بیوگرافی مرحوم بهنام صفوی + تصاویر

بهنام صفوی یکی از خوانندگان خوش صدای پاپ بود . او ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ پس از تحمل چند سال بیماری ، در اصفهان درگذشت . در ادامه بیوگرافی این هنرمند جوان ایران را در آسمونی ببینید .

درگذشت بهنام صفوی :

بهنام صفوی پس از تحمل چند سال بیماری سرطان در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ در اصفهان درگذشت .

رضا فوادیان مدیر برنامه‌های بهنام صفوی درباره وضعیت بیماری بهنام و علت درگذشت او گفت که اواخر ماه فروردین و بنا به شرایط آب و هوای تهران و همچنین حضور پدر و مادرش در شاهین شهر، به اصفهان منتقل شده بود.

بهنام پس از مشکل تنفسی شدید و اینکه اکسیژن خون او هم پایین آمده بود، در بیمارستان میلاد اصفهان بستری شد و متاسفانه صبح ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸درگذشت.

مراسم خاکسپاری بهنام صفوی :

پیکر مرحوم بهنام صفوی ، چهارشنبه 25 اردیبهشت 98 از مقابل خانه هنرمندان اصفهان، واقع در خیابان آبشار اول تشییع شد.
در این آیین مراسم که حدود دو هزار نفر شرکت داشتند، قطعات احساسی این خواننده در مدح ائمه بزرگوار(ع) پخش شد.

سیروان خسروی در کنار پدر محروم بهنام صفوی در مراسم تشییع

پدر این خواننده هم در سخنانی از مردم خواست پسرش را که عاشق اهل بیت بود، حلال کنند.
پیکر این جوان هنرمند، پس از تشییع، در آرامستان شاهین شهر به خاک سپرده شد.

بیوگرافی بهنام صفوی :

بهنام صفوی (زاده ۱۵ تیر ۱۳۶۲ در شیراز) خواننده موسیقی پاپ بود. وی پس از تولد به بندر ماهشهر رفت و تا ۱۶ سالگی در آنجا زندگی کرد. تحصیلاتش در مقطع کارشناسی رشتهٔ مهندسی عمران است و در تهران زندگی می‌کرد. موسیقی را از دوران کودکی با ساز پیانو به صورت خودآموز آغاز کرد؛ سپس به فراگیری سازهای کوبه‌ای پرداخت. نخستین آلبومش را با نام عشق من باش در سال ۱۳۸۸ روانه بازار کرد. بهنام صفوی جزء بهترین خوانندگان پاپ به‌شمار می‌آمد و برگزاری کنسرت‌های داخلی و خارجی از فعالیت‌های او بود. وی در سال ۱۳۸۵ قطعه تمنا را منتشر کرد که مورد استقبال فراوان قرار گرفت و همین انگیزه‌ای برای تولید آلبوم اولش (عشق من باش) شد . نام‌های هنری که به او داده‌اند عبارتند از: پسر مودب موسیقی ایران، سلطان آرامش و…

بیماری بهنام صفوی و جراحی او توسط پروفسور سمیعی :

بهنام از سال ۱۳۹۲ دچار ضایعهٔ مغز شده بود که با پیشرفت این بیماری در صبح ۲۹ تیرماه ۱۳۹۴ مجبور به عمل جراحی سختی شد. وضعیت بهنام صفوی بعد از عمل در ایران بسیار بهتر شده بود و حتی آلبوم جدید خودش به نام (معجزه) را هم منتشر کرده بود و کنسرت‌ها و اجراهای زیادی را هم برگزار نمود. همچنین چندین تک آهنگ را هم بعد از عمل خود منتشر کرد ولی در سال ۱۳۹۶ دوباره بیماری بهنام صفوی تشدید شد و برای درمان به آلمان سفر کرد و توسط پورفسور سمیعی در بیمارستان INI هانوفر آلمان تحت عمل جراحی دوباره قرار گرفت. بهنام صفوی بعد از عمل جراحی خود در آلمان به ایران بازگشت و دوره‌های شیمی درمانی و پرتودرمانی و روند ادامه درمان خود را انجام می داد .

مصاحبه بهنام صفوی در مورد ازدواج اش  :

فکر می کنم یکی از اتفاقات مهم زندگی هر انسانی ازدواج است و هیچ ارتباطی هم به جلوگیری از پیشرفت کاری ندارد تفاقاً خیلی از مواقع به پیشرفت و رشد انسان کمک می کند. ازدواج یک مرحله جدید در زندگی است و فکر می کنم می تواند به عنوان موتور محرک زندگی عمل کند من برنامه ریزی و تصمیمی برای ازدواج نداشتم و همه چیز با خواست خدا پیش آمد و قسمت بود که ازدواج کنم، انتخاب خودم بود و خانواده عزیزم هم به انتخاب من احترام گذاشتند و من را حمایت کردند.

بهنام صفوی و پسرش سام

آلبوم های بهنام صفوی :

عشق من باش (۱۳۸۸)
آرامش (۱۳۹۱)
فوق‌العاده (۱۳۹۳)
بگودوستم داری (۱۳۹۴)
معجزه (۱۳۹۵)

تک آهنگ های بهنام صفوی :

حواست نیست
خوشبختی (همراه با: آیهان)
الهی
دعا میکنم
ناموس
تب
ای جان
سؤال
همین حوالی
احساس عجیب
نامه عشق
وقتی تو باشی
خاک تب دار
بهترین روز خدا
تولد دوباره
سراب
مجنون
طاقت ندارم
دلگیر
اخراجی‌ها ۳ (نماهنگ اخراجی‌ها ۳)
محرم اسرار (همراه با: شهرام شکوهی)
تو نزدیکی (همراه با: علی اصحابی،فرزادفرزین)
یادگاری (همراه با: شهاب رمضان)
دیونه بازی (همراه با: شهاب رمضان)
هنوزم عاشقتم (همراه با: شهاب رمضان)

عکس هایی از بهنام صفوی :

 

4/5 ( 1 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید