غلامرضا محمدي از تيم ملي كشتي آزاد كناره گيري كرد.

بدنبال تغيير و تحولات صورت گرفته در كشتي و حضور رسول خادم به عنوان مدير تيم‌هاي ملي و امور فني كه همزمان سرمربيگري تيم ملي كشتي آزاد را برعهده گرفت، غلامرضا محمدي سرمربي تيم ملي كشتي آزاد كشور قطع همكاري خود را با اين تيم اعلام كرد. رسول خادم اعلام كرده بود كه محمدي مي‌تواند به عنوان مربي با تيم ملي همكاري كند.

غلامرضا محمدي با اشاره به دلايل كناره گيري اش از تيم ملي، با بيان اينكه متاسفانه اتفاقاتي در فدراسيون كشتي افتاده و تغيير و تحولاتي صورت گرفته كه به هيچ وجه به صلاح كشتي مملكت نيست، به ايسنا گفت: اطلاعي نداشتم كه آقاي خادم مرا در ليست مربيان قرار داده و از همين جا بصورت رسمي قطع همكاري خود را با كشتي اعلام و قضاوت را به خود مردم واگذار مي كنم.

محمدي با اشاره به رسول خادم ادامه داد: دور بودن 10 ساله خادم از كشتي و عدم آشنايي ايشان با كشتي گيران و كشتي جهان، ضربات جبران ناپذيري به پيكره اين ورزش در كشور وارد مي كند؛ هرچند آرزو مي كنم كشتي ايران در المپيك لندن موفق باشد.

سرمربي تيم ملي كشتي آزاد با بيان اينكه اميدوارم بازيهاي سياسي و انتخاباتي پشت پرده نباشد، عنوان كرد: تحت هيچ شرايطي به عنوان مربي كنار تيم ملي كشتي نخواهم بود، بهترين قضاوت كنندگان مردم هستند، زيرا كشتي را مي شناسند.

وي تصريح كرد: نحوه ورود ايشان يك توهين و بي احترامي بوده و اين تصميمي كه اتخاذ شده ظلم در حق من و همكارانم است، كارنامه ما قابل قبول و مورد تاييد مردم است. پس از بازيهاي المپيك پكن تيمي را تحويل گرفتيم كه شرايط و وضعيت مناسبي به هيچ وجه نداشت، بيش از سه سال براي اين تيم زحمت كشيده ايم.

غلامرضا محمدي اتفاقات روي داده در كشتي كشور را بي سابقه عنوان كرد و يادآور شد: كسي كه خود را مديون اين كشتي مي داند اي كاش سالهاي قبل مي آمد و دينش را ادا مي كرد نه الان پس از سه سال زحمت ما؛ تيمي آماده كرده ايم كه هر مربي آرزوي آن را دارد.

سرمربي تيم ملي كشتي با بيان اينكه زمان همه چيز را ثابت خواهد كرد، گفت: شايد من از حق خودم بگذرم ولي مردم كشتي اين اتفاقات را در ذهن و خاطرشان ثبت خواهند كرد.

وي با بيان اينكه پس از پكن كسي شهامت تحويل آن تيم را نداشت، ولي تحويلش گرفتيم و كارنامه تيم مشخص است ولي الان كه به المپيك نزديك شده ايم برخي براي اميال و اهداف شخصي وارد صحنه شده اند، افزود: تحت هيچ شرايطي به عنوان مربي نمي آيم، جايگاه سرمربي بالاتر از اين حرفها بوده و بايد اين قداست را حفظ كنيم.

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید