کار غیر اخلاقی با میهمان ماه عسل

immoral-work-with-guest-honeymoon

1394/04/09

به گزارش آسمونی حضور یک مدلینگ عروس در یکی از برنامه‌های صدا و سیما به اندازه کافی موضوع حساسی هست، اما وقتی الهام عرب مدلینگ لباس عروس، جلوی احسان علیخانی نشست تا درباره شغلش به عنوان پزر صحبت کند، حاشیه‌ها دوباره به سمت برنامه ماه عسل هجوم آوردند.

مخاطبانی که این برنامه را دیدند بعد از پایان برنامه وقتی به سراغ صفحات شخصی الهام عرب رفتند با صفحاتی قفل شده روبرو شدند. او بعد از حضور در این برنامه، به سرعت تمامی عکس‌های خود را از صفحه اینستاگرامش حذف کرد ولی با این حال آن دست‌های پنهان همیشگی به کار افتادند تا عکس‌های او را حالا همه جا پخش کنند.

همان دست‌های پنهانی که ناگهان تصمیم می‌گیرند به صفحات اجتماعی هنرمندان و ورزشکاران حمله کنند، یا عکس‌ها و فیلم‌هایی از آدم‌های مشهور و گمنام را بدون رضایت شخصی‌شان در اینترنت بازنشر دهند.

حالا الهام عرب سوژه روز شده است. کسی که عکس‌هایش در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شوند و چهره‌اش با دستکش و هدبند مدام در کنار عکس‌های صفحات شخصی‌اش قرار می‌گیرد تا باز هم «ماه عسل» به واسطه حاشیه‌ها بر سر زبان‌ها بیفتد.

واقعا حاشیه‌ها دست از سر احسان علیخانی برنمی‌دارند یا او خود به دنبال حاشیه است؟

0/5 ( 0 نظر )


دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: زهرا
  21 تیر 1394

  سلام.من برا خودمون متاسفم چون جلوی پیشرفت خودمون همخونمون و ایرانمون رو میگیریم.نکنیم اینکارارو

 2. نویسنده دیدگاه: زهرا
  21 تیر 1394

  سلام.من برای خودمون متاسفم چرا ک بهترینهای خودمون رو نادیده میگیریم و 1 طورایی جلوی پیشرف و سربلندی احسان و خود ایران را میگیریم.نکنیم این کارارو

 3. نویسنده دیدگاه: معصومه
  16 تیر 1394

  بيچاره ها چكاركنن موضوعات غمگين ميارن ميگيد فقط ميخوان مردم گريه كنن.موضوعات شاد ميارن ميگيد كارش قشنگ نيست متاسفيم. ما ايراني ها كلا همينجوريم هيچكس تشكر نميكنه فقط معترضيم

 4. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  15 تیر 1394

  برای ماه عسل ومردمی که نگاش میکنن متاسفم

 5. نویسنده دیدگاه: احمدی مریم
  14 تیر 1394

  اینکه چنین فردی روبه برنامه دعوت کردن اشتباهه.بااین کارشون میخوان بگن کاراین خانم درسته

 6. نویسنده دیدگاه: ملینا
  13 تیر 1394

  خودش هم گفت مد لینگ خیلی مردم ما بیجنبن

نظر خودتان را ارسال کنید