تبلیغات لینکدونی

آسمونی

link تبلیغات لینکدونی

آسمونی ، در این پست می خواهیم شما را با یکی از جدیدترین متدهای تبلیغات که چند وقتی است رونق گرفته، آشنا کنیم. با معرفی تبلیغات لینکدونی در آسمونی همراه باشید.

telegram channel advertisement تبلیغات لینکدونی
لینکدونی

 

لینکدونی

هنگامی که تلگرام شکل گرفت خیلی از واژه ها به کلمات ما ایرانیها اضافه شد و یکی از این کلمات لینکدونی هست. اما در واقع لینکدونی مکانی هست که در آن لینک کانال و گروه و استیکر و ربات تلگرام موجود باشد. لینکدونی ها خود یک لینک تلگرام هستند و اکثرا هم به صورت کانال تلگرام هستند.

در ابتدا لینکدونی ها رایگان بودند و شما میتوانستید با چند تبلیغ برای کانال لینکدونی لینک خود را در کانال تلگرام لینکدونی درج کنید. اما مدیران گروههای تلگرام که تازه گروه خود را راه اندازی کرده اند از لینکدونی ها بیشتر استقبال میکنند. مدیران گروه تلگرام برای افزایش ممبر گروه خود به کانال لینکدونی مراجعه میکند و با دادن پیام به مدیر کانال از او درخواست میکند تا لینک او را داخل کانال قرار دهد. اما فقط مدیران کانال و گروهها تلگرام نیستند که به دنبال لینکدونی باشند، بلکه این کانالها مورد استقبال بسیاری از کاربران تلگرام هم هست.

بعضی از کاربران که علاقه زیادی به چت و گپ در گروههای تلگرام دارند عضو لینکدونی ها میشوند و منتظر میشوند تا مدیرکانال لینک گروه جدید را در کانال خود قرار دهد و  عضو گروه شوند.

البته بعضی از کاربران تلگرام با هدف سین زدن برای بنر خود عضو کانال تلگرام لینکدونی میشوند و منتظر میشوند تا یک گروه که تبلیغ در آن آزاد هست داخل کانال گذاشته شود.

 

  • تلفن رزرو تبلیغات در آسمونی :
icon asemooni 4 تبلیغات لینکدونی تلفن: 22072529-021
icon asemooni 2 تبلیغات لینکدونیموبایل: 09038422998 
icon asemooni 3 تبلیغات لینکدونیتلگرام: Asemooniadmin@
icon asemooni 6 تبلیغات لینکدونی  ایمیل: info@asemooni.com