رپورتاژ

اولین نرم افزار حسابداری تمام یکپارچه تحت وب قیاس

gheyas1 اولین نرم افزار حسابداری تمام یکپارچه تحت وب قیاس

ثبت تمام اسناد مالی و تهیه گزارشات تحلیلی و مدیریتی برای یک حسابدار در عین ساده بودن، پیچیده تلقی می‌شود. در نرم افزار حسابداری تحت وب قیاس تمامی استانداردهای لازم یک سیستم مالی در کنار سهولت کاربری آن در نظر گرفته شده است که می‌توانید با استفاده از کدینگ های از پیش تعریف شده، گزارشات استاندارد، ابزار تعاملات قانونی مانند ارائه صورتهای مالی، دفاتر قانونی، ترازها و… مراودات مالی خود را مدیریت و جهت گسترش کسب و کار خود برنامه ریزی نمایید.

gheyas2 اولین نرم افزار حسابداری تمام یکپارچه تحت وب قیاس

از دیرباز تا کنون تکنولوژی در حال پیشرفت و سهولت در کارایی برای کاربران خود می باشد که نرم افزار های حوزه حسابداری نیز از این رویکرد باز نمانده و به سمت مکانیزه شدن می روند.

گروه نرم افزاری قیاس با توجه به این مورد که تا به حال در کشور نرم افزار حسابداری تمام یکپارچه تحت وب برای کسب و کارهای کوچک و متوسط وجود نداشت، بر صدد رفع این نیاز برآمد و برای نخستین بار اولین نرم افزار حسابداری تحت وب را بر اساس نیاز های شما مدیران کسب و کارهای کوچک و متوسط تهیه نمود.

منظور از نرم افزار حسابداری “تمام یکپارچه” این است که شما می توانید بر روی نرم افزار حسابداری قیاس  تمامی ماژول های دیگر گروه نرم افزاری قیاس را اجرا نمایید.

با توجه به اینکه این  نرم افزار حسابداری تحت وب می باشد از نظر کاربری و سرعت در سطح بالاتری نسبت به نسخه تحت ویندوز آن قرار دارد، و با توجه به پایگاه داده یکسان در نرم افزار قیاس، شما قابلیت اجرای همزمان این نرم افزار در محیط های وب، ویندوز و موبایل را دارید؛ از این جهت که تمامی اطلاعات بر روی یک سرور و پایگاه داده ذخیره می شود در نتیجه از نظر هزینه نیز کاملا مقرون به صرفه و مناسب است.

gheyas3 اولین نرم افزار حسابداری تمام یکپارچه تحت وب قیاس

ویژگی ای که این نرم افزار حسابداری تحت وب را از نسخه تحت ویندوز، متمایز می کند می توان به این نکته اشاره نمود که در این نرم افزار حسابداری احتیاجی به این نیست شما فقط در یک مکان بخصوص حضور داشته باشید تا به امور مالی و حسابداری خود برسید بلکه بر روی هر دستگاهی که قابلیت اتصال به اینترنت را داشته باشد شما می توانید به راحتی و در هر کجا از کشور و یا تحت هر شرایطی به امور کاری خودتان رسیدگی کنید.

مزایای نرم افزار حسابداری قیاس:

  • اولین نرم افزار مالی یکپارچه با قابلیت استفاده هم زمان در محیط ویندوز ، وب و موبایل (اندروید)
  • تکنولوژی روز نرم افزار و ارزان ترین راهکار مدیریت کسب و کار ها با گستردگی جغرافیایی است.
  • انجام حسابداری و مشاهده گزارشات تحلیلی ویژه مدیران از راه دور حتی بر روی تلفن همراه
  • سادگی در استفاده و نیاز به آموزش کمتر – پشتیبانی آنلاین – رعایت قواعد UX (کاربرد پذیری)

مزایای رقابتی:

  • ساختار تفصیلی شناور و کنترل مراکز هزینه و پروژه ها
  • ابزارهای تغییر ساختار چینش حساب ها بعد از صدور اسناد
  • عملیات پایان سال و ایجاد سال مالی جدید
  • صدور اسناد مرجع حسابداری برای تحریر دفاتر قانونی
  • مشاهده و مرورهای قدرتمند از وضعیت حسابها شامل مرور پله‌ای، مرور ترکیبی، مرور مقایسه ماهانه و…
  • ارایه گزارشات استاندارد و صورتهای مالی

همچنین این نرم افزار در سه نسخه وب ، ویندوز و موبایل تهیه دیده شده که شما با توجه به نیاز خود مناسب ترین را برای کسب و کار خود انتخاب نمایید.

در مقایسه با رقبا نرم افزار حسابداری تحت وب قیاس از نظر کارایی ، کاربری ساده و سهولت امنیت، سرعت و یکپارچگی بهترین در نوع خود می باشد.

Related posts

بررسی جامع ویژگی های انواع مختلف وب سایت ها

محمدرضا غفاری

گزارش دومین گردهمایی بزرگ مدیران تهران و البرز

آسمونی

رسم های جالب روز تولد در کشورهای مختلف

محمدرضا غفاری

Leave a Comment