رپورتاژ

ثبت شرکت در کوتاه ترین زمان

موسسه حقوقی راد به عنوان یکی از با سابقه ترین موسسه ثبت شرکت در ایران، توانسته است ثبت و ارائه‌ی خدمات مالی، حقوقی و اداری به بیش از 1000 شرکت را در کارنامه‌ی خود داشته باشد. ثبت برند (نشان تجاری یا علامت تجاری)، ثبت اختراع، ثبت طرح صنعتی، اخذ کارت بازرگانی، اخذ کد اقتصادی و گواهی مالیات بر ارزش افزوده، ثبت تغییرات شرکتها، پلمپ دفاتر مالیاتی و تنظیم اظهارنامه مالیاتی، دریافت گواهینامه ایزو و… از جمله خدماتی می‌باشد کهموسسه ثبت شرکت راد با تجربه خود در کمترین زمان ممکن و با هزینه مناسب ارائه می‌دهد.

rrss ثبت شرکت در کوتاه ترین زمان

ثبت شرکت هولدینگ : در دنیای اقتصادی امروزبخش مهمی به نام سرمایه گذاری نقش بسیار پر رنگ و قابل توجهی را به خود اقتصاص داده است. افراد سرمایه گذار با توجه به فراوانی فعالیت های موجود هرگز نمی توانند سرمایه گذاری خود را در زمینه هایی خاص محدود کنند. بنابراین کلیه فعالیت ها را با نگرش تخصصی در قالب شرکت های مختلف جمع اوری و تفکیک می نمایند و برای به حداکثر رساندن سود خود از راه انجام تمامی فعالیت ها در حیطه ی تکاملی یکدیگر در قالب شرکت های تخصصی سرمایه گذاری می کنند. در واقع هولدینگ نقشی ستادی را ایفا می کند و کنترل و اداره ی سرمایه گذاری ها و همچنین طرح سیاست هایی در راستای شرکت های زیر مجموعه را به عهده دارد. هولدینگ از طریق کسب سود و بالا بردن ارزش سرمایه به افزایش ثروت سرمایه گذاران می پردازد.

ثبت شرکت سرمایه گذاری : یکی از واحد های تخصصی در عرصه ی سرمایه ، شرکت های سرمایه گذاری هستند. شرکت های سرمایه گذار اصولا از درآمد حاصل از تولید و خدمات خود در سهام شرکت های دیگر شریک شده و به دنبال سود مناسب می باشند. این نوع شرکت ها علاوه بر فعالیت های خود از سود و یا درآمدهای کسب شده ی دیگر نیز بهره مند می شوند. شرکت های سرمایه گذاری نیز شرکت هایی هستند که فعالیت های اصلی ان ها خرید و فروش سهام شرکت های بورسی و یا غیر بورسی می باشد. ما در این راه شما را از طرق مختلف من جمله افزایش و کاهش سرمایه و همچنین کلیه خدمات حقوقی و ثبتی یاری خواهیم داد.

ثبت شرکت دانش بنیان : شرکت دانش بنیان شرکت هایی هستند که با انجام اموری چون پژوهش های کاربردی و توسعه ای ، تولید محصولات با فناوری نوین و موارد اینچنینی به جذب و تبدیل ایده به محصول و مشاغل پایدار، افزایش علم و ثروت ، ارائه یافته ها در عرصه های تجاری ، ارتقای فرهنگ عمومی کارآفرینی و … می پردازد.

ثبت برند : سال‌ها پیش زمانی که محصولات بسته‌بندی به وجود آمدن نام تجاری به ‌عنوان شاخه‌ای از علم بازاریابی پا به عرصه وجود گذاشت. شکل ویژه‌ی سیب گاز زده آرم اپل و همچنین شکل ویژه بنز نمونه‌هایی از نام تجاری است که بیننده با دیدن آن کلی مفهوم و معنی در ذهن خود شکل می‌دهد و درواقع نام تجاری یک معرف ویژه برای محصولات صنعتی و تجاری در هر صنعت و بازاری می‌باشد.ویژگی بارز نام تجاری این است که مشتری به‌محض دیدن آن سریع می‌داند که این محصول برای کدام کارخانه و یا کدام شرکت می‌باشد. و حتی با دیدن و ملاحظه نام تجاری اقدام به خرید آن کارکرده بدون آنکه به‌طور دقیق سازنده و یا کارخانه و یا شرکت سازنده آن را بشناسد.علائم تجاری در ماده ۱ قانون علائم و اختراعات به شکل زیر تعریف‌شده: “علائم تجاری عبارت است از هر قسم علامتی است اعم از نقش، تصویر، رقم، حرف، مهر و غیر آن‌که برای امتیاز و تشخیص محصول صنعتی تجاری یا فلاحتی اختیار می‌شود”علامت تجاری باید در یک‌کلام گویای اختلاف و تفاوت بین این علامت و علامت‌های دیگر باشد. درواقع در بیان اختصار نام تجاری را می‌توان نمادی از یک محصول دانست که این توان رادار است که از طریق ویژگی‌های ظاهری که دارد این پیام را به مخاطب انتقال دهد که اختلاف آن کالا یا محصول کالای دیگر است. برای آن‌که یک نام تجاری قابل ثبت شدن باشد باید ترکیبی از یک یا چند کلمه، عدد، نقاشی، حرف، علامت شکل موسیقی، رایحه… . باشد که ویژگی‌های کالا و یا محصول مربوط را بیان کنند.نام تجاری می‌تواند مشتری را یاری کند که اطلاعات بسیار زیادی در مورد کالا و یا محصول را در یک نگاه بفهمد و کل اطلاعات اعم از ویژگی‌های و شکل و … . محصول و یا کالا را در ذهن خود شکل دهد و نیز مدیران سازمان را در عدم فراموشی اهداف و چشم‌اندازهای سازمانی یاری دهد.همچنین نام تجاری شرایطی را پیش می‌آورد که محصول دارای اثربخشی وبرتری و میز ماندگاری باشد که این شرایط یکی از بهترین روش برای موفقیت در امر بازاریابی و حصول اهداف فروش می‌باشد و با ایجاد تفکری هیجانی در ذهن مشتری آن‌ها را تبدیل به مشتری وفادار و یا حتی وابسته کند؛ و اگر نام تجاری با زیرکی انتخاب و در ذهن مشتری نقش ببندد، تعداد قابل‌توجهی از آن‌ها حتی اگر کالا و یا محصول دیگری باکیفیت و قیمت مناسب‌تر وجود داشته باشد این دسته از مشتریان آن را نخواهند پذیرفت.

Related posts

آل اسپرت بزرگترین فروشگاه تخصصی لوازم ورزشی

سعید زنگنه

سلامتیسم ، سلامت و سبک زندگی

آسمونی

راهنمای انتخاب باغ عروسی در تهران

آسمونی

Leave a Comment