بهترین مراکز خرید و مجتمع های تجاری در تهران

aliakbar-shiroodi(6)

بهترین مراکز خرید در تهران و مجتمع های تجاری، مراکز خرید پوشاک در تهران

آسمونی : برای خرید انواع پوشاک زنانه، مردانه، بچگانه و کیف و کفش مراکز خریدی وجود دارند که در نوع خود بهترین هستند اما هر کدام از این مراکز از نظر تنوع طراحی، قیمت، سلیقه‌های مختلف و از همه مهم‌تر مسیرهای دسترسی جزو بهترین‌ها به شمار می‌روند.

هر کدام از این مراکز از نظر تنوع طراحی، قیمت، سلیقه‌های مختلف و از همه مهم‌تر مسیرهای دسترسی جزو بهترین‌ها به شمار می‌روند. برای خریدن پوشاك در تهران تقریبا هیچ انتخاب دیگری نداریم.

برای خرید انواع پوشاک زنانه، مردانه، بچگانه و کیف و کفش مراکز خریدی وجود دارند که در نوع خود بهترین هستند. خرید پوشاک با وجود فروشگاه‌ها و مراکز خریدی که هر روز به تعداد آنها اضافه می‌شود، کار بسیار ساده‌ای شده اما خیلی از افراد برای انتخاب یک لباس یا کیف و کفش از فروشگاه‌های نزدیک قانع نمی‌شوند و به مراکز خرید مختلف مراجعه می‌کنند.

بهترین عرضه مستقیم پوشاک

در خیابان جمهوری مراکز خرید زیادی وجود دارد اما انتخاب این دو مرکز به چند دلیل مهم انجام شده است. تنوع لباس‌ها و قیمت‌ها مهم‌ترین دلیل انتخاب مرکز خرید شانزه‌لیزه است.

نزدیکی آن به فروشگاه‌های زیادی که تنها چند قدم با آنجا فاصله دارند نیز دلیل دیگر این انتخاب است. در این مراکز خرید، علاوه بر انواع پوشاک می‌توانید کیف و کفش را هم خریداری کنید.

مرکز خرید شانزه‌لیزه علاوه بر داشتن ویژگی‌های ذکر شده محل مناسبی برای انتخاب‌های اقتصادی برای سلیقه‌های گوناگون است.

البته مرکز خرید پلاسکو نیز در خیابان جمهوری و چهار راه استانبول قرار داشت که در دی ماه سال 1395 در اثر آتش سوزی فرو ریخت، مرکز خرید پلاسکو جایی برای تمام خانواده‌ها با بودجه‌های متفاوت جهت خرید پوشاک بود.

بعضی از فروشگاه‌های این محل، اجناس خود را بدون واسطه و با در نظر گرفتن سود بالا عرضه می‌کنند و این موضوع فرصت خوبی را برای مشتری به وجود می‌آورد.

بهترین بازارچه در غرب تهران

وقتی فروشگاه‌های مختلف در این بازارچه در کنار هم فعالیت خود را آغاز کردند هیچ وقت تصور چنین موفقیتی را در ذهن نداشتند.

این روز‌ها این بازارچه سنتی از تمام مسیرهای غرب تهران هر روزه مشتری‌های زیادی را در خود دارد. در این بازارچه انواع پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی و لوازم منزل در دسترس عموم قرار گرفته است. نکته قابل توجه اما تنوع کالا‌ها چه از نظر سلیقه و طراحی و چه از نظر قیمت است.

بازارچه سنتی ستارخان کاملا شبیه به یک بازار کوچک در غرب تهران است. انواع لباس‌های تولید داخل و صادراتی در فروشگاه‌های این مرکز خرید عرضه می‌شود و این موضوع مهم‌ترین نکته برای تنوع ایجاد شده است.

شلوغ‌ترین ساعات این مرکز خرید عصر به بعد است و بهتر است تا جایی که برایتان ممکن است در این ساعات حتی از نزدیکی این بازارچه گذر نکنید.

مزایا و معایب

+ تنوع راضی‌کننده برای همه مشتری‌ها

– قیمت‌های مختلف برای یک کالا در چند فروشگاه

بهترین برای همه سلیقه‌ها

خرید از بازار بزرگ همیشه لطف خاص خود را دارد مخصوصا آنکه مرکز خریدهای کوچکی هم زیرمجموعه بازار مشغول فعالیت هستند. اگر از آن دسته افراد هستید که حوصله شلوغی و ترافیک و مخصوصا موتوری‌های این محدوده را دارید می‌توانید این انتخاب را داشته باشید.

بین تمام مراکز خرید کوچک و بزرگ خیابان ۱۵ خرداد، مناسب‌ترین مرکز خرید در این منطقه پاساژ کویتی‌های رضا است. در این مرکز خرید می‌توانید برای سلیقه‌های متفاوت پوشاک مناسبی خریداری کنید. خرید بعضی از اقلام در این پاساژ به صرفه و بعضی دیگر با مناطق دیگر در شهر تفاوتی ندارد.

بیشترین دلیل انتخاب این مرکز خرید متمرکز بودن اکثر نیازهای یک خانواده در یک مکان است. در این مکان علاوه بر پوشاک زنانه، مردانه و بچگانه می‌توانید انواع کیف و کفش را نیز تهیه کنید. همچنین می‌توانید لوازم آرایشی، بهداشتی، زیورآلات و لوازم مخصوص دکوراسیون را در دسترس داشته باشید.

مزایا و معایب

+ متمرکز بودن نیازهای خانواده در یک مکان

– قیمت‌های برابر با فروشگاه‌های متفرقه

بهترین برای مارک باز‌ها

میدان ونک یکی از استراتژیک‌ترین میدان‌های پایتخت است. خیلی از تهرانی‌ها روزانه در این میدان به دلایل مختلف تردد دارند.

به همین جهت مراکز خرید زیادی مثل آسمان ونک، آینه ونک و مرکز خرید و بازار ونک در این منطقه گرد هم آمده‌اند اما مناسب‌ترین آنها تنها یک پاساژ است.

بهترین مرکز خرید این محدوده از نگاه ما مرکز خرید ونک است.

در این مرکز خرید علاوه بر نمایندگی چندین برند معتبر داخلی و خارجی فروشگاه‌های متفرقه زیادی وجود دارد که می‌تواند باب میل خیلی از خانواده‌ها باشد.

با اینکه این مرکز خرید در منطقه نسبتا گرانی از شهر واقع شده اما جوابگوی خیلی از خانواده‌ها با بودجه‌های مختلف است. مراکز خرید و فروشگاه‌های دیگری هم در نزدیکی این مکان وجود دارد که می‌تواند انتخاب بعدی شما باشد.

مزایا و معایب

+ تنوع لباس‌های مارک دار و متفرقه

– چند قیمت برای یک کالای مشابه

بهترین از نظر تنوع محصولات

مرکز خرید بوستان و تیراژه نیز از کامل‌ترین مراکز در محدوده غرب تهران هستند.

این دو مکان بهترین‌ها هستند از نظر طراحی و تنوع برای تمام خانواده‌ها با هر سلیقه‌ای که دارند. در مرکز خرید بوستان علاوه بر مراکز اداری و تجاری، بیشتر بانک‌های دولتی و خصوصی و نمایندگی چند شرکت بیمه نیز حضور دارند.

اگر از مشتریان دائمی فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند هستید حتما اطلاع دارید که یکی از شعبه‌های آن هم در چهار راه پونک و قسمتی از مجتمع تجاری بوستان واقع شده است.

مرکز خرید تیراژه نیز بازارچه کوچکی است که تنوع فروشگاه‌های آن تا حد زیادی بالا است و امتیاز بیشتری را نسبت به بوستان می‌گیرد.

در این مرکز خرید علاوه بر انتخاب پوشاک می‌توانید انواع لوازم ورزشی، آرایشی و بهداشتی را نیز خریداری کنید. تعدادی از نمایندگی برندهای معتبر نیز در مرکز خرید تیراژه شعبه دارند. در این دو مرکز خرید فضایی هم برای تفریح خانواده‌ها و کودکان در نظر گرفته شده است.

مزایا و معایب

+ تنوع محصولات و فاصله نزدیک مرکز خرید‌ها

بهترین و اقتصادی‌ترین مرکز خرید در شمال شهر

شمال شهر مرکز خریدهای لوکسی دارد که حتی وارد شدن به آنها برای همه مقدور نیست. یکی از این نمونه‌ها مرکز خرید مدرن الهیه است که قیمت‌های نجومی پوشاک در فروشگاه‌های آن تنها مناسب افراد خاصی از جامعه است اما درست در مقابل این محل مرکز خرید قائم است که مناسب‌ترین محل برای خرید تمام اقشار است.

با هر سلیقه و بودجه‌ای که داشته باشید دست خالی از این مرکز خرید بیرون نمی‌روید. اگر نبودن جای پارک مناسب و شلوغی میدان تجریش را نادیده بگیرید، می‌توانید برای تمام اعضای خانواده در هر سنی بهترین خرید را داشته باشید.

مناسب‌ترین لباس‌های بچگانه را می‌توانید در فروشگاه‌های این مرکز و خیابان‌های اطراف آن انتخاب کنید. نزدیکی مرکز خرید به بازار تجریش هم یکی دیگر از محاسن این محل است.

مزایا و معایب

+ قیمت‌های بسیار مناسب نسبت به منطقه

بهترین رقیب برای بازار بزرگ

بازار دوم نازی‌آباد یک رقیب جدی برای بازار بزرگ در جنوب تهران است. این خیابان هم مانند بازار همیشه شلوغ و پر رفت و آمد است. خیلی‌ها مراکز خرید این منطقه را با مراکز خرید شمال شهر یکسان می‌دانند و در بیشتر مواقع از نظر طراحی و کیفیت لباس‌ها این موضوع واقعیت دارد.

در اینجا هم مثل بازار بزرگ مراکز خرید کوچک و بزرگ و فروشگاه‌های زیادی فعالیت دارند که می‌توانند برای هر سلیقه پاسخگو باشند. مخصوصا اینکه قیمت بعضی از پوشاک در این منطقه دست کمی از بازار ندارد.
اینجا یک بورس تمام عیار برای انواع پوشاک زنانه، مردانه و بچگانه است.

از زمان نوزادی و کوچک‌ترین سایز تا لباس و کفش‌های سایز بزرگ در بازار دوم نازی‌آباد در دسترس عموم قرار دارد. دسترسی به بازار دوم نازی آباد تنها برای جنوب شهر نیست و با استفاده از خط یک مترو می‌توان به سادگی از هر جای تهران به آنجا رسید.

مزایا و معایب

+ قیمت مناسب و تنوع محصولات

shop-centerبسیاری از افراد می خواهند خریدهای موردنیازشان را از مراکز خرید معتبر تهیه کنند. شهر تهران به دلیل وسعت و البته پرجمعتی بودن آن تعداد زیادی مراکز خرید دارد. پورتال آسمونی در این بخش مراکز خرید تهران را به شما عزیزان معرفی می کند که در ادامه می خوانید. از اینکه مثل همیشه آسمونی را همراهی می کنید سپاسگزاریم.

مجتمع اداری تجاری آسمان ونک

مجتمع اداری تجاری آسمان ونک دارای 2 طبقه تجاری و 11 طبقه اداری است. بخش اداری برج مشتمل بر 118 واحد اداری 50 تا 95 متری است. بخش تجاری در 2 طبقه 65 واحد تجاری را در خود جای داده است. عمده فروشگاه های این مرکز به ارائه پوشاک و کیف و کفش بانوان اختصاص دارد.

تعداد واحدها: 65

تعداد طبقات: دو طبقه تجاری

متراژ: حدود 1000 متر مربع

تلفن: 88652668

نشانی: میدان ونک- ابتدای خیابان ونک- مرکز خرید آسمان ونک

shop-center2مجتمع تجاری و اداری بوستان

مجتمع تجاری و اداری بوستان با زیربنای بالغ بر 96000 متر مربع در 7 طبقه، بیش از 1000 واحد تجاری و اداری را در خود جای داده است. پارکینگ این مجتمع در سه طبقه مسقف و روباز ظرفیت 700 خودرو را دارد. این مرکز با طراحی سبک رینگی، امکان بازدید بیش ازصدهزار نفر در روز را مهیا کرده است.

تعداد واحدها: 1000

تعداد طبقات: 7 طبقه

متراژ: 96000 متر مربع زیربن

نشانی: ضلع شمال غربی میدان پونک- مجتمع تجاری اداری بوستان

shop-center3مرکز خرید تیراژه

مرکز خرید تیراژه یکی از مراکز خرید مدرن و مجهز تهران است. این مرکز دارای سه طبقه تجاری، یک طبقه شهربازی، یک طبقه نمایشگاه بزرگ مبلمان و صنایع چوبی و سه طبقه پارکینگ است. طبقه سوم این مرکز به شهربازی سرزمین عجایب سرپوشیده اختصاص دارد. در هریک از طبقات همکف، اول و دوم حدود یکصد واحد تجاری مستقر است که عمدتا به برندهای مشهور اختصاص دارند.

تعداد واحدها:  350

تعداد طبقات: سه طبقه تجاری

تلفن: 44491723

نشانی: بزرگراه اشرفی اصفهانی- پایینتر از پل همت، مرکز خرید تیراژه

shop-center4مجتمع تجاری میلاد نور

این مجتمع، از نظر بزرگی و حجم رفت و آمد تبدیل یکی از مراکز اصلی خرید و فروش در تهران است. مجمتع تجاری میلاد نور در سال 1378 افتتاح شده و بیش از 326 باب مغازه در آن وجود دارد. خدماتی که در این مجتمع ارائه می شوند نیز بسیار متنوع هستند.

تعداد واحدها: 326

تلفن روابط عمومی: 88085104

نشانی: تهران، شهرک قدس (شهرک غرب) – میدان صنعت – بلوار فرحزادی – مجتمع تجاری میلاد نور

وبسایت :www.miladenoor.ir

shop-center5مرکز خرید گاندی

مرکز خرید گاندی از مراکز قدیمی تهران است و شهرت آن به کافی شاپ ها و رستوران های متنوع آن بر می گردد. در معماری این مرکز خرید ، مشاعات در فضای باز قرار گرفته اند و قرار گرفتن یک فضای سبز زیبا در حیاط طبقه همکف ، نمای دلنشینی را ایجاد نموده است.

تعداد واحدها: 40

تعداد طبقات: دو طبقه تجاری

تلفن: 88777807

نشانی: خ گاندی-  پایین تر از پل همت – مرکز خرید گاندی

مرکز خرید اسکان

مرکز خرید اسکان در دو طبقه با فضایی باز و با حوضچه‌ای به قطر 10 متر در طبقه پایین واقع است‌. در این مرکز بیش از 35 فروشگاه فعال وجود دارد.  وجود شعبات متعدد بانک در این مرکز از ویژگی های آن است.

برندهای نایک، زانوس، لی وایز، ریبوک و  استوواک در این مرکز دارای نمایندگی رسمی هستند.

تعداد واحدها: 60

تعداد طبقات: دو طبقه تجاری

متراژ: 4700 متر مربع

تلفن: مدیر داخلی: 88798602

نشانی : خیابان ولیعصر – تقاطع بلوار میرداماد – مرکز خرید اسکان

shop-center7مرکز تجاری و اداری نور تهران

مرکز تجاری و اداری نور تهران به عنوان یکی از بزرگ ترین مراکز تجاری – اداری کشور، در زمینی به مساحت ده هزار متر مربع و بالغ بر 120 هزار متر مربع زیربنا، شامل مجموعه ای گسترده از واحدهای تجاری برای انواع مشاغل است. سالن های تفریحی همچون آمفی تئاتر نیز دارد.

تعداد واحدها: 1037 واحد تجاری

تعداد طبقات: هفت طبقه تجاری

متراژ: 70000 متر مربع تجاری

تلفن: 88905050 – 021

نشانی: تهران- خیابان ولیعصر- تقاطع طالقانی – مجتمع نور تهران

مجتمع تجاری زمرد

این مرکز تجاری در نبش خیابان 17 شهریور در تقاطع تیر دوقلو واقع شده است. نزدیک ترین ایستگاه های مترو به مرکز تجاری زمرد، ایستگاه میدان شهدا و ایستگاه شوش هستند.

تقسیم بندی اصناف در این مرکز تجاری به صورت طبقات مستقل مشخص گردیده است:

– طبقه زیر همکف: پوشاک بانوان ، لوازم آرایشی و دیگر ملزومات بانوان

– طبقه همکف: انواع پوشاک آقایان

– طبقه روی همکف: پوشاک کودکان و نوزادان

تعداد واحدها: 90

تعداد طبقات: سه طبقه تجاری

متراژ: 2500 متر مربع زبربنای تجاری

تلفن: 33025930

نشانی: پایین تر از میدان خراسان – نبش سه راه تیر دوقلو – مرکز تجاری زمرد

shop-center-8بازارچه کودک گاندی

بازارچه کودک گاندی از مراکز مهم عرضه پوشاک کودک در تهران است. فروشگاه های این بازارچه عمدتا اجناس ترک و خارجی به فروش می رسانند.

تعداد واحدها: 25

تعداد طبقات: دو طبقه تجاری

متراژ: 600 متر مربع

تلفن: 88797488

نشانی: خیابان گاندی، روبروی نهم، بازارچه کودک گاندی

مرکز تجاری برج مینا

مرکز تجاری برج مینا در سال 1376 راه اندازی شده است. طبقه زیرین این مرکز به بورس موبایل و کامپیوتر اختصاص دارد و فروشگاه های طبقه همکف به ارائه انواع پوشاک زنانه و مردانه، بدلیجات، لوازم آرایشی و بهداشتی، تزئینات، فرش و … می پردازند.

