درباره ما


آسمونی (شرکت درگاه داده آسمان به شماره ثبت 553670) نخستین پورتال جامع اینترنتی پارسی در ایران و جهان ؛ مرجع معتبر و پایگاه رسمی اطلاعات عمومی و تخصصی ، رسانه تبلیغات و سامانه نیازمندی های آنلاین آسمونی (www.Asemooni.com) به عنوان اولین پورتال جامع اینترنتی و رسانه ای پایدار پوشش دهی کاملی را به صورت روزانه در بخش های مختلف اجتماعی انجام می دهد. اخبار روز، گردشگری، ورزش، آشپزی، آرایش و زیبایی، دکوراسیون، کسب و کار، فناوری، سبک زندگی، پزشکی و سلامت، فرهنگ و هنر، دین و اندیشه، سرگرمی، اطلاعات شهری و …

بخش های کاربردی دیگر پورتال آسمونی بخش کیوسک آسمونی است که شامل قیمت روز کالا و اجناس مختلف، روزنامه های روز، تصاویر روز، اوقات شرعی و آب و هوا بوده که در منوهای سایت قرار دارند. ما سعی کرده ایم در کلیه زمینه های اجتماعی اطلاعات دست اول و به روز را در تمام روزهای سال در پورتال آسمونی منتشر کنیم، که این مهم مورد توجه افراد جامعه و صاحبان مشاغل قرار گرفته است. بسیاری از بخش های سایت همواره با بررسی نیازهای جامعه و درخواست های بازدیدکنندگان سایت رفته رفته تکمیل و تغییر داده شده اند، که این مورد هر لحظه نیز در حال انجام است.

یکی بخش های اصلی شرکت آسمونی ، بخش کسب و کارها و نیازمندی است، در این بخش مدیران مشاغل و اصناف مختلف می توانند کسب و کار خود را به صورت هدفمند در تمام بخش های وب سایت به بازدیدکنندگان نمایش دهند، که این موضوع باعث جذب جامعه هدف مورد نظر مدیران کسب و کارها می شود.

وب سایت آسمونی (www.Asemooni.com) در تاریخ 28 اسفند 1382 (March 18, 2004) با هدف بالا بردن سطح علمی ایرانیان و پارسی زبانان ساخته شد.

سعید زنگنه - بنیانگذار و مدیرعامل پورتال آسمونی

سعید زنگنه – بنیانگذار ، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره آسمونی

5/5 ( 2 نظر )