بیوگرافی چوی شیوون ؛ معروف ترین خواننده و بازیگر کره جنوبی + جدیدترین خبرها و عکس های او

چوی شیوون با وجود سن کمش ، یکی از دوستان صمیمی جکی چان است و همینطور در هالیوود کاملا شناخته شده است و بسیاری از بازیگران هالیوود نیز از دوستان او هستند.

چوی شیوون-choi siwon

چوی شیوون-choi siwon

آسمونی : چوی شیوون یا چوی سی-وان یکی از اعضای معروف گروه سوپر جونیور (به کره‌ای: 슈퍼주니어، به انگلیسی: Super Junior) است . یک گروه موسیقی معروف پسرانهٔ اهل کرهٔ جنوبی که در سال 2005 ، توسّط لی سومان، مؤسس اس. ام. اینترتینمنت، شکل گرفت .

پست اختصاصی آسمونی

چوی شیوون و اعضای گروه سوپر جونیور در تایوان 27 ژانویه 2019 که برنده بهترین گروه موسیقی این کشور شدند .

شیوون در بین بسیاری از جوانان ایرانی معروف است زیرا هدایای زیادی برای او فرستاده شده از جمله فرشی زیبا که از طریق سفارت کره جنوبی در ایران به او تحویل داده شد .

32

بیوگرافی چوی شیوون :

چوی شیوون بازیگر – خواننده – مدل و ترانه سرا اهل کره جنوبی است که ثبت تولدش 10 فوریه 1987 است ولی در حقیقت 7 آوریل 1986 بدنیا آمده .
او در دنیای هالیوود هم معروف شد زیرا به عنوان محبوب ترین مرد سال بالای برد پیت ایستاد و او را غافلگیر کرد و همینطور رتبه دوم خوش تیپ ترین مرد جهان در سال 2015 است .

33

چون شیوون در خانواده پرنفوذ و ثروتمندی بدنیا آمد و خیلی زود پله های ترقی را گام نهاد .
میشود گفت او به تمام آرزوهایی که یک جوان به دنبال آن است دست یافته است .
کمربند مشکی تکواندو دارد – زبان چینی بلد است – زبان انگلیسی تسلط کامل دارد – بازیگر بسیار ماهری است – یکی از اعضای خوش صدای گروه سوپر جونیور است – همه بازیگران هالیوود او را به خوبی میشناسند – عکسش را می توان روی جلد بسیاری از مجله و روزنامه های اروپایی ، آمریکایی و آسیایی دید و … خیلی چیزهای دیگر ..
و مهمتر اینکه بیشترین طرفدار را در بین خواننده های کره ای و آسیایی دارد .

35

شیوون با وجود سن کمش ، یکی از دوستان صمیمی جکی چان است و همینطور در هالیوود کاملا شناخته شده است و بسیاری از بازیگران هالیوود نیز از دوستان او هستند.

شیوون و تنها خواهرش

شیوون و دیگر اعضا گروه سوپر جونیور

40

38

30

36

پست اختصاصی آسمونی

 

نظر خودتان را ارسال کنید