درباره ما


آسمونی نخستین پورتال جامع اینترنتی پارسی در ایران و جهان ؛ مرجع معتبر و پایگاه رسمی اطلاعات عمومی و تخصصی ، رسانه تبلیغات و سامانه نیازمندی های آنلاین

آسمونی (www.Asemooni.com) به عنوان اولین پورتال جامع اینترنتی و رسانه ای پایدار پوشش دهی کاملی را به صورت روزانه در بخش های مختلف اجتماعی انجام می دهد.

وب سایت آسمونی در تاریخ 28 اسفند 1382 (March 18, 2004) با هدف بالا بردن سطح علمی ایرانیان و پارسی زبانان ساخته شد.

بخش های مختلف سایت آسمونی :

اخبار روز، گردشگری، ورزش، آشپزی، آرایش و زیبایی، دکوراسیون، کسب و کار، فناوری، سبک زندگی، پزشکی و سلامت، فرهنگ و هنر، دین و اندیشه، سرگرمی، اطلاعات شهری و …

بخش های کاربردی دیگر پورتال آسمونی نیز شامل قیمت روز کالا و اجناس مختلف، روزنامه های روز، تصاویر روز، اوقات شرعی و آب و هوا بوده که در ستون های سایت قرار دارند.

در طی سال های اخیر بیش از 30 سایت بزرگ ایرانی به آسمونی پیوستند و همینطور کلیه مقالات و مطالب با حفظ لینک به روز نگه داشته شده اند.

ما سعی کرده ایم در کلیه زمینه های اجتماعی اطلاعات دست اول و به روز را در تمام روزهای سال در پورتال آسمونی منتشر کنیم، که این مهم مورد توجه افراد جامعه و صاحبان مشاغل قرار گرفته است.

بسیاری از بخش های سایت همواره با بررسی نیازهای جامعه و درخواست های بازدیدکنندگان سایت رفته رفته تکمیل و تغییر داده شده اند، که این مورد هر لحظه نیز در حال انجام است.

یکی از دلایل موفقیت آسمونی اهمیت به مخاطب و اولویت موارد درخواستی بوده، چرا که بر این باوریم اینترنت خود رسانه کاربر محور است، و این بازدیدکنندگانند که به رشد سایت ها کمک می کنند.

مفتخریم در کنار فعالیت های فوق خدمات تبلیغات اینترنتی در آسمونی، طراحی سایت، سئو، گرافیک، برندینگ، دیجیتال مارکتینگ و مشاوره تبلیغاتی را به کسب و کارهای مختلف ارائه نماییم.

جهت ارتباط مستقیم با واحد روابط عمومی، تبلیغات و نیازمندی های پورتال آسمونی از راه های ارتباطی از گزینه تماس با ما استفاده فرمایید.

سعید زنگنه - بنیانگذار و مدیرعامل پورتال آسمونی

سعید زنگنه – بنیانگذار و مدیرعامل پورتال آسمونی

5/5 ( 2 نظر )