رپورتاژ

نقد و بررسی مدل لباس هنرمندان در جشن گلدن گلاب

قطعا هنرمندان مطرح نیز ممکن است در انتخاب لباس و نوع پوشش دچار اشتباه شده و بدترین مدل لباس را برای خود برگزینند. مراسم گلدن گلوب در 8 ژانویه 2018 برگزار شد که بسیاری از هنرمندان معروف هالیوودی در این مراسم حاضر بودند. یکی از جذاب ترین صحنه هایی که در این مراسم توسط عکاسان شکار میشد ، مدل لباس هنرمندان در این مراسم بود. در این مطلب از بدترین تا بهترین مدل لباس های هنرمندان هالیوودی در این مراسم آشنا خواهید شد.

مدل لباس لیلی جیمز

اگر فیلم سیندرلا که در سال 2015 ساخته شده بود را دیده باشید ، با این بازیگر آشنایی دارید. لیلی جیمز که یکی از نقش آفرینی هایش مهمش ، در نقش سیندرلا بوده است. او 28 ساله و انگلیسی است. مدل لباس لیلی جیمز را در مراسم گلدن گلوب 2018 مشاهده میکنید.

meyshane1 نقد و بررسی مدل لباس هنرمندان در جشن گلدن گلاب

مدل لباس پنه لوپه کروز

این بازیگر اسپانیایی که از 15 سالگی در تست استعدادیابی شرکت کرد و توانست نظر مدیران آژانس استعدادیابی را به خود جلب کند.

او 43 ساله است و دارای یک پسرو یک دختر است. همسر او خاویر باردم است که او هم در بازیگری فعالیت میکند. همچنین خاویر باردم موفق شده است جایزه اسکار را از آن خود کند. پنه لوپه کروز از یک لباس دنباله دار در این مراسم استفاده کرده است.

meyshane2 نقد و بررسی مدل لباس هنرمندان در جشن گلدن گلاب

مدل لباس تریسی الیس راس

از عجیب ترین لباس های این مراسم میتوان به لباس تریسی الیس راس اشاره کرد. این بازیگر 45 ساله که اهل لس انجلس است ، با یک لباس عجیب در این مراسم حاضر شد که بیشتر شبیه به یک سرآشپز است. او به عنوان هنرپیشه ، کمدین و مانکن در آمریکا فعالیت میکند.

meyshane3 نقد و بررسی مدل لباس هنرمندان در جشن گلدن گلاب

مدل لباس سلما هایک

این بازیگر دو ملیتی ، با لباسی ساده تر نسبت به بقیه هنرمندان در مراسم گلدن گلوب 2018 حاضر شد. او 51 ساله است ، اما با این حال چهره ای جوانتر از سن و سالش دارد. قطعا نقش آفرینی وی را در فیلم دسپرادو را به خاطر دارید.

meyshane4 نقد و بررسی مدل لباس هنرمندان در جشن گلدن گلاب

مدل لباس مارگو رابی

یکی دیگر از لباس های عجیب در این مراسم ، متعلق به مارگو رابی است. او 27 ساله و استرالیایی است. او به عنوان بازیگر و تهیه کننده در سینما فعالیت میکند. مدل لباس مارگو رابی در گلدن گلوب 2018 را در تصویر زیر مشاهده میکنید. همه ما نقش آفرینی وی در فیلم گرگ وال استریت به یاد داریم.

meyshane5 نقد و بررسی مدل لباس هنرمندان در جشن گلدن گلاب

 

نظر شما چیست؟