رپورتاژ

خودروی خود را در برابر سرقت بیمه کنیم!

bimito1 خودروی خود را در برابر سرقت بیمه کنیم!
خرید آنلاین بیمه بدنه از بیمیتو

کم‌وبیش از اطرافیان خود شنیده‌ایم که خودروی بعضی‌ها در کوچه و خیابان مورد سرقت واقع شده است. در این‌جور مواقع ناخودآگاه اضطراب و دلهره‌ای وجود ما را فرامی‌گیرد که اگر یک روزی این اتفاق برای ما بیفتد چه کاری باید انجام بدیم. در اینجا بهتر است بدانیم که بیمه‌ای وجود دارد که در صورت بروز چنین حادثه‌ای اقدام به جبران خسارت برای بیمه‌گزار می‌کند. این بیمه سرقت خودرو در واقع همان بیمه بدنه است. بیمه بدنه خسارات زیادی را پوشش می‌دهد. یکی از این خسارات سرقت خودرو است. حال بد نیست ببینیم بیمه بدنه به‌جز پوشش سرقت چه موارد و خسارات دیگری را پوشش می‌دهد.

پوشش‌های بیمه بدنه خودرو

بیمه بدنه پوشش‌های زیادی دارد. تعدادی از این پوشش‌ها اصلی و اجباری است و بقیه آن‌ها اختیاری هستند. پوشش‌های اصلی این بیمه بدنه عبارت است از:

·        حادثه: در صورت بروز تصادفی که راننده مقصر حادثه باشد می‌توان از بیمه بدنه خسارت دریافت کرد. حتی اگر بیمه‌گزار با دیوار و سایر اجسام ثابت برخورد کند نیز می‌تواند خسارت وارد شده را از بیمه بدنه دریافت کند.

·        آتش‌سوزی: در صورت بروز حادثه‌ای که منجر به آتش‌سوزی شود می‌توان با استفاده از این پوشش بیمه بدنه خسارت وارد شده را جبران کرد.

·        سرقت کلی: درصورتی‌که خودرو مورد سرقت واقع شود نیز می‌توان 80% ارزش خودرو را از بیمه به‌عنوان خسارت وارد شده دریافت کرد.

علاوه بر این موارد نیز پوشش‌های اختیاری زیادی وجود دارد که بیمه‌گزار می‌تواند در صورت تمایل برای بیمه بدنه خود انتخاب کند. بنابراین سؤالی که در اینجا ممکن است در ذهنمان ایجاد شود این است که بهترین بیمه بدنه چه ویژگی‌هایی دارد و کدام‌یک از این پوشش‌ها را بهتر است انتخاب کنیم و از کدام شرکت بیمه، بیمه بدنه خود را خریداری کنیم.

مقایسه و خرید آنلاین بیمه بدنه از بیمیتو

bimito2 خودروی خود را در برابر سرقت بیمه کنیم!
خرید اینترنتی بیمه بدنه از بیمیتو

با استفاده از بیمیتو می‌توان استعلام بیمه بدنه ملت ، پارسیان، البرز و… را به‌صورت آنلاین دریافت کرد. همچنین بیمیتو امکان مقایسه شرایط و قیمت این بیمه‌های بدنه را با یکدیگر فراهم کرده است و با توجه به اولویت‌ها و شرایط خود می‌توانیم بهترین گزینه را برای خودروی خود انتخاب و خریداری کنیم. بیمیتو سامانه‌ای برای خرید آنلاین انواع بیمه است که محاسبه آنلاین بیمه بدنه دانا ، کارآفرین، آسیا و… را از طریق وب‌سایت و اپلیکیشن خود امکان‌پذیر کرده است. بنابراین به‌صورت کاملاً رایگان می‌توان استعلام بیمه بدنه را برای خودروی خود از شرکت‌های مختلف بیمه دریافت کرد و با استفاده از فاکتورهای مختلف، بیمه‌های بدنه مختلف را با یکدیگر مقایسه کرد. همین الآن می‌توانید به سامانه بیمیتو مراجعه کنید و در کمترین زمان ممکن نسبت به شرایط و قیمت بیمه بدنه‌های مختلف برای خودروی خود مطلع شوید.

نظر شما چیست؟