در مورد دوربین تلفن هوشمند LGV10

ال جی با عرضه آخرین پرچمدار خود به نام G4 نشان داد اهمیت خاصی برای عملکرد دوربین قائل است، محصولی که با گشودگی دهانه لنز f/1.8، تنظیمات دستی فراوان و ویژگی های اختصاصی مثل فوکوس سریع لیزری، به خوبی قادر است جایگزین دوربین ببین-و-بگیر کاربر شود.

شرکت کره ای اکنون محصول جدیدتر خود به نام V10 را رونمایی کرده که علاوه بر خصوصیاتی مثل نمایشگر ۲.۱ اینچی دوم در بالای صفحه نمایش اصلی، به ویژگی های متمایزی نیز در زمینه عکاسی مجهز است.

از جمله این خصوصیات می توان به دوربین دوگانه ۵ مگاپیکسلی در جلوی دستگاه و امکانات بیشتر در بخش تنظیمات دستی اشاره کرد که نشان می دهد حتی قابلیت های ارائه شده در پرچمدار این شرکت نیز برای سازنده کافی نبوده است.

قابلیت Quick Share را می توان مشاهده کرد که با استفاده از آن می توان به سادگی ویدیوهایی با خصوصیات مورد نیاز برای شبکه های اجتماعی مختلف (مثل محدودیت ۱۵ ثانیه ای در اینستاگرام) ایجاد کرد.

این بخش به شکل خودکار و بر اساس الگوریتم های توسعه یافته توسط سازنده عمل می کند و از سرعت پردازش بسیار مناسب و بالایی نیز برخوردار است.

قابلیت دوم نیز Snap Share نام دارد که ساخت کلاژ را با استفاده از ۳ دوربین دستگاه و قالب های آماده، برای کاربر امکان پذیر می کند.

منبع: digiato

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید