هشدار بی سابقه محسن رضایی به عربستان

Mohsen Rezae unprecedented warning to Saudi Arabia

1394/03/07

هشدار بی سابقه محسن رضایی به عربستان
محسن رضایی در هشداری بی سابقه به آل سعود گفت: عربستان بايد مراقب باشد، اگر بخواهید امنيت ما را به هم بزنید شما را به دوران قبل از صنعتي شدن بر مي گردانيم.

به گزارش  آسمونی به نقل از «انتخاب»، محسن رضايي که در بيست و چهارمين محفل انس پيشکسوتان جهاد و شهادت حضور یافته بود، اظهار کرد: امروز در منطقه ما اتفاقاتي مي افتد که بايد به آنها توجه شود از آسيا يعني ميانمار دارند قتل عام مي کنند و گورهاي دسته جمعي پيدا مي شود تا پاکستان، افغانستان، عراق، سوريه، غزه، يمن و بحرين و اوج ناپاکي ها و نسل کشي ها را در اين مناطق انجام مي دهند و عجيب آن است که فقط مسلمانان کشته مي شوند و تنها زيرساخت هاي مسلمانان نابود مي شود.

وي افزود: خواب و خيال هايي هم براي تجزيه کشورهاي اسلامي ديده اند. محسن رضایی تصريح کرد: ما امروز بغض و کينه عجيبي از رفتار اينها مي بينيم و حالا مي خواهند اين مسائل را به مرزهاي ايران هم نزديک کنند.

دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام با بيان اينکه بايد از خود بپرسيم وظيفه ما در اين شرايط چيست، گفت: اين که خاطرات را بگوييم خوب است. تا صد سال ديگر هم اگر از فداکاريهاي رزمندگان ارتش و سپاه و بسيج بنويسند نمي توانند تمام ماجرا را بيان کنند اما آنچه مهم است اين است که امروز در شرايط حساسي قرار داريم.

دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام تاکيد کرد: دولت، مجلس همچنين رهبر معظم انقلاب در حال تلاش هستند که آتش جديدي درست نشود.

وي خطاب به مقامات عربستان گفت: عربستان بايد مراقب باشد چرا که ملت ايران يک صبر دارد چرا که حفظ منافع ملي تنها به چهارچوب جغرافياي ايران تعريف نمي شود منافع ملي يعني با منطقه بايد در صلح و آرامش باشيم و همه وظيفه داريم اين امنيت را حفظ کنيم اما اگر بخواهند امنيت ما را به هم بزنند آنها را به دوران قبل از صنعتي شدن بر مي گردانيم.

دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام گفت: البته روز به روز دارد برخي مسائل روشن مي شود مثلا در سوريه در ۵ سال پيش ابهامات زيادي وجود داشت اما امروز مشخص شده است که تمامي تروريست ها از اسرائيل سلاح مي گيرند.

وي با اشاره به اظهارات يکي از مقامات رژيم صهيونيستي گفت: يکي از مقامات اسرائيل گفته است که بايد با اعراب عليه ايران متحد شويم.

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید