هواداران پارسا پیروزفر + بیوگرافی

بیوگرافی

پارسا پیروزفر در ۲۲ شهریور سال ۱۳۵۱ در تهران به دنیا آمد. او در سال ۱۳۶۹ از رشته ریاضی فیزیک دبیرستان فارغ التحصیل شده و در سال ۱۳۷۰ در دانشگاه هنرهای زیبای تهران در رشته نقاشی به تحصیل مشغول شد پس از تجربیاتی در زمینه گرافیک و تصویرسازی، از سال ۱۳۷۰ در نمایش های عروسکی شرکت کرد و سپس به فعالیت در دوبله پرداخت. از دیگر فعالیتهایش، شرکت در نمایشنامه های رادیویی است. در نمایش بینوایان و بانو آئویی بازی کرده و در تعدادی نمایش ویژه کودکان به صورت نوار کاست نیز همکاری داشته است. پارسا تا به حال در سه فیلم از فیلمهای مسعود کیمیایی خوش درخشیده است: ضیافت ، مرسدس و اعتراض  او اواسط آبان ۱۳۸۰ نمایش هنر را با بازی و کارگردانی خویش به روی صحنه برد. سرانجام پس از ده سال، مزد زحماتش را برای بازی بسیار زیبایش در فیلم مهمان مامان از هشتمین جشن خانه سینما دریافت کرد.  جالب اینکه پارسا تاکنون با هیچ روزنامه، مجله و یا رسانه‌ای مصاحبه نکرده‌است.

جوایز

– برنده تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از هشتمین جشن خانه سینما برای بازی در فیلم مهمان مامان – ۱۳۸۳
– برنده جایزه بهترین بازیگر مرد از جشنواره فیلم های آسیایی دهلی نو برای بازی در فیلم اشک سرما – ۱۳۸۴
– کاندید سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای بازی در فیلم مهمان مامان از بیست و دومین جشنواره فیلم فجر – ۱۳۸۲
– کاندید تندیس زرین بهترین بازیگر نقش اول مرد

مروری بر روند فعالیت های پارسا پیروزفر

همه چیز از بینوایان آغاز شد

پارسا پیروزفر، بازیگری است که در نگاه اول چهره‌اش درذهن مخاطب نقش می بندد اما این به معنای آن نیست که او به خاطر چهره اش جذب سینما و تلویزیون شده است. او بازی در تئاتر را با تئاترهای دانشجویی و عروسکی آغاز کرد و در نمایش‌هایی چون «بینوایان» (بهروز غریب پور) بازی کرد. پارسا پیروزفر از جمله بازیگرانی است که تلویزیون راه ورودش را به سینما هموار کرد. دو سریال حمیده لبخنده، یعنی سریال‌های «درپناه تو» و «در قلب من» سهم بسزایی در شناخته شدن این بازیگر خوش‌چهره و خوش آتیه در سینما داشت.

در پناه تو و در قلب من

سرآغاز: پیروزفر در سریال «در پناه تو» در کنار بازیگران هم تراز خود و بسیاری دیگر از بازیگران شناخته شده و با سابقه تلویزیون قرار گرفت شاید اگر سکانس های مربوط به زندگی او از دل سریال خارج نمی‌شد و بازی‌هایش تنها به محیط دانشگاه محدود نمی‌شد و به حاشیه رانده نمی‌شد قادر بود با حضور طولانی‌تر اجرایی موفق‌تری داشته باشد. اگرچه که او با این حضور کوتاه توانست نمره خوبی از کارگردان و مخاطبان سریال بگیرد،

به طوری که لبخنده برای دومین سریالش، «در قلب من» نیز از او دعوت به عمل آورد. نقش‌های او دراین دو سریال بسیارحاشیه‌ای بود. شخصیت یک دوست خوب اما منفعل در کنار دو دوست محمد و رامین در سریال «در پناه تو» و نقش برادر کوچک خانواده و همکلاسی خوب که وجودش هیچ تاثیری در جریان قصه نداشت. نقش وی در سریال «در قلب من» نقشی نبود که بتواند قابلیت‌های او را به مخاطب و کارگردانان دیگر سینما نشان دهد. اگرچه یک اصل را برای کارگردان‌های دیگر درباره او تداعی می‌کرد و آن اصل این بود که اگر کارگردانی در پی یافتن بازیگری با چهره مناسب و بازیگری برای نقش‌های مثبت و نقش‌های مکمل باشد، می‌تواند از گزینه‌ای به نام پارسا پیروزفر استفاده کند.

شیدا (درامی عاشقانه)

سر فصل: پیروزفر حضورش را در سینما با نقش‌های مکمل آغاز کرد. «مجسمه»، «پری» و «مرسدس» از جمله این آثار هستند اما فیلم «شیدا» ساخته کمال تبریزی حکایتی دیگر داشت. همان‌گونه که دو سریال «در پناه تو» و «در قلب من» پیروزفر را در مرکز توجه قرار داد، «شیدا» نیز راه او را در سینما هموار کرد. این فیلم جدا از نمایش قابلیت‌های پیروزفر نشان داد او تنها با ابزار چهره پای در راه سینما نگذاشته است، در این فیلم او نقش رزمنده‌ای را بازی می‌کرد که به خاطر معالجه چشمانش در بیمارستان بستری شده بود. او در تمام مدت در بستر بیماری بود و گفت‌وگوهایش با پرستار بیمارستان (لیلا حاتمی) نوعی درام عاشقانه را خلق می‌کرد. کمال تبریزی در تمام مدت عامل اصلی ارتباط حسی یک بازیگر را که چشمان اوست را از پارسا پیروزفر می‌گیرد. پارسا پیروزفر تنها با صدا و دیالوگ باید حسش را به پرستارش منتقل می‌کرد. این حرکت برای کمال تبریزی یک معنای دیگر نیز داشت. او یکی از عوامل زیبایی این بازیگر را نیز از او می‌گیرد تا اعلام کند که دلیل استفاده از این بازیگر در نقش اصلی فیلم زیبایی او نبوده و به بازی پارسا پیروزفر اعتقاد کامل دار

صدای شیک

صدای پارسا پیروزفر شخصیت خاصی دارد. این صدا به‌خاطر ویژگی‌های خاصش تنها در گونه شخصیت‌های مثبت کارایی دارد. صدایی که به‌خاطر داشتن خش آرامش و اعتمادی خاص را برای شنونده‌اش به همراه می‌آورد. این صدا هیچ‌گاه مخاطب را برای نقش‌های منفی گمراه نمی‌کند. تناسب این صدا با چهره او را به بازیگری مثبت تبدیل می‌کند به‌طوری که وقتی در فیلم تهمینه میلانی به ایفای نقش می‌پردازد مخاطب او را به عنوان فردی که در تصمیم‌گیری‌اش دچار لغزش شده می‌پذیرد و نه شخصیت قاتل که همه در پی او هستند. حتی پس از مرگش نسبت به او نگاهی ترحم آمیز دارند. این حس مثبت در صدا و چهره او متجلی است. این صدا، صدایی شیک است. البته شیک بودن صدا در بسیاری از موارد برای نقش های مختلف دست صاحبانشان را می‌بندد.

حضوری موفق در نقش های مثبت

سر فصل: دو فیلم «اشک سرما» و «میهمان مامان» از جمله نقاط قوت و آثار موفق سینمایی، پرونده کاری پیروزفر به حساب می‌آیند. وی به خاطربازی دراین دو فیلم موفق به دریافت جایزه شد، جایزه بهترین بازیگر مرد از جشنواره فیلم‌های آسیایی دهلی نو برای «اشک سرما» و «نامزد سیمرغ بلورین» برای بهترین نقش مکمل مرد و جایزه تندیس بهترین بازیگر مکمل از هشتمین جشن خانه سینما برای «میهمان مامان». نقش‌های متفاوت پارسا پیروزفر در یک مورد مشابه بود وآن هم در مثبت بودن آنها بود. او در کمتر مواردی سعی کرد تا از این قالب شناخته شده خارج شود.

در فیلم «میهمان مامان» او پسری از خانواده‌ای ثروتمند ولی معتادی است که با فروش گردو زندگی‌اش را می‌گذراند. او معتاد است اما مخاطب او را دوست دارد و شرایط زندگی‌اش را درک می‌کند و با لحظاتی از زندگی تلخ او لبخندی به تلخی می‌زند. این فیلم کمیک نیست و بازیگران آن مانند پارسا پیروزفر نیز بازی‌های کمیک ارائه نمی‌دهد. مخاطب لحظات و شرایط تلخ یک معتاد را در بیماستان می‌بیند اما به آن می‌خندد اما پس از این خنده، تلخی خاصی مذاقش را پر می‌کند. پیروزفر به عنوان بازیگر نقش مکمل توانست به خوبی این حس را به مخاطب منتقل کند.او در «زن زیادی» نقش معلم و قاتل فراری را ایفا کرد اما به‌خاطر نوع نگاه تهمینه میلانی به زنان و مفهوم خیانت در زندگی مردان و زنان و اطلاعاتی که از او در خلال فیلم داده می‌شد، چهره منفی پیدا نکرد. او فردی بود که نسبت به همسرش دچار اشتباه شده بود و با مرگش که به خودکشی نیز شبیه بود چهره منفی را از شخصیت برداشت.

حضور کارگردان‌های حرفه‌ای

فصل جدید در تلویزیون: پیروزفر درخلال کارهای سینمایی‌اش درشرایط زمانی مختلف به فعالیت تلویزیونی می‌پرداخت. «سفر سبز» و «در چشم باد» از جمله این سریال‌ها هستند. در «سفر سبز» دانیال در پی هویت گمشده‌اش از آلمان به کشورش باز می‌گردد. داستان دانیال دراصل محوری‌ترین داستان این سریال است. اما بازی او بسیارخنثی است و هیچ اوج و فرود حسی که توجه مخاطب را به خودش جلب کند ندارد

سرانجام:  سریال «در چشم باد» آخرین سریال تلویزیونی پارسا پیروزفر است که از تلویزیون پخش شده. سریالی که می‌توانست در آینده بازیگری او تاثیر بسزایی داشته باشد زیرا دوره‌های مختلف زندگی شخصیت «بیژن ایرانی» را به تصویر می‌کشید از جوانی تا کهنسالی. از این رو فی نفسه هر بازیگری را برای انتخاب و بازی‌های متفاوت برمی‌انگیزد اما این امر برای پارسا پیروزفر محقق نشد. البته بخشی از این عدم اقبال به پرداخت داستان آن بازمی‌گشت که محوریت داستان روایت تاریخ بود و قرار بود تا حلقه اتصال آن شخصیت بیژن با بازی پارسا پیروزفر باشد اما بازی‌ها وحس‌های یکنواخت، سردی و انعطاف ناپذیری چهره پارسا پیروزفر شرایط را برای عدم موفقیتش به عنوان قهرمان داستان فراهم کرد.

موفقیت در اجرای نقش‌های مکمل

شاید بتوان گفت که پارسا پیروزفر یک بازیگر موفق در نقش‌های مکمل است زیرا او در اجرای نقش‌های مکمل همواره موفق بوده است. او در فیلم «میهمان مامان» با وجود اینکه شخصیت پیروزفر در مقایسه با دیگر شخصیت‌ها فرعی‌تر به‌حساب می آمد اما حضورش را در سراسر قصه حس می‌كردیم. پیروزفر در آن فیلم حضورش را بر فیلم تحمیل می کند و از بیننده می‌خواهد او را از میان دیگر نقش ها ببیند و ماجرا هایش را تعقیب کند اما چرا در دیگر نقش هایش کمتر این اتفاق می افتد؟ یکی از دلایل مهم این قضیه، حضور کارگردانی است که بازیگرش را برای بازی کردن سر شوق می‌آورد. مهرجویی کارگردانی است که همه بازیگران دوست دارند توانایی هایشان را در کارش نشان دهند.

زمانی که حساسیت و توقعی از نقشی نمی‌رود پیروزفر موفق‌تر عمل می‌کند

پارسا پیروزفر با وجود قابلیت‌ها و ظرفیت‌هایی که به عنوان یک بازیگر در حد و اندازه های استاندارد دارد یعنی توانایی بازیگری، برخورداری از صدا و چهره مناسب، همواره در ایفای نقش‌های کلیدی و محوری دچار مشکل می‌شود. شاید بخشی از این مسئله به کارگردانی آثار بازگردد اما زمانی که این اتفاق در دو سریال «سفر سبز» و «در چشم باد» نیز تکرار می‌شود، باید این اشکال را در شیوه بازیگری او نیز جستجوکرد. زیرا تا زمانی که همه چیز برای مطرح شدن شخصیت اصلی یک اثر مهیاست نباید شاهد آن باشیم تا نقش‌های حاشیه‌ای اثر حضوری پر رنگ‌تر داشته باشند. البته این اتفاق در مورد فیلم «اشک سرما» و «شیدا» دیده نشد. زیرا در این دو فیلم همه چیز حول دو شخصیت اصلی می‌گذشت و قصه فیلم، داستان عاشقانه این دو را مطرح می‌کرد. در دل کوهستان و بیمارستان اساسا شرایط برای پرورش شخصیت سوم وجود نداشت. اگرچه هر دو شخصیت زن قصه نیز بیش از نقش‌های پارسا پیروزفر به ذهن سپرده می‌شوند. یعنی اگر از یک غیر سینمایی پرسیده شود از فیلم‌های «شیدا» و «اشک سرما» چهره چه بازیگری در ذهن‌تان مانده لیلا حاتمی و گلشیفته فراهانی را نام خواهند برد.