تعداد واحدها: 50

تعداد طبقات: دو طبقه تجاری

متراژ: 1000 متر مربع

تلفن: 44078874

نشانی: فلکه دوم صادقیه – ابتدای آیت ا… کاشانی- جنب بیمارستان ابن سینا- مرکز تجاری مینا

shop-center9مجتمع تجاری اداری برج گلدیس

مجتمع تجاری اداری برج گلدیس تهران در سال 1379 در ضلع جنوب شرقی فلکه دوم صادقیه راه اندازی گردید و اکنون یکی از مراکز شناخته شده تهران است. این مجتمع در 3 طبقه تجاری و 10 طبقه اداری، دارای 330 واحد تجاری و حدود 220 واحد اداری است.

تعداد واحدها: 330

تعداد طبقات: سه طبقه تجاری

تلفن: 44288800

نشانی: فلکه دوم صادقیه- مجتمع گلدیس

مجتمع تجاری دنیای نور

مجتمع تجاری دنیای نور در زمینی به مساحت 1791 متر در قلب منطقه شرق تهران در امتداد بزرگراه حکیم و واقع در بزرگراه رسالت و در 100 متری بزرگراه امام علی (ع) در مقابل پارک محلی احداث گردیده است. کل مجموعه دارای 10 طبقه با کاربری تجاری و آپارتمان با موقعیت اداری می باشد.

تعداد واحدها: 280

تعداد طبقات: پنج طبقه تجاری

متراژ: 12000 متر مربع زیربنای کل

تلفن: 6 – 22339595

نشانی : بزرگراه رسالت- نبش خیابان کُرد- مجتمع دنیای نور

shop-center11مرکز خرید تندیس

این مرکز دارای دو طبقه تجاری است و فروشگاه های آن عمدتا به برندهای مشهور خارجی و داخلی اختصاص دارند.

تعداد طبقات: دو طبقه تجاری

تلفن:  22731010

نشانی: میدان تجریش – ابتدای خیابان جعفری – مرکز خرید تندیس

مرکز خرید میرداماد

تعداد واحدها: 103

تعداد طبقات: یک طبقه، 3 سایت

متراژ:  5000 متر مربع

تلفن:  22924599

نشانی: خیابان میرداماد – بین شریعتی و محسنی – ابتدای خیابان رودبار- مرکز خرید میرداماد

مرکز خرید سرو ساعی

تعداد واحدها: 32

تعداد طبقات: سه طبقه تجاری

تلفن: 88711857

نشانی: تهران، خ ولیعصر، پایینتر از پارک ساعی، مرکز خرید سرو ساعی

shop-center12مرکز خرید سمرقند

تعداد واحدها: 200

تلفن: 44495109

نشانی: خیابان جنت آباد جنوبی- نبش تقاطع کبیرزاده- مجتمع تجاری سمرقند

جمعه بازار پروانه (پاساژ پروانه) | Jome Bazar Parking

روزای جمعه توی این پارکینگ از ماشین پارک کردن خبری نیست، جمعه بازاره! کلی دستفروش با کلی لوازم دست ساز توی طبقات این پارکینگ بساط می کنن و آدمای زیادی هر هفته به اینجا سر میزنن. لوازمی مثل لوازم و ظروف عتیقه و قدیمی، گلیم و فرش های دست بافت، بدلیجات های دست ساز، دکوری، کلی لباس سنتی قشنگ و هزار تا چیز دیگه که هر کدوم یه جور جذابیت داره، توی این بازار فروخته می شه. درضمن از ساعت ۸ صبح تا ۴ بعد از ظهر بازه.

یه جمعه بازار با لوازم لوکس و آنتیک و عتیقه و انواع ظروف سنتی و مجسمه و لباس های سنتی و زیوآلات دست ساز

shop-center13مجتمع فرهنگی تجاری کوروش (مجتمع تجاری کوروش) | kourosh complex

شمال غربی کلان شهر تهران٫ منطقه ای جوان و جمعیت پذیر است که به لحاظ برخورداری از ویژگی ها و شاخص های قابل توجه و ارزشمند٫ ساکنان آن از شرایط بهتری نسبت به دیگر مناطق شهر برخوردارند.

