طرز تهیه صبحانه کاسه نان

how-to-prepare-breakfast-bread-bowl

اینبار آسمونی براتون طرز تهیه صبحانه خوشمزه رو آماده کردم ، شما هم مثل من از خوردن غذاهای تکراری در وعده ی صبحانه خسته شده اید؟ من درک میکنم که این خستگی مخصوصا برای کودکان غیرقابل تحمل هست و بعد از چند سال ممکنه بچه ی شما هم مثل خیلی های دیگه از خوردن وعده ی صبحانه که همه پزشکان اون رو بهترین و مهم ترین وعده ی غذا میدونن صرفه نظر کنند.
من امروز برای شما یک ایده ی فوق العاده دارم، یک صبحانه خوش مزه و زیبا و در عین حال کامل و مقوی که میتونه آغازگر یک روز خوب برای شما و خانوادتون و مخصوصا کودکانتون باشه.
در این صبحانه که من اسمش رو ” صبحانه کاسه نان ” گذاشتم شما میتونید هر نوع موادی که دوست دارید بهش اضافه کنید، مثلا : ژامبون، فلفل قرمز، پنیر، گوجه فرنگی، پیاز ، سبزی، تخم مرغ و … تهیه این صبحانه آسان و سریع هست و تعجب اعضای خانواده ی شما زمان خوردن صبحانه رو به همراه خواهد داشت.

مواد لازم برای تهیه صبحانه کاسه نان :
نان گـِـرد (معروف به نان همبرگری) : به تعداد افرادی که قصد دارید براشون این صبحانه را آماده کنید
تخم مرغ : به ازای هر نان یک عدد
فلفل دلمه ای قرمز : یک عدد
پیازچه : به میزان دلخواه
پنیر خرد شده : به میزان دلخواه
نمک و فلفل سیاه : به میزان دلخواه

طرز تهیه صبحانه کاسه نان :
در ابتدا باید فر را روشن کرده و برروی ۲۰۰ درجه سانتی قرار دهید تا فر گرم شود.
سپس شروع کنید به خرد کردن فلفل دلمه ای قرمز و پیازچه هامون (من فقط از بخش سبز رنگ پیازچه ها استفاده خواهم کرد)

how-to-prepare-breakfast-bread-bowl(2)

حالا باید با استفاده از یک چاقوی تیز بالاترین بخش نان همبرگریمون رو برش بزنیم و خمیر داخلی نان رو خارج کنیم، دقت کنید در زمان برش زدن و همچنین خالی کردن خمیر داخلی نان به کف و اطراف نان آسیب وارد نشود و چیزی نشت نخواهد کرد.

how-to-prepare-breakfast-bread-bowl(1)

حالا هر کدام از نان ها رو باید با موادمون پر کنیم، من ابتدا فلفل دلمه ای قرمز خرد شده رو ریخته و سپس پنیر خرد شده رو اضافه میکنم و سپس یک تخم مرغ را درون کاسه نان میریزم و بعد پیازچه های خرد شده رو به لایه آخر اضافه میکنم و در پایان هم مقداری نمک و فلفل برای مزه دار کردن این کاسه نان به روی مواد اضافه میکنم.

how-to-prepare-breakfast-bread-bowl(3)

حالا باید کاسه های نان رو درون سینی فر چیده و سینی را به فری که از قبل برروی دمای ۲۰۰ درجه سانتی گراد تنظیم شده است وارد کنید. برای پخت کامل این صبحانه کاسه نان درون فر با دمای ۲۰۰ درجه سانتی گراد حدود ۱۰ الی ۱۵ دقیقه زمان لازم است .پ

how-to-prepare-breakfast-bread-bowl(4)

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید