کفاشیان : نبی محکم به کارش ادامه می دهد

1393/08/08

رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید هنوز هم بحث تغییرات منتفی نیست و در بعضی از کمیته‌ها تغییراتی را خواهیم داشت. البته او می‌گوید مهدی محمد نبی با قدرت به کارش ادامه می‌دهد.

به گزارش آسمونی به نقل از ایسنا، علی کفاشیان پس از جلسه طولانی مدت اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال مبنی بر نامه امضاشده توسط 7 نفر از اعضای هیات رییسه برای برکناری دبیرکل و رییس کمیته فنی فدراسیون و نیز مسائل و مشکلات مالی فدراسیون برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار کرد:

جلسه بسیار خوبی بود و شبهاتی که اعضا در ارتباط با عملکردها، مصوبات و تصمیمات داشتند مدنظر قرار گرفت و نیز مسائل مالی و گزارش مالی فدراسیون به بحث گذاشته شد. مواردی وجود دارد که باید اصلاح شود تا بتوانیم بودجه خوبی را به مجمع ببریم.

وی ادامه داد: سوالات بسیار زیادی در جلسه مطرح و شبهات برطرف شد. جلسه خیلی خوبی داشتیم که به اعضا ثابت شد که کلیه تصمیمات و مصوبات با امضای اعضای هیات رییسه و براساس تصمیمات خود اعضا بوده است. امروز جلسه‌ای داشتیم که نشان داد باید دقت‌مان را بالا ببریم و مسائل را مکتوب نکنیم. من در این زمینه نارضایتی خود را اعلام و گلایه کردم و از اعضا خواستم که نامه ننویسند و اگر انتقادی هم دارند شفاف در هیات رییسه مطرح کنند.

رییس فدراسیون فوتبال در ارتباط با نامه امضا شده توسط 7 نفر از اعضا هیات رییسه تصریح کرد:‌هنوز هم بحث تغییرات منتفی نیست و هنوز هم بعضی تغییرات می تواند در برهه ای از زمان انجام شود،‌در برخی از اعضای کمیته ها تغییراتی خواهیم داشت.

کفاشیان در پاسخ به اینکه آیا این کمیته ، کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال خواهد بود گفت: خیر قرار است مسائل مرتبط با این کمیته تکمیل شود و آقای آیت اللهی بیاید و در این رابطه توضیح دهد چرا که ایشان در جلسه عصر حضور نداشتند و باید بیایند و توضیح دهند.

وی ادامه داد: اعضای هیات رییسه در ارتباط با مربیان مسائلی را مطرح کرده و عنوان کردند که این موضوع به هیات رییسه نرفته است در حالی که بحث کی‌روش و وینگادا بود که پس از صورتجلسه به هیات رییسه رفته و توسط اعضا امضا شده بود و ما هنوز در ارتباط با مربیان جوانان و نوجوانان تصمیمی نگرفته‌ایم.

رییس فدراسیون فوتبال در پاسخ به ادامه همکاری و یا برکناری مهدی محمد نبی به عنوان دبیرکل فدراسیون نیز اظهار کرد: ما یک سری تغییرات خواهیم داشت اما اعضای هیات رییسه را تنها پس از بردن موضوع در مجمع می‌توانیم تغییر دهیم. من در ارتباط با آقای نبی گفتم که علت موضوع را بگویید و علت خاصی مطرح نشد و ایشان محکم به کارشان ادامه خواهند داد.

وی با اشاره به نامه‌های امضا شده توسط اعضای هیات رییسه گفت: نامه دوبندی به دست ما نرسیده است و هیچ‌کدام از اعضا مخالفتی با حضور نبی در جلسه امروز صبح نداشتند.

رییس فدراسیون فوتبال از تشکیل مجمع این فدراسیون در حدود یک ماه و نیم آینده خبر داد و در ارتباط با بازی برگزار شده تیم ملی با کنیا نیز اظهار کرد: این بازی هنوز قطعی نشده و منجر به صدور قرارداد نشده است.

کفاشیان همچنین از برگزاری دیدار تیم‌های ملی ایران و سوئد در فروردین ماه سال آینده در استکهلم خبر داد.

وی در ادامه همچنین به موضوع مسائل مطرح شده پیرامون حق پخش تلویزیونی اشاره و تصریح کرد: قطعا هفته سیزدهم لیگ برتر پخش نخواهد شد.

وی در پاسخ به اینکه قراربود این موضوع در هیات دولت مطرح شود گفت:‌اگر بخواهیم این مساله را از طریق هیات دولت مطرح کنیم باید موضوع را از طریق وزارتخانه پیش ببریم.

کفاشیان همچنین درباره جلسه مسئولان فدراسیون فوتبال و مدیرعاملان باشگاه‌های لیگ برتر با رییس سازمان صداوسیما نیز خاطرنشان کرد: بعد از 3 ساعت صحبت کردن متوجه شدیم که داستان گفته‌ایم.

وی در ادامه با اشاره به بازی‌های احتمالی تیم ملی فوتبال ایران در آینده عنوان کرد: ‌به تازگی از عراق نیز با ما تماس گرفته اند و برای بازی دوستانه درخواست کرده اند اما این موضوع باید پس از صحبت با کی‌روش در ارتباط با آن تصمیم‌گیری شود.

وی در پایان و در پاسخ به اینکه هزینه‌هایی توسط یک شرکت ایرلاین پرتغالی هزینه شده است گفت: آن‌ها 60 هزار یورو هزینه کردند و چیز خاصی نبود و تنها کمک به تیم بود.

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید