محتوای برند

سامانه های رایانه کمک چگونه کار می کنند؟

در دنیای دیجیتال امروز، استفاده از ابزارهای الکترونیکی مانند رایانه های شخصی ، لپ تاپ ها و تلفن های همراه از اهمیت بالایی برخوردار است. در کنار این اهمیت، کاربرانی که به تازگی به سمت استفاده از تکنولوژی های نوین سوق داده می شوند، معمولا در ابتدای فعالیت خود دچار سردرگمی های زیادی می شوند. با توجه به این موضوع، شایسته است که شرکت های پیشرو در عرصه رفع مشکلات رایانه ای بتوانند با ارائه ی ساده ترین روش ها، نسبت به رفع مشکلات کاربران اقدام کنند. در کشور ما نیز در سال های اخیر سامانه های مشاوره تلفنی رایانه کمک زیادی به وجود آمده اند که هر یک می توانند نقش مهمی در رفع نیازهای نرم افزاری و سخت افزاری کاربران ایفا کنند.

سامانه های رایانه کمک در واقع مراکز مشاوره تلفنی هستند که مشترکین می توانند با پرداخت هزینه های مکالمه (پیش پرداخت و پس پرداخت) از مزایای مشاوره تلفنی آنها بهره مند گردند. در واقع مشترکین در صورت بروز مشکل در گوشی موبایل یا رایانه خود، می توانند از راه دور مشکل را با کارشناسان و متخصصین در میان گذاشته و نسبت به رفع مشکل خود اقدام کنند. برخی سایت های رایانه کمک مانند سامانه مشاوره هیواتک این امکان را در اختیار کاربران قرار داده اند تا علاوه بر امکان تماس با تلفن های هوشمند، بتوانند بسته های مشاوره را با تخفیف تهیه کرده و در کنار برقراری تماس ارزان تر (حتی با تلفن همراه)، بتوانند بارها از اعتبار باقیمانده ی خود استفاده کنند.

چرا استفاده از سامانه های رایانه کمک پیشنهاد می شود؟

همه ما در گوشی های همراه و رایانه های شخصی خود اطلاعات مهم و با ارزشی داریم که در بسیاری از مواقع جنبه ی شخصی نیز پیدا می کنند. در حقیقت همه ما دوست داریم فایل های شخصی مان در اختیار افراد دیگر قرار نگیرد.  در سال های اخیر بسیاری از اطلاعات و تصاویر شخصی کاربران در اینترنت افشا شده است که یکی از دلایل آن اعتماد به افراد برای تعمیر نرم افزاری یا سخت افزاری دستگاه های کاربران بوده است. توجه کنید که در یک تماس تلفنی با سامانه های تلفنی رفع مشکلات موبایل، شما گوشی موبایل خود را در اختیار کسی قرار نمی دهید، بلکه تنها به وسیله مشاوره های تلفنی متخصصین، می توانید دستگاه خود را تعمیر کنید. این موضوع به حفظ اطلاعات خصوصی شما کمک شایانی می کند.

heyvatech سامانه های رایانه کمک چگونه کار می کنند؟

در هنگام مشاوره، چه دسترسی هایی به مشاوران تلفنی بدهیم؟

بسیاری از تماس های برقرار شده با سامانه های رفع مشکلات رایانه ای، بصورت تلفنی قابل حل است اما در برخی مواقع نیاز است مشاوران از راه دور به رایانه یا تلفن همراه شما وصل شوند. در این گونه مواقع پیشنهاد می گردد از نرم افزارهای اتصال از راه دور مانند AnyDesk استفاده کنید تا همزمان با مشاور، بتوانید فعالیت او را در دستگاه خود مشاهده کنید. توجه کنید که این روش کاملا ایمن است و مشاوران تنها با مجوز شما امکان دسترسی به اطلاعات و تنظیمات دستگاه شما را دارند.

در پایان ذکر این نکته ضروری است که قبل از تعمیر نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه خود، حتما از اطلاعات ارزشمند خود پشتیبان تهیه کنید و سپس اقدام به تعمیر و رفع مشکل نمایید.

نظر شما چیست؟