مشاهده فرمایید و بدون ماندن در ترافیک تالار عروسی خود را انتخاب فرمایید

به منظور رزرو تالارهایی که از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند.باید چند ماه قبل تالار موردنظرتان را رزرو نمایید. در حال حاضر با توجه به اینکه تالارها و باغ تالارهای مختلفی وجود دارد گزینه های متنوعی پیش رویتان می باشد.

حتما گنجایش تالار را با توجه به تعداد مهمانانتان در نظر داشته باشید.سالن بزرگ با مهمانان کم جشنتان را بی روح جلوه می دهد. در صورتی که مهمانانتان زیاد است.از رزرو تالارهای کوچک بپرهیزید.

برای اینکه در رفت و آمدتان اختلال ایجاد نشود، آرایشگاه، آتلیه، گلفروشی را نزدیک تالارتان برگزینید.

پیش از اینکه تالار مورد نظرتان را رزرو کنید، از نظم آنجا اطمینان حاصل کنید. از مرتب بودن صندلی ها، دیوارها و سرویس های بهداشتی و… مطمئن شوید. اگر قصد دارید عروسیتان را در باغ برگزار کنید نسبت به پاکیزگی کوچه های نزدیک باغ توجه ویژه داشته باشید.

در مورد برق اضطراری از مدیریت تالار سوال نمایید.

پیش از اینکه جشنتان منعقد گردد، همراه چند نفراز نزدیکان و بزرگان در یکی از جشن ها حاضر شوید تا از کیفیت غذای سالن یقین حاصل نمایید.

توجه کامل داشته باشید که جایگاه گروه موزیک، آسانسور، محل بازی و استخر به منظور زیباترشدن مراسمتان و… از مواردی اند که باید تمام و کمال به نحو احسنت انجام بگیرند.

زمان رزرو تالار در نظر داشته باشید که تالار از تعداد کافی پارکینگ برخوردار باشد.برای هر 3-4 نفر یاید یک پارکینگ رزرو کنید. چرا که اگر این امکان برای مهمانانتان فراهم نباشد آنان مجبور به پیاده روی خواهند بود و این موضوع چندان جالب نیست.

تالار انتخاب تالار عروسی

جایگاه ماشین عروس، نیروی لازم برای برقراری امنیت جشن، پارکینگ و سایر موارد به بهترین وجه ممکن انجام بگیرند.اگر عقد و عروسیتان در یک روز است، این مورد را نیز از یاد نبرید.

موقعیت و دسترسی تالار

حتما به مواردی از قبیل نزدیکی و موقعیت جغرافیایی تالار دقت داشته باشید، در صورتی که این موضوع را لحاظ نکنید مهمانانتان کلافه شده و نمی توانند در مراسمتان حضور یابند.خودتان را هم در نظر داشته باشید که تالار به آرایشگاه و آتلیه عکاسی تان نزدیک باشد.

گنجایش سالن تالار

اگر تعداد مهمانانتان کم است سالن بزرگ مناسب جشنتان نیست. اگر مهمانانتان زیاد هستند دراین صورت سالنی بزرگ را رزرو نمایید.از مدیریت تالار در مورد نیاز به اضافه نمودن صندلی سوال نمایید.

سقف سالن پذیرایی تالار

حتما زمان رزرو تالار، تالاری را برگزینید که از سقف های بلند برخوردار باشد.تالارهایی که سقف کوتاه دارند اصلا مناسب نمی باشند.

پارکینگ اتومبیل برای مهمانان

تالار یا باغ تالار مورد نظرتان برای برقراری جشن بایستی از پارکینگ برای اتومبیل مهمانانتان برخوردار باشد.چراکه مهمانانتان با ماشین شخصیشان در مراسمتان حضور پیدا می کنند و تمایلی ندارند که در خیابان های اطراف در جست و جوی جای پارک باشند و تمام مراسمتان حواسشان را معطوف امنیت خودرویشان نمایند.

روکش صندلی ها و رومیزی ها و حصول اطمینان از تمیزی آن ها

حتما در مورد تمیزی روکش صندلی ها و رومیزی ها حساسیت لازم را به خرج دهید و از مدیریت تالار درخواست نمایید که رومیزی ها برای مراسم شما شسته شوند.

تالار عروسی انتخاب تالار عروسی

تست غذا و کیفیت پذیرایی

متداول است که بعد از انتخاب تالار و باغ پذیرایی، قبل از عقد قرارداد، کیفیت غذا و پذیرایی توسط مشتری تست می‌شود. معمولا مشتری یک شب به صورت سرزده به تالار یا باغ رفته و بعد از ملاقات با مدیر تالار تقاضای تست غذا و مشاهده نوع سرویس‌دهی را می‌کند. امکان مشاهده نحوه سرویس‌دهی مهمانداران، برخورد آنها با مهمانان، نوع لباس آنها، کیفیت ظروف پذیرایی و… از نزدیک، به شما کمک خواهد کرد که تصمیم نهایی خود را راحت‌تر بگیرید.

بررسی سرویس بهداشتی تالار

بجز بررسی سالن اصلی تالار سعی کنید بخش های مختلف تالار از جمله سرویس بهداشتی را بررسی کنید.

نظر شما چیست؟