درباره ما

سعید زنگنه

about1 درباره ما

پورتال آسمونی با آدرس www.Asemooni.com در تاریخ 28 اسفند 1382 (March 18, 2004) با هدف بالا بردن سطح علمی ایرانیان و پارسی زبانان ساخته شد.

آسمونی به عنوان اولین پورتال جامع اینترنتی و رسانه ای پایدار پوشش دهی کاملی را به صورت روزانه در بخش های مختلف اجتماعی انجام می دهد.

اخبار، گردشگری، ورزش، دکوراسیون، کسب و کار، فناوری، سبک زندگی، پزشکی و سلامت، فرهنگ و هنر، دین و اندیشه، سرگرمی، اطلاعات شهری و شهروندی فقط تعدادی از بخش های مفید پورتال آسمونی هستند که از منوی بالای سایت در دسترس می باشند.

بخش های کاربردی دیگر پورتال آسمونی نیز شامل قیمت روز کالا و اجناس مختلف، روزنامه های روز، تصاویر روز، اوقات شرعی و آب و هوا بوده که در ستون های سایت قرار دارند.

در طی 14 سال اخیر 29 سایت بزرگ ایرانی به آسمونی پیوستند و همینطور کلیه مقالات و مطالب با حفظ لینک به روز نگه داشته شده اند.

ما سعی کرده ایم در کلیه زمینه های اجتماعی اطلاعات دست اول و به روز را در تمام روزهای سال در پورتال آسمونی منتشر کنیم، که این مهم مورد توجه افراد جامعه و صاحبان مشاغل قرار گرفته است.

بسیاری از بخش های سایت همواره با بررسی نیازهای جامعه و درخواست های بازدیدکنندگان سایت رفته رفته تکمیل و تغییر داده شده اند، که این مورد هر لحظه نیز در حال انجام است.

یکی از دلایل موفقیت آسمونی اهمیت به مخاطب و اولویت موارد درخواستی بوده، چرا که بر این باوریم اینترنت خود رسانه کاربر محور است، و این بازدیدکنندگانند که به رشد سایت ها کمک می کنند.

مفتخریم در کنار فعالیت های فوق خدمات تبلیغات اینترنتی در آسمونی، طراحی سایت، سئو، گرافیک، برندینگ، دیجیتال مارکتینگ و مشاوره تبلیغاتی را به کسب و کارهای مختلف ارائه نماییم.

امیدواریم روند فعالیت های آسمونی مورد رضایت همه ایرانیان و پارسی زبانان سراسر جهان و دنبال کنندگان وب سایت باشد و همینطور سپاسگزاریم از همه بازدیدکنندگان و صاحبان کسب و کار گرامی که هر لحظه با نظرها و پیشنهادهای خود از طریق فرم تماس، ایمیل، نظر، پیامک و تلفن ما را در انجام رسالتمان همراهی می نمایند.

در بخش زیر می توانید معرفی آسمونی را در رسانه های دیگر مشاهده نمایید:

آسمونی در رسانه ها

جهت ارتباط با پورتال آسمونی و اعلام نظر در مورد بخش های مختلف سایت از بخش تماس با ما استفاده نمایید.

تلفن تماس: 02122072529

saeed zanganeh e1546267189410 درباره ما
سعید زنگنه – بنیانگذار و مدیرعامل پورتال آسمونی

 

 

Media درباره ماپورتال آسمونی سایتی جامع در تمام زمینه ها می باشد که در طی سال ها فعالیت، در رسانه ها و مدیاهای مختلف مورد توجه و معرفی قرار گرفته است 

برای مشاهده مصاحبه های پورتال آسمونی بر روی آیتم های زیر کلیک فرمایید:

media 1 درباره ماmedia2 1 درباره ما
media3 درباره ما

media1 درباره ما