طبقه ۶: سالن های شماره ۷ تا ۱۲ پردیس سینمایی کورش، بوفه سینما، رستوران

طبقه ۵: واحدهای اداری، واحد تجاری، واحد فرهنگی، سالن VIP ، کافی شاپ، فست فود

طبقه ۴: سالن های شماره ۱ تا ۶ پردیس سینمایی کورش، رستوران

طبقه ۳: گیشه سینما، خانه بازی کودک (مهد کودک ساعتی)، واحد اداری سینما، فست فود

طبقه ۲: سرزمین بازی کورش؛ ژوپیتر، فودکورت

طبقه ۱: واحدهای تجاری در راهروهای اصلی و تراریوم (گیاهان حاره ای؛ ضلع شمال شرق)

طبقه همکف: واحدهای تجاری

طبقه منفی یک: واحدهای تجاری، کافی شاپ، هایپر استار مارکت

بازار طلا، جواهر و سکه: ورودی از ضلع شمال شرق طبقات همکف و منفی یک

بورس موبایل: ورودی از ضلع شمال شرقی طبقه مثبت یک

پارکینگ: ۷ طبقه

shop-center14اریکه ایرانیان

«مجتمع اریکه ایرانیان» یه مجتمع هشت طبقه ست که دارای سالن کنسرت چند منظوره و سه سالن سینما تئاتر، استخرهای مجزای بانوان و آقایان با کلیه امکانات، سونای خشک و بخار و جکوزی و سالن های بدنسازی، سالن بولینگ ، کیوبولینگ، بیلیارد و فروشگاههای منحصر به فرد تجاریه.

مجموعه فرهنگی، ورزشی وتجاری اریکه ایرانیان در نوع خود نه تنها درکشور، که در سطح منطقه خاورمیانه و آسیای میانه ، مجموعه ای چند منظوره و منحصر به فرد بشمار میره.

shop-center15مرکز خرید پالادیوم | palladium mall

اگه اهل پاساژ گردی هستین و دوست دارین وقتتون رو توی یه مرکز خرید لوکس بگذرونین «پالادیوم» انتخاب فوق العاده ایه. اینجا مجموعه ای کامل برای خرید و تفریحه که با داشتن امکاناتی مثل فروشگاه های لوکس و خیلی شیک که انواع پوشاک ورزشی، آرایشی، بهداشتی و زیبایی، جواهرات، مبلمان و دکوراسیون، زیورآلات و وسایل تزئینی، کیف و کفش، لوازم جانبی پوشاک و عینک و … در اون عرضه می شن. رستوران و باشگاه ورزشی و استخر باعث می شه روز خوبی رو در اینجا بگذرونین. درضمن اینجا برای راحتی مادران عزیز خدمات کودک مثل خدمات کالسکه کودک و کیوسک تعویض کودک هم داره.

شانزلیزه

شانزلیه بورس لباس مجلسیه، یه پاساژ دو طبقه که طبقه اولش لباس مجلسی و طبقه پائینش مانتو می فروشه. اینجا همه جور لباسی پیدا می شه کرد، هم لباس های شیک و هم لباس های معمولی اما در کل قیمت هاش مناسبن.

shop-center16مرکز خرید الماس ایران

«مرکز خرید الماس ایران» یا ایرانیان، یه مرکز خرید بزرگ با سقف های بلنده که فضایی باز وشیک داره. فضای این مرکز طوریه که هر چی خوردنی و آشامیدنیه دور تا دور این مرکز خرید قرار داره، یعنی درهاشون به سمت بیرون باز می شه و هیچ ورودی از داخل ندارن و همه فروشگا ه هاش هم در داخلش قرار دارن. سه طبقه ست و در هر طبقه از اون صنف خاصی ارائه می شه به این صورت که در طبقه اول لباس و زیورالات و جواهرات، طبقه دوم لباس و پوشاک و لوازم خواب و طبقه سوم محصولات فرهنگی و اسباب بازی ارائه می شن. اگه برند باز هستین، اینجا بهترین جا برای خریده چرا که چندین برند در اون شعبه دارن. علاوه بر قنادی و آبمیوه فروشی، فروشگاه شهروند هم داره که می تونین لوازم مورد نیاز روزانه تون رو ازش تهیه کنین. بعد از خرید و گشت و گذار هم می تونین سری به کافی شاپ ها و رستوران هاش بزنین از فضای رمانتیک و خنکش مخصوصا در عصرها، لذت ببرین.

0/5 ( 0 نظر )


دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: صادقی
  24 اسفند 1395

  هفت حوض برای همه قشری همه چی داره

 2. نویسنده دیدگاه: رضا رضایی مقدم.زادگاهم بجنورد
  04 مهر 1395

  سازمان ملل ۱/۱۰۰۰ می باشد و کتاب های اموزشی در ایران زبان مادری فارسی می باشد.

  با سپاسگزاری از خداوند بزرگ.

 3. نویسنده دیدگاه: رضا رضایی مقدم.زادگاهم بجنورد
  04 مهر 1395

  پاییز
  ذرات نیروی گرایش توسط رضا رضایی مقدم تحت نام فصل پاییز دارای اشتباه املایی می باشد
  و نیاز به اشتباه گیری املایی دارد بدون تغیر در ان.
  ۱۳۷۳-۱۳۷۴-۱۳۷۶
  ذرات نیروی گرایش و وارد کردن نیرو به جسم یا جسم ها ساده تر از ان است که تنها فقط جسمی فرود اید یا پرتاپ شود به طرف زمین. ذرات نیروی گرایش همیشه
  نیروی خود را وارد میکنند هنگامیکه از جسم یا جسم ها عبو ر میکنند. از این طریق به صورت های متفاوت قابل دیدن می باشند. یک جسم سنگین در مقا یسه با سبک زودتر به زمین فرود میا ید , به دلیل پیوند فشورد جسم تشکیل شده و انبوه ذرات نیروی گرایش از جسم به سختی عبو ر و سرعت ذرات نیروی گرایش کاسته و انبوه زرات نیروی گر ایش بیشتر و نیروی بزرگتری به جسم سنگین
  وارد و جسم سنگین زودتر به زمین فرود میاید در مقایسه با جسم سبک. میدان نیروی گرایش کره زمین در گذ شته و امروزی همان است و بطور مداوم ذرات نیروی گرایش به مرکز و به بیرون در حرکت می باشند. ذ رات نیروی گرایش به ذ رات نور افتاب یا منبع نور نیز نیرو وارد می اورند . هنگامیکه غروب دیده میشود به رنگهای قرمز پر رنگ یا کم رنگ , افتاب یا گرما و نور ان به زمین به کمی میرسد , ذرات نیروی گرایش نیروی بزرگی به ذرات کم نور افتاب وارد می اورند و بر خوردهای شدیدی میان نور کم افتاب رخ میدهد و گرمای شدیدی رخ و غروب قرمز دیده میشود.
  فرود یا افتادن جسم و غیر جسم به تنهایی در کاوش نیست . جسم یا غیر جسم در ایستاده یا غیر ایستاده توسط ذرات نیروی گرایش بطور مداوم نیرو وارد می شود به انها. توان و انبوه نیروی گرایش و اندازه که جسم یا غیر جسم دارنند مانند , وزن ,حجم, مورد کاوش و ذرات نیروی گرایش هنگام عبور یا وارد اوردن نیرو ر می توانند دیده و مو رد استفاده یا کاوش باشند, ما نند غروب .
  هنگاویکه در سال ۱۳۷۶ در اتاق خانه ام ازمایشهای ساده ای انجام می دادم .اتاق را تاریک و خطکش را در جای منا سب قرا ر دادم و به طور مستقیم نور را به طرف خطکش فرستادم بدون انکه اتاق روشن شود و نور در یک جهت به به طرف خط کش و دیدم که از مرکز خط کش به سمت چپ و راست ان رنگهای قرمز ,زرد و سبز به خو بی دیده و می توان اندازه گیری کرد.و با اندا ه گیری و بزرگ تر کردن اندازها رنگها ی دیگر را دید .
  انجام مگیرد روی جسم ها ی سنگین و سبک برخو ردهایی که منجر به گرمای شدید ذوب مانند هنگامیکه ذرات نیروی گرایش از انها عبور و نیرو وارد می اورند روی زمین قرار دارند؟
  هنگا میکه رنگهای نهفته در نور افتاب یا منبع نور توسط خط کش جمع ا وری و دیده می شوند , فلزات و غیر فلزات توانایی به انتقال و نگهداری می باشند و به بازده ای .
  ذرات نیروی گرایش ,اتندازه, وزن, حجم, فا صله و مقدار نور مورد کاوش و هنگا میکه ذرات نیروی گرایش و جسم کوچک ,سبک یا سنگین با یکدیگر برخورد , دیدن همان غروب می باشد و کاوش بیشتر و استفاده از فلزات مختلف و غیر فلزات امکان
  کم کردن وزن و حجم و رسیدن به افزایش ذرات نیروی گرایش و دیدن فاصله دور مانند دیدن و داشتن جسمی از فلزات متفاوت و غیر فلزات متفاوت که توان ان را دارد که دید با ان فاصله بسیار دور , مانند سرعت نور و ازمایش ساده خط کش و دیدن رنگها یا تبدیل رنگها به سرعت .
  ذ رات نیروی گرایش هنگام عبور از جسمی یا جسم ها ساده و اسان می باشد .
  ادامه دارد.

  برای نوجوانان و تمامی فارس زبانان ایران و بویژه برای او هنگامیکه پاییز.

  رضا ضایی مقدم

  ۰۲شهریو ر ۱۳۹۵

  تلفن همراه۴۶۰۷۳۵۸۱۳۶+

 4. نویسنده دیدگاه: رضا رضایی مقدم.زادگاهم بجنورد
  04 مهر 1395

  در سال های ۱۳۴۵و۱۳۵۵هنگامیکه در شهرستان بیرجند زندگی و مشغول اموزش در دوران ابتدایی و راهنمایی بودم . در نزدیکی کوره اجر پزی به فاصله ۱۵ٓ-۲۰ کیلومتر اب خانه ای از دوران گذشته وجود داشت که چندین پله به زیر زمین و اب جاری عبور میکرد. در فاصله چندین متری در زیر لایهای خاک اندکی فلز دیده میشد و هنگامیکه خاک را کنار زدم ، چندین سکه یافتم که روی انها نوشته شده بود، رایج مملکت ایران.در سال های ۱۹۸۳- ۱۹۸۴ هنگامیکه در یک شرکت راه و ساختمان که پروژه ٦ ماهه بود و از تهران بود ،در نزدیکی کوه ابی در و فاصله تا کوه ۵-۱۰ کیلومتر بود،ماشین الات سنگین خاک برداری ،بوجود اوردن خیابان و پیاده روها و اماده زمین برای مسکن.هنگامیکه بولدوزر مشغول خاک برداری ارتفاع ۳-۴ متری کوه پایه کوه ابی در بود،متوجه کوزه سفالی شدم و بولدوزر را متوقف و کوزه سفالی را تقریبان سالم یافتم که زیر حدودی ۳٫۵ متر قرار داشت.ابعاد کوزه به قطر ۱۲ و ارتفاع ۳۰ سانتی متر حدودی. در همان سا ل ها در نزدیکی شهر همدان شهری وجود داشت به نام قروه و پارکی در انجا و روی نیمکتی استراحت و به طرف سنگ های سفیدی ک معدن ما نند بود به حرکت و نگاهای به سنگ ها انداختم و نزدیکی سنگ ها مشاهده نمودم ذرات تقریبان درشت که شباهت زیادی به فلزات زرد شفاف.

  برای فارس زبانان میباشد و خواندن چندین خط نوشته شده همچنین.

  رضا رضایی مقدم
  رضا و پاییز

  ۰۷۳۵۸۱٦۲۳٦ :۴٦+: تلفن همراه

  ۲۰ مرداد ماه ۱۳۹۵

 5. نویسنده دیدگاه: جمیله
  13 آذر 1394

  میدان هفت حوض نارمک در دنیا بی نظیره

 6. نویسنده دیدگاه: خانم مهندس
  19 اسفند 1393

  با سلام
  اگر می‌شود نمونه چادر ایرانی داخل سایت بگذارید.

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   19 اسفند 1393

   ذر حال آماده سازی می باشد

 7. نویسنده دیدگاه: خانم مهندس
  19 اسفند 1393

  با سلام خسته نباشید
  امیدوارم انتقاد من سریع بود بخشید ولی اخه چند وقت پیش دیده بودم نمونه دیروز از ماه عسل نود93 نوشته از زبان آقای علیخانی آخه شما مطالب خیلی بروز نمی‌خواهم یک تکراری کل مطالب شما را زیر سوال ببرند. ممنوع از این ریاست شما خیلی خوب خودش معرفی آخه اینقدر از سایت انتقاد می‌کنند. حقیقت من ترسیدم بخاطر همین می‌خواستم بدونم مسئول ایرانی است یا نه، با تشکر و سپاس گذاری مجدد ممنوع توجه می‌کنید.

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   19 اسفند 1393

   به زودی بخش معرفی مدیر و بخش ارتباط مستقیم با مدیریت سایت راه اندازی می شود
   سپاس

 8. نویسنده دیدگاه: خانم مهندس
  18 اسفند 1393

  با سلام
  خدمت آسمونی‌ها راستی می‌خواهم بدونم مسئول سایت کیست و اگر ممکن مدل چادر برایم ارسال کنید. این قدر مطالب سال‌های گذشته نگذارید. با تشکر

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   18 اسفند 1393

   از بخش تماس با ما اقدام نمایید

نظر خودتان را ارسال کنید