به نظر می‌رسد پیروزفر به‌خاطر حساسیتی که نقش‌های اصلی در داستان دارند در ایفای درست این نقش‌ها با مشکل مواجه می‌شود زیرا در خصوص نقش‌های مکمل هیچ مشکلی ندارد و همواره بهترین نقش‌ها و موفق‌ترین اجرا را درنقش‌های مکمل دارد زیرا کسی از نقش فرعی توقع درخشش استثنایی ندارد. پس شرایط برای ایفای و خلاقیت در آن فراهم است. به عبارت دیگر کسی نسبت به اجرای درست آن حساسیت ندارد. پس پیروزفر با آسایش خیال بر روی شخصیت کار می‌کند.

4/5 ( 1 نظر )


دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: آیدا
  07 فروردین 1397

  به نظرم بازیگریه که علاوه بر چهره زیبا و صدای خاص و حرکات جذاب پتانسیل بالایی داره و متاسفانه نقش هایی که باید بهشون داده نشده.خیلی عالیه که از هیاهو و مزخرفات حاشیه ای سینما و شهرت فاصله گرفته و زندگی خصوصیشو حفظ کرده.
  باشخصیته واقعا…امیدوارم موفق و خوش باشن.

 2. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  10 شهریور 1396

  شاید این راضی ات کنه
  لیو از حکمت بالای برخورداره حکمت فلسفه
  برسیم به قانون میرسیم ….از مبدا نویسنده
  به مدل یا مبدل یه جور ساختن
  تا ناشناخته جرثقیل من نشنیدم

 3. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  10 شهریور 1396

  ناشناس.
  حمید نگاه تو اقا خانم
  فشنه فیلمت
  یارو زنه بود مدله امریکایی با هلی کوپتر ویدیو دیدی
  این میگی
  ردیفه ۳۰تا…
  کلاه
  ۵تا تو

 4. نویسنده دیدگاه: محمود حداد
  26 مهر 1395

  سلام.شخصیت حقیقی ایشون در پشت چهره جذاب وصدای دلنشین ایشون مخفیست وکسی به این جهت از ایشون پی نبرده با اینکه ایشون در نقش ها بدنبال بیان حرف خودش در قالب شخصیت ها بودند مخصوصا مهمان مامان وسفر سبز که از چهره ایشون نهایت بهره را برده .سفر سبز زیباترین مرد وجوان ایرانی متشخص را به جهان معرفیی میکنه حتی برتر از برد پیت و سایرینه.متاسفانه امثال ایشون وخانم محمدی ازدواج نکردن ومایه نارحتی هست که این دسته از جوانان خوش چهره وخوش اتیه وتحصیل کرده وهنرمند چرا خانواده ای با فرهنگ را در راه تربیت نسل ورسوندن پیام خودشون استفاده نمیکنن وحرف خودشون را با خودشون وتجاربشون رو شاید تا ابد پنهان میکنن.برای ایشون ارزوی موفقیت میکنم.

 5. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  13 مرداد 1395

  سلام .اقا بیژن مایه افتخار یک ایرانی در مجموعه درچشم باد بودی شاید 10 بار این سریال رو دیدم وبازم میبینم خیلی خوب بودی وهستی کله گنده…..محمد از شاهرود

 6. نویسنده دیدگاه: کیانا
  30 تیر 1395

  سلام یه فیلم قدیمی از پارسا پیروزفر بود که نقش معتاد داشت به جز مهمانی مامان.فکر می کنم خیلی قدیمی هم بود یعنی شاید ده ی ۸۰ یا ۷۰
  اسم اوون فیلم می خواستمم لطفننن

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   17 مرداد 1395

   اسم اون فیلم اعتراض بود

  • نویسنده دیدگاه: لادن شاهدی
   17 مرداد 1395

   اسم اون فیلم اعتراض بود

 7. نویسنده دیدگاه: لادن شاهدی
  23 تیر 1395

  با سلام نظرات نویسنده رو در مورد آقای پیروزفر قبول ندارم . تو فیلم شیدا من بازی آقای پیروزفر رو بهتر بخاطر سپردم تا خانم حاتمی . ضمن اینکه شخصیت کاوه کیانی تو فیلم اشک سرما و بیژن ایرانی در سریال در چشم باد کاملاً درونگرا بود و انتظار بازی بیرونی داشتن از بازیگر نقش معقول نبود ضمن اینکه همه میدونن هر بازیگرینقشش رو تا حدی از صافی شخصیت خودش رد میکنه و آقای پیروزفر بسیار درونگرا هستند بنظر منهم اگه تمام معیارهای انتخاب یک بازیگر رو در نظر بگیریم ایشون بهترین بازیگر سینمای ایران هستند و واقعآ شایسته الگو شدن می باشند

 8. نویسنده دیدگاه: Melika
  03 خرداد 1395

  چه جالب منم ۲۲شهریور به دنیا اومدم!!!!!!!!

 9. نویسنده دیدگاه: 88shahrzad
  03 خرداد 1395

  سلام…تابه حال نمیدونستم آقای پارسا پیروز فر طرفداران زیادی دارند اما بیشتر از بازی شخصیت پراز رمز و راز ایشون جالبه… شاید افراد زیادی وجود داشته باشند که صرفا بازیگری عشق و علاقشون باشه و بعنوان یک شغل بهش نگاه نکنند … شهرت در عین جدا کردن زندگی شخصی وفقط بعنوان یک بازیگر، معروف بودن و ناشناس بودن خود واقعی …

 10. نویسنده دیدگاه: پری
  12 اردیبهشت 1395

  من فیلم دختری بنام تندر رو خیلی دوس دارم،اونجا خیلی قشنگه شخصیت اقای پارسا…

 11. نویسنده دیدگاه: رز زرد
  07 آبان 1394

  برای من یک جای سوال؟! شخصیتی مثل آقای پیروزفربااین همه هوادار زن که دارندبراش پرپر میزنندچراتاالان ازدواج نکرده اند؟! شایدایشان دنبال یک عشق واقعی هستندبا شخصیتی که برای خودش مقام ومرتبتی قائل باشد!

 12. نویسنده دیدگاه: رضاىى
  20 مهر 1394

  اقای پیروزفر خیلی با شخصیت هستن و نجیب. جدا از بحث چهره .همیشه بازی ایشون از زمان بچگی تا الان برام جذابیت داشته. خدا بهتر میدونه صدا و چهره زیبا رو به کی بده . شاید تا الان ده دوازده بار سریال در چشم باد رو نگاه کردم. هر دفعه بیشتر لذت بردم .کاش بازیگرای نسل جدید ایشون رو الگو قرار بدن .براشون ارزوی سلامتی و موفقیت دارم

 13. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  09 مهر 1394

  خواستم به هواداران آقای پارسا پیروزفربالاخص دخنرخانمها! بگم که تابحال شده به این فکرکنندکه چرا ایشان تاالان ازدواج نکرده اندمن خودم جوات این سوال رامیدونم ! فقط خواستم شما ها هم به این موضوع برسیدتاکمتروفت گرانبهای خو ذراصرف نوشتن حرفهایی کنیدکه احتمال به نتیجه رسیدن آن کمتراست! (چکامه)

 14. نویسنده دیدگاه: ریحانه
  25 شهریور 1394

  سلام. اقای,پارسا پیروزفر بازیگر توانا خوش,سیما و مورد علاقه من هستن.. براشون بهترینهارو آرزو میکنم

 15. نویسنده دیدگاه: a
  28 مرداد 1394

  به نظرم آقای پیروزفر بهترین بازیگر هستن
  ای کاش همه بازیگران مثل ایشون بودن

 16. نویسنده دیدگاه: نسیم ق
  12 مرداد 1394

  ممنون از این بازیگر با شخصیت امیدوارم که الگو باسن برا تازه به دوران رسیده ها برات ارزوی موفقیت میکنم داداشی

 17. نویسنده دیدگاه: farnaz
  06 تیر 1394

  ایشون واقعا بازیگر باکلاس و متشخصی هستن، کلاس کاریشون اصلا به سینمای ایران نمیخوره. ای کاش تعداد این بازیگرا در سینمای ایران بیشتر بود.

 18. نویسنده دیدگاه: lida
  28 اردیبهشت 1394

  سلام میخوام حضورا با شما صحبت کنم آقای پارسا پیروزفر.تشکر*من

 19. نویسنده دیدگاه: عاشق
  29 فروردین 1394

  عاشق نگاهتم پارسا جون کاش الان کنارم بودی

 20. نویسنده دیدگاه: خدیجه
  28 دی 1393

  بابا یارو اصلا دوست نداره هیچی راجع بش پخش شه .حرفهای شما هم همه شرو وره.میگه زندگی من خصوصیه.

 21. نویسنده دیدگاه: عبداله
  26 دی 1393

  ازبازیگراخوشم نمیادولی پارسا یه چیزی داره که بقیه ندارن بااین که خودم مردم میخوام به عکساش زل بزنم نمیدونم چرا عاشقش شدم عاشق اون نگاه پراز آرامشش

 22. نویسنده دیدگاه: فرنار
  23 آذر 1393

  تو چه دیوانه ای هستی که زندگیتو بخاطر عشق یه بازیگر داغون کردی

 23. نویسنده دیدگاه: فربد
  24 آبان 1393

  من یه سوالواسم پیش اومده از چند نفری شنیدم آقا پارسا فرزند هما روستاس بعضیام میگن فرزند فریماه فرجامیه!!!!!!!!صحت داره؟نداره؟

 24. نویسنده دیدگاه: رویا (شیفته ی پارسا)
  06 آبان 1393

  حس عجیبی که وقتی میبینمش از شدت ذوق نفسم حبس میشه.و این شخصیت مرد آرزوههای منه

 25. نویسنده دیدگاه: مریم
  27 مهر 1393

  از نظر شخیصیت نمرش بیسته
  من بازیهای پارسارو خیلی دوست دارم امیدوارم موفق باشه در تمام زمینه ها

 26. نویسنده دیدگاه: پریسا
  11 مهر 1393

  پارسا جوون ازدواج نکرده…اما ایشالا هرچه زودتر ازدواج کنه وصاحب خونواده بشه،من ک خیلیییییی دوسش دارم واقا زیبا وبی نظیره هم خودش هم بازیش…براش ارزوی سلامتی و موفقیت دارم..

 27. نویسنده دیدگاه: الیکا
  23 تیر 1393

  عاشقتم

 28. نویسنده دیدگاه: مریم
  28 اردیبهشت 1393

  سلام امیدوارم که حالتون خوب باشه اقای پیروزفرعزیزازاول تااخربیوگرافیتونوخوندم ولی اخرشم نفهمیدم شماازدواج کردین یانه ایشاله هرجاهستین موفق وپیروزباشین مثل نامتون

 29. نویسنده دیدگاه: مریم
  22 فروردین 1393

  احساس میکنم عاشق شده ام مخصوصا در فیلم درچشم باد
  ازنظر من در تمام نقشهاشون فوق العادده ومنحصر به فرد وجذاب هستند

 30. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  29 اسفند 1392

  خیلی خیلی دوستشون دارم ……… کاش میشد با ایشون در ارتباط باشیم با تشکر سارا

 31. نویسنده دیدگاه: baran
  27 اسفند 1392

  بازی ایشون فوق العاده است به خصوص در سریال در چشم باد که مثل همیشه عالی بازی کردند

 32. نویسنده دیدگاه: خدیجه
  22 اسفند 1392

  خیلی دوسش دارم خیلی

 33. نویسنده دیدگاه: سارا
  15 اسفند 1392

  خوشگل ترین، باکلاسترین و یکی از باسوادترین هنرپیشه های ایران، من واقعا دوسش دارم

 34. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  07 اسفند 1392

  هنرمند بسیار قابلی هستند خیلی خوش حال شدم که با ایشون تو یه ماه به دنیا اومدم همین امروز اینو فهمیدم تازه هم اسمم هستیم اینو دیگه خیلی وقته میدونستم براشون ارزو موفقیت میکنم

  :)پارسا(:

 35. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  15 آبان 1392

  :نتتتا

 36. نویسنده دیدگاه: باران
  22 شهریور 1392

  خیلی دوسسش دارم 😆 😆

 37. نویسنده دیدگاه: شیوا
  08 شهریور 1392

  عاشقشم

 38. نویسنده دیدگاه: مریم
  09 مرداد 1392

  مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

 39. نویسنده دیدگاه: sodeeeeee
  13 خرداد 1392

  عالی بود

 40. نویسنده دیدگاه: فروزان مهربان
  30 اردیبهشت 1392

  بيوگرافي مختصراماگويايي بود… اما متاسفانه ايميلي جهت ارتباط با اين هنرمند محبوب موجود نبود

  باسپاس فراوان /فروزان

نظر خودتان را ارسال کنید