چه خبر از هنرمندان !!

آسمونی چند تا خبر از هنرمندان انتخاب کرده که می بینید !

محسن افشانی

-عکسی از محسن افشانی که لباسش بیشتر جلب توجه کرده .

او عکسش را در اینستاگرامش گذاشته .

بعضی ها گفته اند که لباسش بیشتر شبیه نیازمندی های روزنامه است !!!

××××××××××××××××××××××××××××××

-خبری از بوشهر نیوز :

به گزارش بوشهر نیوز مهدی فردی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما درباره آخرین وضعیت بهنام صفوی افزود: تمام صحبت هایی که از ساعت 7 شب دیروز به بعد بدون اطلاع من منتشر شده کذب است و بهنام صفوی از دیروز تاکنون در آی سی یو است و هنوز به بخش منتقل نشده است.

وی گفت: امروز عزیزان زیادی برای ملاقات با من تماس گرفته اند اما دکتر اجازه ملاقات به کسی نداده است و تنها تعداد کمی موفق به دیدن بهنام شدند که پدر و مادرش هم جزء همان ها بودند.

فردی افزود: عمل بهنام بسیار سخت بود زیرا تومور یک چهارم مغزش را در بر گرفته بود، از تمام مردم می خواهم برای این هنرمند کشور دعا کنند تا زودتر هوشیاری و سلامتی اش را به دست آورد.

بهنام صفوی خواننده پاپ کشور صبح دوشنبه 29 تیر تحت عمل جراحی قرار گرفت و تا این لحظه به هوش نیامده است.

بهنام صفوی دو روز پیش به هوش آمده و حالش خوب است .

آسمونی هم برای این خواننده خوش صدا و بااخلاق کشورمان آرزوی سلامتی دارد .

××××××××××××××××××××××××××××

-این هم خبری از سایت موسیقی ایرانیان :

0-17_6

پنج‌شنبه شب در تالار وحدت جشن تولدی تحت عنوان «به همان سادگی» توسط گروه بی‌حصار» برای خالق قطعه «تولدت مبارک» برگزار شد.

پنجشنبه اول مرداد ماه که مصادف بود با هفتاد و ششمین زادروز تولد آهنگساز بزرگ موسیقی ایران انوشیروان روحانی، برنامه‌ای با بازخوانی آثار اساتید موسیقی ایران همچون روح الله خالقی، همایون خرم، علی تجویدی و همچنین انوشیروان روحانی با همنوازی پیانوی مزدا انصاری و نگین سریر و آواز مسعود یکتا روی صحنه رفت.

هنرمندانی از جمله «جواد لشکری»، «سامان احتشامی»، «محمدعلی شیرازی»، «محمد سریر»، «حسن ریاحی»، « مهیار علیزاده»، «مهتاب کرامتی» «پوری بنایی» در این کنسرت به عنوان مهمان حضور داشتند.

مهتاب کرامتی

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید