گروه BTS بی تی اس کره جنوبی + بیوگرافی و جدیدترین خبرها

در پی موفقیت‌های شگفت‌انگیز بی تی اس با آلبوم Love YourSelf:Tear آن‌ها از خانهٔ آبی (مقر ریاست جمهوری) از مون جه این، رئیس‌جمهور کرهٔ جنوبی، نامه ای برای تقدیر از دستاوردهایشان دریافت کردند.

گروه بی تی اس-bts
گروه بی تی اس-bts

گروه هفت نفره بی‌ تی‌ اِس یکی از گروه های پسرانه پاپ کره جنوبی است که طرفداران زیادی هم در ایران دارند . آسمونی بیوگرافی و جدیدترین خبرهای این گروه را تهیه کرده که در ادامه می بینید .

گروه بی تی اس در بیلبورد 2019
گروه بی تی اس در بیلبورد 2019

گروه بی تی اس ، اولین گروه کی پاپ است که که توانسته سه سال متوالی برنده جایزه Top Social Artist بشود و همچنین اولین گروه کی پاپ که دارنده سه جایزه بیلبورد است، تبدیل شد. در سال 2019 این گروه برای اولین بار در Billboard Music Awards توانست جایزه Top Duo/Group را با کنار زدن رقیبان خود به خانه ببرد و در مجموع با داشتن چهار جایزه مراسم Billboard Music Awards توانست پرافتخارترین گروه کی پاپ تا به حال باشد .

گروه بی تی اس در کنار دریک رپر و بازیگر کانادایی
گروه بی تی اس در کنار دریک رپر و بازیگر کانادایی
بیوگرافی اعضا گروه بی تی اس
بیوگرافی اعضا گروه بی تی اس

آر ام کیم نام-جون  ۱۲ سپتامبر ۱۹۹۴ ‏ لیدر، رپر اصلی، ترانه‌سرای اصلی، تهیه‌کننده موسیقی
جین کیم سئوک-جین  ۴ دسامبر ۱۹۹۲   ووکال، ویژوال (چهره گروه)
شوگا مین یون-گی  ۹ مارس ۱۹۹۳  رپر، ترانه‌سرا، تهیه‌کننده موسیقی
جی-هوپ جونگ هو-سوک  ۱۸ فوریهٔ ۱۹۹۴  رپر، دنسر اصلی، ترانه‌سرا، تهیه کنندهٔ موسیقی
جیمین پارک جی-مین  ۱۳ اکتبر ۱۹۹۵  ووکال، دنسر، ویژوال
وی کیم ته-هیونگ  ۳۰ دسامبر ۱۹۹۵   ووکال، دنسر، ویژوال، بازیگر
جونگ کوک جئون جونگ-کوک  ۱ سپتامبر ۱۹۹۷   ووکال اصلی، دنسر، مکنه (کوچکترین عضو)

طرح ایرانی لباس گروه بی تی اس
طرح ایرانی لباس گروه بی تی اس

اعضای بی تی اس در اجراهای سال 2018 از طرح یک برند ایرانی ( پریا فرزانه ) برای لباس خود استفاده کردند . این طرح در کره جنوبی با استقبال هواداران این گروه مواجه شده بود . می توان گفت که طراحی لباس گروه موسیقی در اجراها، یکی از نکات مهم یک خواننده است .
پریا فرزانه طراح موفق ایرانی، در لندن مشغول به فعالیت است .

گروه بی تی اس
گروه بی تی اس

بی‌تی‌اِس ( BTS مخفف Bangtan Sonyeondan) یا بنگتن بویز (پسران ضد گلوله) یک گروه موسیقی کره ای است که با هفت عضو: جین، شوگا، جی هوپ، آر ام، جیمین، وی و جونگ کوک به فعالیت می‌پردازد.

بی تی اس در دوازدهم ژوئن سال ۲۰۱۳ با آهنگ “No More Dream” از اولین آلبومشان به فعالیت پرداختند که برنده چندین جایزه آرتیست نوظهور سال ۲۰۱۳ در جشنواره‌های ملون میوزیک آواردز و سئول میوزیک آواردز ۲۰۱۴ شدند. یک سال پس از آغاز فعالیتشان، آن‌ها جوایز عمده‌ای برای آلبوم تاریک و وحشی دریافت کردند.
گروه دومین فول آلبومشان را به نام «بال‌ها» در سال ۲۰۱۶ منتشر کرد. این آلبوم در نخستین بار در رتبه ۲۶ چارت بیلبورد ۲۰۰ آمریکا قرار گرفت که بالاترین رتبه‌بندی چارت برای یک آلبوم کی پاپ در تاریخ را ثبت کرد. همچنین بی تی اس را به اولین اکت کی پاپی تبدیل کرد که ۳ ورودی را به این چارت داشت و بی تی اس را اولین گروه کیپاپ ساخت ک بیشتر از ۱هفته در چارت‌ها بود و بهترین آلبوم کیپاپ و رتبه ۶ بهترین آلبوم‌های جهان در سال ۲۰۱۶ از نظر بیلبورد انتخاب شد. «بال‌ها» بعد از انتشارش در ۹۸ چارت آی‌تیونز ۲۷ کشور مختلف رتبه اول را بدست آورد.

ترک اصلی آلبوم «خون، عرق و اشکها» به برترین ترک در چارت گائون تبدیل شد. به دنبال آخرین آلبومشان، سینگل «روز بهاری یا spring day» را منتشر کردند که به جایگاه اول در چارت دیجیتال گائون دست یافت و آلبوم مربوطه اش، «You Never Walk Alone» به نوبهٔ خودش با ثبت بیشتر از ۷۰۰۰۰۰ نسخه پیش فروش شد.

«بال ها-wings» بیش از ۱٫۵میلیون نسخه فروش رفت و تبدیل به اولین «فروش میلیونی» بی تی اس شد. تا به امروز، دیسکوگرافی بنگتن حدود ۴میلیون آلبوم در سرتاسر جهان فروخته‌است.

بی تی اس که به حضور گسترده در رسانه اجتماعی مشهور هستند، به عنوان بیشترین آرتیست ریتوییت شده در توییتر در فهرست Forbes قرار گرفت.

بی تی اس که به خاطر اجرا کردن و سولد اوت شدن تورها در آسیا، اروپا، استرالیا، آمریکای شمالی و کره جنوبی، گروه موسیقی بین‌المللی بزرگش مشهور است، جایزهٔ بهترین اجرا کنندهٔ جهان رو در سال ۲۰۱۵ در ام نت موزیک آواردز دریافت کرد. در اکتبر ۲۰۱۶ بی تی اس در چارت تاپ سوشال بیلبورد ۵۰ جایگاه نخست را از آن خود کرد و آن ها را به اولین گروه کی پاپی کرد ک به صدر این چارت راه می‌یابند. پس از آن، بی تی اس تاکنون ۸۱ هفته در جایگاه نخست چارت سوشال ۵۰ می‌باشد. در سال ۲۰۱۷ بی تی اس برنده جایزه “بیلبورد میوزیک آواردز” در قسمت تاپ سوشال آرتیست شد. بی تی اس پس از آن در سال ۲۰۱۸ بار دیگر برنده این جایزه شد و در سال 2019 هم این جایزه را به دست آورد و به اولین گروه کی پاپ که توانسته سه سال متوالی برنده جایزه Top Social Artist بشود و همچنین اولین گروه کی پاپ که دارنده سه جایزه بیلبورد است تبدیل شد.

طرفداران این گروه کی پاپ یکی از قدرتمندترین و فعال‌ترین طرفداران جهان در شبکه‌های مجازی کی باشند، بطوری که در رای‌گیری”بیلبورد میوزیک آواردز” با کسب بیش از سیصد میلیون رای، رکورد بیشترین رای بین تمامی آرتیست‌های تاریخ موسیقی را بدست آورد.

بی تی اس با سری البوم‌های Love YourSelf یا خودت را دوست بدار، رکوردهای جدیدی را جابه‌جا کرد. با آلبوم Love YourSelf:Her خودت را دوست بدار: اوT به بیشترین پیش فروش و فروش یک آلبوم کره ای در چارت‌های این کشور و کشورهای دیگر رسید که این گروه با آلبوم کامل خود Love YourSelf : Tear خودت را دوست بدار :اشک، رکورد خود را شکست و به اولین آلبوم غیر انگلیسی زبانی، تبدیل شد که به صدر بیلبورد ۲۰۰ می‌رسد. همچنین اولین اکت کره ای که به همچنین مقامی می‌رسد. تایتل ترک این آلبوم، Fake Love عشق دروغین، پس از سای Psy، به دومین اکت کره ای و اولین گروه کره ای که به تاپ ۱۰ بیلبورد ۱۰۰ راه یافته تبدیل می‌شود و در رتبهٔ ۱۰ در این چارت دبیوت کرده؛ قبل از آن سینگل Mic Drop با همکاری دی جی آمریکایی Steve Aoki در دو ورژن یکی با همکاری رپر آمریکایی Desiigner و دیگری بدون همکاری او، در چارت بیلبورد ۱۰۰ با رتبهٔ ۲۵ دبیوت کرد.

آن‌ها در جریان سری‌های آلبوم Love YourSelf با همکاری یونیسف کمپین Love YoueSelf علیه خشونت راه اندازی کرده‌اند و بخشی از درآمد خویش از آلبوم Love YourSelf: Her را به این کمپین اختصاص داده و تا به امروز بیش از ۱ میلیون دلار برای این کمپین جمع آوری شده.

در پی موفقیت‌های شگفت‌انگیز بی تی اس با آلبوم Love YourSelf:Tear آن‌ها از خانهٔ آبی (مقر ریاست جمهوری) از مون جه این، رئیس‌جمهور کرهٔ جنوبی، نامه ای برای تقدیر از دستاوردهایشان دریافت کردند.

ادامه تصاویر :

4.1/5 ( 36 نظر )


منبع : خوانندگان آسمونی

دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: ❤KPOPER❤
  27 شهریور 1398

  بی تی اس و بلک پینک و اکسو عالین خواننده های ایرانی هیچی نیستن

 2. نویسنده دیدگاه: ayla
  24 شهریور 1398

  به نظر من که بی تی اس خیلی اهنگای قشنگی داره
  ولی نمیشه گفت که بقیه ی گروه ها مثل اکسو و بلک پینک بد هستن

 3. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  24 شهریور 1398

  من خیلی به گروه BTS علاقه مندم من خیلی وی رو دوست دارم من عاشق وی هستم امیدوارمی یه روزی ببینمش و به کره برم…..وامیدوارم که دوست دختر پیدا نکنه. 👄👄❤❤💑……

 4. نویسنده دیدگاه: بی نام
  15 شهریور 1398

  بی تی اس عشقه.هیچی نمیشه راجع بهش گفت دیگه.تنها بدیش اینه که نمیدونن تو ایران چقدر طرفدار دارن.من بحث های قبلی رو خوندم.خیلی ببخشیدا اینایی که میگن بی تی اس همجنس گراست.آخه عزیزان من چه انتظاری دارید ازشون؟انتظار دارید چی به نمایش بزارن؟من موندم تو کار این عزیزانی که میگن اکسو خوبه بی تی اس بده.خب عزیز من واسه چی پا شدی اومدی این سایتو نگاه میکنی که راجع به بی تی اسه؟ برو یه چیز نگاه کن راجع به اکسو باشه.امیدوارم یه روز بفهمند که چقدر ایرانیا عاشقشونن🙏

 5. نویسنده دیدگاه: مریم
  15 شهریور 1398

  سلام
  من یه اکسوال و ارمی و بلینکی هستم. و به نظرم همه ی گروه هاى کی پاپ عالى هستند ولی هر کسی علایق خودش رو دارد

 6. نویسنده دیدگاه: H
  14 شهریور 1398

  پ ن:اگه دوست عزیزم این متنو میبینه ازش بازم معذرت می خوام که به سلیقه ش احترام نمیزاشتم. امیدوارم منو ببخشه. شما هم بهتره به سلیقه ی دیگران بی احترامی نکنید چون بعدش ممکنه مثل من خیلی پشیمان بشید

 7. نویسنده دیدگاه: H
  14 شهریور 1398

  من خودم به شخصه اعتراف میکنم از بی تی اس متنفر بودم و دوستم رو به خاطر علاقه ش به بی تی اس مسخره میکردم اما همون موقع هم جیمین رو دوست داشتم.بعد که آهنگ
  هاشون رو گوش کردم و ویدیو هاشون رو دیدم فهمیدم واقعا اشتباه میکردم و عاشق همشون شدم.واقعا این گروه محشره کارش و روابط اجتماعی همه ی اعضای گروه خیلی مهربون و خوش اخلاقن.من عاشق جیمینمی و نامجون هستم.به هر کی نشونشون میدن میگه شبیه زنن.اما من در هر صورتی بهشون علاقه دارم.متن ها رو هم یه سری ها رو خوندم.لطفا انقدر به چیز هایی که علاقه ندارید توهین نکنید.به هر حال هر کس نظری داره.من همیشه عاشق کره و مردمش و سریال هاش بودم حالا عشقم به موسیقی کره ای هم به علایق قبلیم اضافه شده.لطفا از بلک پینک هم مطلب بزارید.ممنون❤

 8. نویسنده دیدگاه: Elnaz
  12 شهریور 1398

  منم یه ارمیم وخیلی دوسشون دارم خیلی خیلی دوسشون دارم همشونو ولی بایستم تهیونگه

 9. نویسنده دیدگاه: Parvin
  27 مرداد 1398

  من تو دنیا به سه چیز افتخار میکنم اول کوردم دوم دخترم سوم کیپاپرم 🙂

 10. نویسنده دیدگاه: Parvin
  26 مرداد 1398

  اگه از گروه کارد. بی ای پی .واناوان.وان دی.گات سون عکس یا مطلب بزارید خیلی ممنون میشم

  • نویسنده دیدگاه: روابط عمومی
   26 مرداد 1398

   حتما در اسرع وقت مطالب درخواستی شما درج خواهد شد .

 11. نویسنده دیدگاه: Parvin
  26 مرداد 1398

  اکسو عشقه زندگیمه بی تی اس هم همینطور :-).

 12. نویسنده دیدگاه: طناز
  23 مرداد 1398

  وای دستتون درد نکنه خبرا خیلی خوبی از bts میدید منم یه آرمین و واقعا bts رو دوست دارم بخصوص کوکی‌😘😍

 13. نویسنده دیدگاه: Anika
  06 مرداد 1398

  سلام بعضی ها میگن به جایی اینکه به خواننده های خارجی علاقمند شین چرا خواننده های ایرانی رو حمایت نمی کنین بنظرم این حرف درست نیست من اصلاً از هیچ خواننده ایرانی خوشم نمیاد و اگه اونایی که این حرف هارو میزنم ببینید هیچ خواننده ایرانی جوایز چقدر بردن بعد بیان توهین کنید
  عاشقتم BTS فقط RM

 14. نویسنده دیدگاه: Anastazia
  02 مرداد 1398

  اه بسه دیگه نمی خوام به علاقه هاتون یه کمی چیزی بگم اون هایی که میگن بی تی اس همجنسگراه و طرفداره خواننده های ایرانین به اونها بگم خواننده های ایرانی هیچی نیستن یکیشم از زندگی خصوصی بی تی اس به شما چه 😠 طرف کسی رو نمی گیرم اینو بگم اولش بی تی اس همجنسگر نیست دومیش اون کسانی کفگفته که حمید هیراد بهتره اگه بهتره به کی پاپ ها سر نزنید سومیش توهینم می کنن الان خوبه به هیراد هم توهین کنیم چون ما بی شخصیت نیستیم نمی کنیم

 15. نویسنده دیدگاه: محمد
  01 مرداد 1398

  منم یه آرمی هستم و خیلی دوس دارم که بی تی اسو ببینم ولی بدبختانه نمیشه ‌ اخ 😞😭

 16. نویسنده دیدگاه: Chaheee
  01 مرداد 1398

  من هم کیپ پاپ ها رو دوست دارم و خواننده های های خارجی رو بعضیها کی پاپ هارو دوست ندارن و توهینم می کنند آخه یعنی چه اگه دوست نداری بگو دوست ندارم چرا توهین می کنی کسی حق ندارد به مورد علاقه های دیگران توهین کنیم مثلا فرض کنید اگر اونها به مورد علاقه ی شما توهین کنند خووبه ولی چون باشخصیتن توهین نمی کنند 😠😠😠😠

 17. نویسنده دیدگاه: اکسوال
  29 تیر 1398

  اهان آقای حسین…
  شما خوبید.
  ما اصن عشقمون میکشه بریم دنبال این فرشته ها.کسیم حق نداره ب کیپاپرا بگن چیکار کن یا نکن.شما تشریف ببرید و ب صداهای پلی بک هیراد و صدای نکره ی تتلو گوش کنید.
  من منظورم اصلن با اسطوره های بزرگی مثل آقای شجریان و آقای ناظری نیستا😐بد برداشت نکنید

 18. نویسنده دیدگاه: پارمیداع
  29 تیر 1398

  عاقا منم اکسوالم و ارمی.اکسوالیون عزیز قبول کنین عین قبلنا نیس ک اکسو کلللللل جایزه هارو جارو کنه و ببره.پس با گذشته توهم نزنید.و وای بر هیتران دابل اس🤬🤬🤬
  جنگ جهانی سوم قطعا بین آرمیون و اکسوالیون هست.😂
  اما گذشته از شوخی من جزو اون دسته اکسوالا بودم ک کسی دست ب سهون و چانیول و جونگین و کریس میزد خفش میکردم.هنوزم هستم اما کمتر😐😂
  بایسای من متاسفانه بسیار زیادن وقابل شمارش نیستن 😔😂

 19. نویسنده دیدگاه: Jimin ❤
  28 تیر 1398

  من طرفدار بی تی اس هستم و
  حسرت می خورم که نمیتونم ببیننشون
  هُوف😑

 20. نویسنده دیدگاه: V
  25 تیر 1398

  عاااااااااالیه

 21. نویسنده دیدگاه: Glorya
  24 تیر 1398

  رفتم تو یوتیوب زدم bts iran یه ویدیویی بود خبرنگار فارسی به بی تی اس گفت در ایران خیلی آرمی دارید بی تی اس گفت ممنون نذاشتن حرف بزنن اه وقتی اسم ایران را میارن خاک تو سرشون میشن

 22. نویسنده دیدگاه: exo
  21 تیر 1398

  فقط اکسو رو عشقه . اکسو خیلی جذاب ترن

  • نویسنده دیدگاه: آسمونی
   29 تیر 1398

   بزودی از اکسو خبرهای جدیدی درج خواهیم کرد

 23. نویسنده دیدگاه: Sera
  19 تیر 1398

  مغز بعضی هاتون واقعا خرابه نمی خوام فش بدم اون فردی که میگه همه حق دارند آزاد باشند یعنی همجنسگرا اینو بگم تو خودت از همجنسگرا حمایت می کنی و میگی من همجنسگر نیستم تو اینو نشون دادی که با اونه هیچ فرقی نداره من قبول می کنم همه حق دارند آزاد باشند ولی همجنسگرا نه همجنسگرا مریضن باید درمان شن قبل از اینکه چیزی بنویسی به نوشتت دقت کن یکیشم کسی از تو نظر نخواسته همجنسگرا در جامعه ما جا ندارند ببخشید

 24. نویسنده دیدگاه: Nika
  19 تیر 1398

  درسته سبک زندگیشون به من مربوط نمیشه ولی کسی همجنسگر باشه روانیه مریضه باید درمان بشه هرچی چرت و پرت از دهنتون خارج میشه میگین من از بی تی اس خوشم نمیاد ولی قرارم نیست هرچی از دهنم اومد بگم

 25. نویسنده دیدگاه: Parvin
  18 تیر 1398

  لطفااااااااا از اکسو مطلب بزارید مرسییی😘😘

  • نویسنده دیدگاه: آسمونی
   29 تیر 1398

   بله حتما درج میکنیم

 26. نویسنده دیدگاه: Parvin
  18 تیر 1398

  لطفااااااااا درباره ی اکسو بد نگید اخه ینی‌چی‌

 27. نویسنده دیدگاه: آنام
  17 تیر 1398

  من خودم طرفدار همجنسگراهام وولی این معنیش نمیشه که من میخوام هم جنس گرا باشم اعتقاد دارم هر کس ازاده اون جوری که دوست داره طرف مقابلش رو انتخاب کنه و نباید از طرف دیگران تحت فشار قرار بگیره و می خوام بدونید که اونها خودشون گفتن که هم جنسگرا نیستن وحتی اگه باشن هم به خودشون بر میگرده ما باید صدا شون رو بپسندیدم نه سبک زندگیشون رو

 28. نویسنده دیدگاه: Cha hee
  17 تیر 1398

  اه بسه دیگه به شما چه مگه شما مادر یا پدرشونید به شما چه به خودشون مربوط میشه از دست آدم های احمق دیوانه شدیم

 29. نویسنده دیدگاه: Cha hee
  17 تیر 1398

  ببینید درسته زندگی خصوصی بی تی اس اصلا به من مربوط نمیشه ولی به انگلیسی بزنین نمی گم کلا جانگ کوک با جیمین اونطوریه

 30. نویسنده دیدگاه: وی
  15 تیر 1398

  من خودم طرفدار bts هستم و از اکسو خوشم نمیاد ولی دلیل نمیشه بهشون توهین کنم درضمن راجبع اون موضوع همجنس گرایی بگم که نه bts اینطوریه و نه exo چرا فک میکنید وقتی چن تا پسر باهم دوست هستن یا تو یک خونه زندگی میکنن یا گروه هستن حتما باید همجنسگرا باشن؟ این مسخره ترین شایعه ی ممکنه که متاسفانه ما ایرانی ها با داشتن این ذهنای منحرف نمیتونیم بهش فکر نکنیم

 31. نویسنده دیدگاه: Jimin
  12 تیر 1398

  من یک آرمی هستم وعاشق بی تی اس حدود ۲ سال دنبالشان می کنم

 32. نویسنده دیدگاه: یسنا
  09 تیر 1398

  سلام من خودم هم اکسوالیم وهم یک ارمی و با خیلی از ارمی ها دوستم و انتظار دارم که ارمی ها اکسوال ها با هم مودب صحبت کنن و به گروه ها توهین نکنند اکسو گروهی که پله های ترقی یکبار طی کرده و حالا نوبت بی تی اس که این پله ها رو طی کنه

 33. نویسنده دیدگاه: Ariana
  07 تیر 1398

  واقعا کره ای ها قشنگن

 34. نویسنده دیدگاه: عسل
  06 تیر 1398

  مگه خواننده های خودمون اخه خوانده اند عقل نداریا فقط بی تی اس

 35. نویسنده دیدگاه: EXO
  04 تیر 1398

  اکسو عشق هس تازه اکسو انرژی داره ولی بی تی اس عین خرس تنبله 😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😑من به اکسوال بودنم افتخار میکنم

 36. نویسنده دیدگاه: Sara
  03 تیر 1398

  واقعا برای بعضی هاتون متاسفم اگر اینطوری بی ادبانه حرف بزنید بی تی اس امرن به ایران نمیاد اینو بگم یکیشم از زندگی خصوصی بی تی اس به شما چه مگه شما خدای اونها هستید می گین این کارو نکن اینو بکن هرچی کنن به خودشون مربوط میشه و من طرف همجنسگرا نیستم اینو بگم

 37. نویسنده دیدگاه: Sara
  01 تیر 1398

  اولن من فقط می دونم r.m بزرگترین طرفدار همجنسگرا است دروغ نگین آر ام این یه شایعه هست کسی که طرفدار همجنسگرایی باشه یعنی از همجنسگرایی خوشش میاد اون دیگه هارو نمی دم من فقط اینقدر اطلاعات دارم

 38. نویسنده دیدگاه: Cha hee
  01 تیر 1398

  بعضی هاتون چرا اینطوری بی ادبانه حرف می زننید واقعا فرهنگتون رو نشون می دین اگر گروه رو دوست ندارین بگین دوست ندارم تموم شد چرا توهین می کنید من فقط بلک پینک رو دوست دارم تموم شد ا

 39. نویسنده دیدگاه: Cha hee
  01 تیر 1398

  بسه دیگه به ما چه از همجنسگرا

 40. نویسنده دیدگاه: Cha hee
  01 تیر 1398

  توراخدا دعوا نکنید درسته زندگی خصوصی اعضا بی تی اس به ما مربوط نمیشه ولی همجنسگر هستند وهر چی گناهی می کنند به خودشان می کنند اه ولش بابا زمانی میشه که خواننده های خارجی حسرت ایران را می کشند واقعا راست می گم ما چرا بی خودی واسه ی یه چیز وقتمون را هدر می دیم و اعصابمان را خرد می کنیم

 41. نویسنده دیدگاه: هارلی
  31 خرداد 1398

  بابا بی تی اس همجنس گرا نیست اگه هم باشه من خودمو دار می زنم

 42. نویسنده دیدگاه: بی نام
  30 خرداد 1398

  ادامه فرستاده نشد:
  در مورد اون همجنس گراییشون واقعا امیدوارم نباشن چون همجنس گرا ها حتما باید درمان بشن(مخصوصا اینکه ما مسلمون ایم نمیتونیم طرفدار چند تا همجنس گرا باشیم)

 43. نویسنده دیدگاه: jennie
  29 خرداد 1398

  من عاشق بی تی اس و بلک پینک و مامامو هستم لطفا در موردشون حرف بد نزنین مگه چی میشه به نظر دیگران هم احترام بزاریم من عاشق جیمین و جنی هم من اسمم هست لایسا ولی اسممو عوض کردم گذاشتم جنی

 44. نویسنده دیدگاه: بی نام
  29 خرداد 1398

  همجنس گرایی و همجنس بازی با هم فرق دارن لطفا مطالعه تون رو بیشتر کنید

 45. نویسنده دیدگاه: بی نام
  29 خرداد 1398

  در مورد آهنگ های بی تی اس باید بگم اونا برای هر ترک از هر آلبوم کلی کتاب میخونن و تحقیق میکنن و توی هر آهنگ میخوان پیامی رو منتقل کنن
  همه اعضای بی تی اس میتونن آهنگ سازی کنن و اجراهای لایو عالی ای دارن
  اونا رفتار خیلی عالی ای با طرفدار هاشون و همه دارن و خارج از نژاد دین و غیره احترام میزارن

 46. نویسنده دیدگاه: بی نام
  29 خرداد 1398

  چقد احمقید.
  بی تی اس در حال حاظر بزرگترین بوی بند جهان معرفی شده(نگید واندی اوله که خودمو میکشم چون واندی چند ساله که فعالیتی نداره)
  اونایی که میگن برید از خواننده های وطنی حمایت کنید باید بگم هر وقت دو تا آهنگ درست خوندن حمایت میکنیم تا وقتی کیفیت نداشته باشه و لبخونی کنن و لایو خوندشون صدای کلاغ بده گوش نمیدیم تا وقتی لیریک آهنگ هاشون در مورد شکست عشقی و اعتیاد و این چیزاست گوش نمیدیم
  بی تی اس کلی آدم رو نجات دادن کسایی که هدف نداشتن و افسردگی داشتن و تو شرایط خوبی نبودن و خودشونو دوست نداشتن
  الان قرن 21 و شما هنوز مرد بودن رو به ریش و پشم میدونید؟خودتون که یه تیکه گوشت و پشم متحرکید چیکار کردید؟به چند نفر امید دادید؟هدف دادید؟یاد دادید که باید خودشونو دوست داشته باشن؟به خودشون اهمیت بدن؟
  اونا همجنس گرا هستن؟اینکه شما کوته فکرید و فکر میکنید هر کی دوست چند سالشو که باهاش تو یه خوابگاه و خونه زندگی کرده بغل کنه همجنس گراست لطفا خودتونو اصلاح کنید
  الان قرن 21 و همجنس گرایی خیلی وقته که از بین بیماری ها خط خورده این فضای مجازی فقط برای خالی کردن چرت و پرت های توی سرتون نیست یکم مطالعه کنید و سرتونو از تو زندگی خصوصی بقیه بکشید بیرون اونا اگه همجنس گرا باشن هم به خودشون مربوطه
  در مورد اکسو و بی تی اس:
  اکسو گروه موفق و خوبی بود و من منکر هیچکدوم از موفقیت هاش نمیشم ولی در حال حاظر بی تی اس از اکسو موفق تره و رکورد های اکسو رو داره میزنه لطفا توی گذشته نمونید
  خواهش میکنم نگید داری فنوار راه میندازی چون واقعیته و در مورد دوستی اکسو و بی تی اس لطفا از روی دو تا بغل و دست دادن نگید با هم دوستن
  بی تی اس برای یک کمپانی ورشکسته بودن و با تلاش خودشون و با موسقیشون تونستن بالا بیان همه اونا برای شهر های کوچیک بودن و مسخره میشدن اونا تلاش کردن تا به اینجا رسیدن
  ممنونم از سایتتون

 47. نویسنده دیدگاه: J_HOPE
  23 خرداد 1398

  بنظرمن بی تی اس بهترینهILOVEYOUBTS

 48. نویسنده دیدگاه: سارا
  22 خرداد 1398

  سلام.
  عکس دومی ک قرار دادید واسه حضورشون در مراسم گرمی ۲۰۱۹ هستش..زیر عکسی که با دریک هستند..
  و بی تی اس مخفف beyond the scene به معنی فراتر از صحنه است..و بنگتن سونیندان اسم کره ایی گروه به معنی پسرای ضد گلوله است..ممنون میشم اصلاح کنید.
  و این همه راجع به جوایزشون حرف زدید..راجع به موسیقیشونم بگید.چون موسیقیشونه که باعث شده اون جوایز رو بگیرن:))
  اینکه خود اعضا اکثر اهنگ ها رو میسازند و مینویسند و معانی و مفاهیم اهنگ هاشون..
  ممنون

 49. نویسنده دیدگاه: raha
  21 خرداد 1398

  من دارم دیوونه میشم توروخدا یکی ب من بگه که اعضای بی تی اس همجنسگرا نیستن!!

 50. نویسنده دیدگاه: Melody
  21 خرداد 1398

  من نمیدونم چرا ما ایرانی ها اینجوری می کنیم چرا وقتی به یکی میگی کی پاپری تعجب می کنه بعد از کلی توضیح دادن بعد می گن اینا پرسرن یا دختر انقدر ارایش می کن مخصوصا بی تی اس که من به شخصه امری هستم امیدوارم در اینده یاد بگیریم به هم احترام بگذاریم

 51. نویسنده دیدگاه: bts
  19 خرداد 1398

  سلام دوستان لطفا کسی درباره ی بی تی اس چیز بد نگه چون من خیلی روشون حساسم و اگر قاتی کنم هرچی از دهنم در بیاد به اکسو میگم

 52. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  19 خرداد 1398

  سلام دوستان لطفا کسی درباره ی بی تی اس چیز بد نگه چون من خیلی روشون حساسم و اگر قاتی کنم هرچی از دهنم در بیاد به اکسو میگم

 53. نویسنده دیدگاه: رپ مانستر
  12 خرداد 1398

  من که الان پام شکسته روی گچ فقط اسم بی تی اس و بلک پینگ و اکسو و آرمی رو نوشتم ما تو مدرسه برای یادگا رو مقنعه هامون امزا کردیم همه امزا ی بی تی اس رو کردند برای هم دیگر

 54. نویسنده دیدگاه: رپمانستر
  12 خرداد 1398

  عزیز من بی تی اس و بلک پینگ الماس کره ن انها از همه ی خاننده های کره برترن تازه بی تی اس از بلک پنگ هم سر تره بعد بی تی اس بلک پینک

 55. نویسنده دیدگاه: آرمي
  11 خرداد 1398

  بچه ها دعوا نكنين
  اكسو عاليه بي تي اس عاليه گات سون عاليه
  كسي كه كيپاپره فرق نميذاره
  اگرم دوسشون نداريد
  حداقل راجبشون بد نگين
  ممكنه فن هاشون ناراحت شن
  مثلن من خيلي بدم مياد كه كسي راجب كأي اكسو بد بگه
  قطعا شما هم خوشتون نمياد كسي راجب بايستون بد بگه😐
  پس به سليقه هاي همديگع احترام بزارين
  من آرمي أم اكسوالم آگاسه ام آروها ام شاولم آيكونيكم الفم
  خلاصه همه چي هستم
  ديگ جا نشد بنويسم😁😁😁😁😁

 56. نویسنده دیدگاه: Jung kook
  11 خرداد 1398

  هرکی از بی تی اس بد بگه زیر بغل افغانیو لیس زده 😠😤😆

 57. نویسنده دیدگاه: Jung kook
  11 خرداد 1398

  این اخبار مربوط میشه به بی تی اس لطفا در مورد اکس مسکو حرف نزنید

 58. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  27 اردیبهشت 1398

  LAVE BTS💟💟💟💟💟💟💟💟💟

 59. نویسنده دیدگاه: جونگ كوك
  25 اردیبهشت 1398

  بنظر من كه نه اكسو و نه غيره فقد بي تي اس بي تي اس عشقه بعد من طرفدار جونگ كوكم چونكه مثل منه اداي همه رو در مياره

 60. نویسنده دیدگاه: Alireza
  15 اردیبهشت 1398

  کسی از شما نظر نخواست که امدی نظراتتو به دیگران الحاق می کنی (منظورم به *حسین* بود) خیلی ماشاا…. خوبن افتخارم می کنی

 61. نویسنده دیدگاه: ار ام
  30 فروردین 1398

  سلام من طرفتار BTS هستم و یک ارمی هستم

 62. نویسنده دیدگاه: آرمی
  24 فروردین 1398

  من به اکسو علاقه دارم اون هم امروز باهاشون آشنا شدم 24/1/1398
  اما بی تی اس عشقمه من الان یک سال میشه که طرفدار شون هستم .
  بعد از بی تی اس اینفنیت عشقه .
  بعد از اینفنیت اکسو هست .
  توی بی تی اس باسیم جونگ کوک و وی و شوگا هستن
  توی اینفنیت بایسم لی سونگ یول هست
  توی اکسو هم بایسم بکهیون و چانیول هست

  • نویسنده دیدگاه: Army.bts
   28 فروردین 1398

   فایتینگ 😍❤ بی تی اس عشقه

  • نویسنده دیدگاه: Suny
   31 فروردین 1398

   اع چه خوب.منم طرفدلر اینفینیتم😭😭اصن کل زندگیه.ولی من آرمی و اکسو ال هم هستم و گات سون هم دوس دارم.کلا کیپاپ همشون فوق العادن

 63. نویسنده دیدگاه: Shima army
  24 فروردین 1398

  Bts عالیه از exo خیلیم بهتره وقتی بی تی اس تو جهان معروفه ما ارمیا نمیتونیم بگیم برابرن تازه اکسو هم فقط بخاطر اس ام هست که معروف شده.

  • نویسنده دیدگاه: Rm
   05 اردیبهشت 1398

   بنظر من کل گروه های کیپاپ خوب هستن ولی بی تی اس بهترین😝

 64. نویسنده دیدگاه: Parvin
  06 فروردین 1398

  گلم پری اکسو جای خود دارد وبی تی اس هم جایه خود اگه بی تی اس رو دوست داری لطفا به گروه های دیگه توهین نکن

  • نویسنده دیدگاه: Army.bts
   28 فروردین 1398

   کاملا موافقم ☺

 65. نویسنده دیدگاه: love_suho
  05 فروردین 1398

  Just exo

 66. نویسنده دیدگاه: پری
  04 فروردین 1398

  واه ما ایرانیا نسبت ب فنای جهانی بیشتر وفادار تریم هنوزم دابل اس 501 تو ایران معروفه…تو جهان تقریبا نیست شدن طرفداراشون..جز هیون..چ دنیایی شده…

 67. نویسنده دیدگاه: Exo
  04 فروردین 1398

  راسته میگن ازدواج حامد تهرانی با یه دختر کره ای؟

  • نویسنده دیدگاه: آسمونی
   21 اردیبهشت 1398

   خیر شایعه بوده خود حامد تهرانی از این موضوع متعجب بود

 68. نویسنده دیدگاه: Exo
  04 فروردین 1398

  کی گفته بی تی اس بهترینه؟

  • نویسنده دیدگاه: پری
   04 فروردین 1398

   پ ن پ پس اکسو بهترینه؟ جم کن باو

   • نویسنده دیدگاه: Parvin
    28 فروردین 1398

    بچه ها این دو گروه با هم دوستن لطفا دعوا نکنین هم اکسو عالیه هم بی تی اس عالیه

 69. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  01 فروردین 1398

  وایییی . بی تی اس بهترین گروه تو جهانه . من خودم ۸ نفرو تا الان آرمی کردم و خودم ۱ سال نشده که آرمی هستم . بایسم هم شوگا هستش .

 70. نویسنده دیدگاه: پارمیدا
  25 اسفند 1397

  سلام دوست عزیز اینو ب عنوان ی کی پاپ لاور میگم. توی این دنیا هم هرجور آدمی با دین و نگرش مختلف وجود داره ولی همه ما آدمیم و باهم فرقی نداریم اما مهم اینجاست ک هم دیگرو همینجوری که هستیم قبول کنیم اکسو هرجوری هست بازم همشون آدمن پس ما باید قبولشون کنیم اگر دوسشون نداری حمایتشون نکن ولی هیت هم نده. ارزش خودتو اینجوری کم نکن. یادبگیر همه ی آدمای خوبو یکی ببینی.

 71. نویسنده دیدگاه: Moono
  25 اسفند 1397

  اولا که فن هر گروهی باشیم به دیگران هیچ ربطی نداره
  دوما اونا به صورت علنی اعلام نکردن همجنسگرا یا همون گی هستن!!!
  سوما اگه باشن به بقیه هیچ ربطی نداره باید به گرایش های متفاوت احترام بزاریم
  چهارم اگه اگه اگه حتی یکی از کاپلا واقعی باشن اونا اعلام کنن که گی هستن اگه یه اکسو ال واقعی باشی افتخار میکنی که اونا جرات کردن و اعتراف کردن
  به شخصه نه فن اکسو هستم نه زیاد از رابطه همجنسگراها خوشم میاد چه لز چه گی
  ولی به عنوان یه انسان خانواده LGBT رو حمایت میکنم
  لطفا یکم رو حرفایی که میزنی فکر کن و دقت کن ممکنه دله چه همه ادمو بشکنی!♡

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   21 اردیبهشت 1398

   من عاشق گروه بی تی اس هستم و دیوونشون شدم اصن عشقه ای گروه

 72. نویسنده دیدگاه: عشق
  25 اسفند 1397

  بی تی اس بببببببهههههههههتتتتتتتتترررررررررریییییییییییننننننننننننههههههه

 73. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  21 اسفند 1397

  هرکی طرفدار بی تی اس هست دمشگرم اما کسایی که طرفدار اکسو هستند یعنی فکر میکنن یک اکسو ال واقعین سخت در اشتباهن چون اکسو یک گروه بسیار کسیف است این گروه همجنس باز هستند اگر بافهمیدن این حقیقت هنوز هم اکسوال هستی یعنی توهم همین کاره ای

  • نویسنده دیدگاه: درسا
   23 اسفند 1397

   به نظر من شما اصن نظر نده…اگه اینطوره پس بی تی اسم پسراش گین….خداوکیلی چراچرت میگی….وقتی چیزیو نمیدونی حرف الکی نزن…خودت و اون مغز منحرفت کثیفه..

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   25 اسفند 1397

   سلام دوست عزیز اینو ب عنوان ی کی پاپ لاور میگم. توی این دنیا هم هرجور آدمی با دین و نگرش مختلف وجود داره ولی همه ما آدمیم و باهم فرقی نداریم اما مهم اینجاست ک هم دیگرو همینجوری که هستیم قبول کنیم اکسو هرجوری هست بازم همشون آدمن پس ما باید قبولشون کنیم اگر دوسشون نداری حمایتشون نکن ولی هیت هم نده. ارزش خودتو اینجوری کم نکن. یادبگیر همه ی آدمای خوبو یکی ببینی.

  • نویسنده دیدگاه: Sehun
   27 فروردین 1398

   کسی به تو گفته نظر بدی
   من یه اکسوالم ولی بی تی اس و بلک پینک و دابل اس و گات سونم گوش میدم
   دلیل نمیشه چون اکسوالم بقیه رو بکوبم و بگم فقط اکسو
   لطفا چرت نگو

 74. نویسنده دیدگاه: N
  18 اسفند 1397

  به نظرمن که گروه بی تی اس محشره ومعرکه است من خودم طرفدارا کل اعضای بی تی اس هستم مخصوصان جونگ کو ک و جیمین وشوگاو جی هوپ و جین وآرام و وی عااااااااااشقتونم ILOVE YOOU BTS

 75. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  16 اسفند 1397

  واااااای چقد دعوا میکنید.اگه واقعا کره ای هارو دوست داشته باشید براتون مهم نیست از کدوم گروه باشن.

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   18 اسفند 1397

   آفرين لایک داری

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   19 فروردین 1398

   واقعا آفرین کاش همه اینطوری باشن

  • نویسنده دیدگاه: Suny
   31 فروردین 1398

   دقیقا کسی که واقعا کیپاپر باشه همه گروها رو دوس داره

 76. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  14 اسفند 1397

  من عاشق جی مین هس

  به نظر من خوش تیپ ترین پسر جی مین است من ایرانی هستم ولی کره را دوست دارم

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   18 اسفند 1397

   خیلی ها جی مین رو دوست دارن ولی برای من فرقی ندارند و به يه اندازه دوسشون دارم
   همشون خوش تیپ هستن معلومه تو که جيمین رو دوست داری،ميخوای بالاتر نشونش بدی

 77. نویسنده دیدگاه: Exo
  06 اسفند 1397

  اکسو عالیه لطفا کسی درموردش حرف نزنه چشای چانیول یه دنیا ارزش داره

  • نویسنده دیدگاه: Sehun
   27 فروردین 1398

   👍

 78. نویسنده دیدگاه: Exo
  03 اسفند 1397

  اکسو هیچی از بی تی اس کم نداره

  • نویسنده دیدگاه: Vida
   09 اسفند 1397

   کی گفته ؟ بی تی ای بهترینها😘

  • نویسنده دیدگاه: درسا
   23 اسفند 1397

   افرین لایک👍👍👍اگر اس ام میزاشت الان اکسو از بی تی اسم بالاتر بود..

 79. نویسنده دیدگاه: Exo
  03 اسفند 1397

  من که ترفدار اکسو هستم

 80. نویسنده دیدگاه: H
  30 بهمن 1397

  :|من برم افق
  ای بابا همش دارین دعوا میکنید اکسو بهتره یا بی تی اس یا هردو خوبن
  اینکه دعوا نداره منم نمیگم دوتایی خوبن یا بد
  می خوام نظرمو برا خودم نگه دارم پایان
  اینجوری هیچ کس ناراحت نمیشه
  اصلا بیخیال ادم به جای بد خوب طرفداریتونوکنید به حرف انتی فنا گوش نکنید همشون کم دارن 😐

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   18 اسفند 1397

   مطابت عالی است من هم کشور کره و هم مردمش را دوست دارم اکسو و بی تی اس خودشون باهم خوبن بعد طرفداراشون دعوا میکنن

 81. نویسنده دیدگاه: kim teahung
  24 بهمن 1397

  مطالبت عالی بود گلم واقعا ممنونم

 82. نویسنده دیدگاه: bts
  21 بهمن 1397

  به نظر من كه همه ي گروهاي كيپاپ عالين تازه هركس آرمي باشه فقط از هفت نفرشون خوشش ميادو فرقي بينشون نميزاره وبه بقيه ي اعضا توهين نميكنه وبهشون نميگه لوس

 83. نویسنده دیدگاه: bts
  19 بهمن 1397

  اين كه يه آرمي به گروه اكسو توهين كنه دليل بر بي شخصيتيه آرمي هاي ديگه نيست تازه دابل اس هم همجنسگرا نيستن من يه زماني فن اونا بودم يه چيز ديگه من كل گروهاي كيپاپ رو دوست دارم

 84. نویسنده دیدگاه: ًbts
  19 بهمن 1397

  من طرفدار اكسو نيستم ولي ميگ كه بدونيد اكسو وبي تي اس هدوتا گروه عالي هستن و اين دو تا گروه باهم دوستن با اين حال شما بازم دعوا ميكنيد واقعا كه😁😒

  • نویسنده دیدگاه: Kpoper
   20 اردیبهشت 1398

   هم بی تی اس هم گروهای دیگه همشون خوبن. حالا وقتی شما بگید کی خوبه کی بد اونا خوب و بد میشن. هرکسی علایقی داره و باید به علایق دیگران احترام بزاره. من خودم هم ارمیم هم اکسوال هر دوشون هم فوق‌العاده هستند و لطفاً علاقتون رو برای خودتون نگه دارید و به گروهای دیگه و طرفداراشون احترام بزارید

 85. نویسنده دیدگاه: نا شناس
  09 بهمن 1397

  حالا من به شما کار ندارم هااا هر جور میخاین باشید😳😧

 86. نویسنده دیدگاه: نا شناس
  09 بهمن 1397

  اکسو به نظر من از تمام گروه ها بهتره واقعا من از بی تی اس حالم به هم میخوره اما بهش توهین نمیکنم کسایی که به اکسو توهین کردند بی تربیتی وشخصیت خودشونو نشان دادند پس نتیجه میگیریم تمام طرفداران بی تی اس بی شخصیت و بی فرهنگ هستند 😘😘😘😘

  • نویسنده دیدگاه: army
   16 بهمن 1397

   تویی که داری فرهنگتو نشون میدی

   • نویسنده دیدگاه: تنها
    22 اردیبهشت 1398

    من عاشق اکسوام تو دنیا نظیر نداره تموم زندگیه من اکسوعه حاضرم خودمو فداشون کنم اصلا یه چیز دیگن باو

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   26 بهمن 1397

   اتفاقا همه کسایی که بی تی اسی هستن بیشترشون اکسویی هم هستن

  • نویسنده دیدگاه: H
   30 بهمن 1397

   😐 اصلا میفهمی خودت داری میگی
   یعنی چی بگم خدا ]:
   از خنده مردم مثل 2 ساله ها میمونی 🙂
   حداقل می خواهی بد بگی درست حرف بزن 🙂

  • نویسنده دیدگاه: درسا
   23 اسفند 1397

   تو داری میگی که نمیخوای به بی تی اس توهین کنی…بعد الان داری به ارمیا توهین میکنی…این خودش یعنی که داری به بی تی اس توهین میکنی….واقعابه شماها چه که مردم طرفدار چه گروهین …شما هیچ حقی ندارین به گروهی که طرفدارش نیستین توهین کنید….

  • نویسنده دیدگاه: شوگا
   01 فروردین 1398

   ببخشیدا همین الان هم به آرمی ها و هم به بی تی اس همین الان داری توهین می کنی . ببخشید ولی دقیقا هم به آرمی ها و هم به بی تی اس توهین وحشتناکی کردی . اگه نظرتون رو برای خودتون نگه دارین هیچ اتفاقی نمی افته . این بر خلاف رفتار و فرهنگ ایدولا و کره ای هستش . وقتی اکسو و بی تی اس با هم دوستن ، چرا فنا باید به همدیگه و گروه های مختلف و فن هاشون توهین کنن . البته شما با این کارت شور و فهمتو نشون میدی . لطفا اگه از گروه یا کسی بدتون میاد ، نظرتون رو برای خودتون نگه دارین . من خودم از اکسو زیاد خوشم نمیاد ، ولی میگم آهنگاشون قشنگه و نظرات منفی رو برای خودم نگه داشتم و نظرات مثبت رو برای دیگران . اگه همچین کاری رو انجام بدید اتفاقی نی افته . ولی اگه اینجوری توهین می کنید فقط خودتون رو خسته می کنید چون کسی دیگه به نظرات مثبتتون گوش نمی ده . دوست عزیز اگه با خوندن این تکست ناراحت شدی یا بهت برخورد باید بگم سو تفاهم شده در هر حال اگه ناراحت شدید ، متاسفم .

   من یک آرمی هستم و به آرمی بودنم افتخار می کنم . 🖤💜💛💚💙

 87. نویسنده دیدگاه: BTS❤️
  30 دی 1397

  گروه اكسو هم گروه خوبى اما مس بى تى اس نمى شه

  • نویسنده دیدگاه: تهیونگ
   02 بهمن 1397

   اصلا هیچ گروهی به پای BTS نمیرسه.

   • نویسنده دیدگاه: BTS
    09 اسفند 1397

    bts از همه بهتره البته از نظر من

  • نویسنده دیدگاه: نا شناس
   09 بهمن 1397

   جااااااننننن😕

 88. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  30 دی 1397

  گروه اكسو هم گروه خوبى اما مس بى تى اس نمى شه

 89. نویسنده دیدگاه: ♪♥Fムイɨ♥♪
  28 دی 1397

  اونجا ک گفتم تو از شایعه خوشت میاد ؟منظورم این بود ک معلومه خوشت نمیاد .اشتباه برداشت نکنی .

 90. نویسنده دیدگاه: ♪♥Fムイɨ♥♪
  28 دی 1397

  ما هم نگفتیم همجنسگراها ادم نیستن گفتیم که دابل اس همجنسگرا نیستن و چون دابل اس همجنسگرا نیستن شایعشم نباید الکی پخش کنن
  مثلا من بگم تو همجنسگرا هستی این یه شایعس تو ازش خوشت میاد هیچ ادمی از شایعه خوشش نمیاد.

 91. نویسنده دیدگاه: aragorn
  20 دی 1397

  مگه همجنسگرا بودن چشه؟من خودم همجنسگرا نیستما ولی منظورم اینه گرایش بعضی ادما با ما فرق داره ولی چون جمعیت زیادی اینطوری نیستن برای شما ها یجوریه ..لطفا به هم احترام بزارید

 92. نویسنده دیدگاه: kamax
  19 دی 1397

  سلام شما می تونید شماره ی پریا فرزانه ای را پیدا کنید

 93. نویسنده دیدگاه: kamax
  19 دی 1397

  من خیلی گروه بی تی اس رو دوست دارم ولی می خوام با طراحشون پریا فرزانه ای حرف بزنم

 94. نویسنده دیدگاه: ♪♥Fムイɨ♥♪
  16 دی 1397

  با اینکه خیلی طرفدار اکسو نیستم ولی دوسشون دارم و این درست نیست که شماها از اکسو بد بگید بیاید به نظرات همدیگه احترام بزاریم 😊😄و همچنین اینکه میگید دابل اس همجنس بازن همجنس باز نیستن 😊

 95. نویسنده دیدگاه: ♪♥Fムイɨ♥♪
  16 دی 1397

  من خودمم خیلی بی تی اسو دوست دارم مخصوصا کوکی و جیمین و وی جونم اصلا همشون عشق ب تمام معنان 😍😍😍👌

 96. نویسنده دیدگاه: jimin salmani
  14 دی 1397

  خواهش میکنم اکسو رو کمتر از بی تی اس ندونین هر دو گروه به نظرم تلاشای خودشون رو میکنن
  هر دوتا گروه عالی هستن من که هر دوشونو به یه اندازه دوست دارم پس لطفا به هیچ گروهی توهین مسقیم یا غیر مستقیم نکنین

 97. نویسنده دیدگاه: سلما
  14 دی 1397

  كسايي كه ميگن اكسو بهتر از بي تي اس پس چرا موفقيت هاي بي تي اس رو اكسو نداره؟؟؟؟؟؟لطفا کمتر منو بخندونین

 98. نویسنده دیدگاه: إلاي
  14 دی 1397

  مقايسه كردن اكسو و بي تي اس خيلي مسخرس چون اكسو يه درصد از موفقيت هاي بي تي اس رو نداره درضمن اجراهاي بي تي اس كجا اكسو كجا طرفداراي اينترنشنال بي تي اس اصلا قابل مقايسه نيس با اكسو معنا و مفهوم اهنگاي بي تي اس رو كجاش اهنگاي اكسو داشته همش كه اهنگ اي كسل كننده عاشقانه و بي محتوا نبايد باشه …به هيچ عنوان دوس ندارم كينگا و بهترين گروه جهان با اكسو كه يه هنرمند خوب تو كره س مقايسه شه …

 99. نویسنده دیدگاه: MS
  10 دی 1397

  من از بی تی اس خوشم می اد اما هیچی نی تونه جای اکسو رو بگیره دنیا یه طرف و اکسو یه طرف نظر هر کی هم واسش مهمه یکی از اکسو خوشش میاد یکی هم از بی تی اس پس بیایید به نظرات هم احترام بزاریم

 100. نویسنده دیدگاه: اسنات
  09 دی 1397

  عالین هم اکسو هم بی تی اس درباره اکسو هم بزارید

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   21 دی 1397

   من عاشق بی تی اس هستم

 101. نویسنده دیدگاه: اگاسه
  09 دی 1397

  ارمی بشم یاهمون اگاسه باقی بمونم؟:/

  • نویسنده دیدگاه: تهیونگ
   02 بهمن 1397

   ارمی

 102. نویسنده دیدگاه: اگاسه
  09 دی 1397

  اگاسه ها کجایین طرفداری کنین از گات سون

 103. نویسنده دیدگاه: [~°دیوانه ی سوجو... ]
  08 دی 1397

  من که با آهنگ ایدول آرمی شدم.
  ولی چون هیچی عشق اول نمیشه من یه الف آرمیم و اول برای سوپر جونیور و دوم برای بی تی اس میمیرم^^
  راستی چن تا الف داریم اینجا آرمیز؟

 104. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  07 دی 1397

  من نمیدونستم کره ای ها اینقدر طرفدار داره لطفا از عکسهای تکی Btsهم برترین
  کامسانگمیدا

 105. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  06 دی 1397

  اي كاش درباره طرفداراشونم يه مطلب كوچيكي ميزاشتين تا مردم با عده ي وحشي به نام آرمي آشنا بشن البته هنوز گونه اين نوع جانور به اسم آرمي مشخص نشده تعداد كمي شون انسان هستن تقريبا ١٪ بقيه ناشناختن و خطرناك گزارش شدن.

  • نویسنده دیدگاه: just a himan
   05 بهمن 1397

   واقعا متاسفم برات … اگر وحشی بودن از نظر تو اینه که پول جمع کنیم برای تهیه آب سالم تو جاهای مختلف آره آرمی ها وحشین … اگر وحشی بودن اینه که به بهزیستی های کشوری مثل کره که زنان بی سرپرست و جنگ زده رو نگهداری میکنه کمک مالی کنی آره پس آرمی ها وحشین … آرمی ها یه خونواده ن نه این چیزی که میگی…خیلی از آرمی ها خانواده ای ندارن پس بقیه آرمی ها رو خونواده خودشون میدونن .. تو اگر به پدرو مادرت یا خواهر و برادرت توهین بشه ساکت میمونی ؟ تو حق نداری همچین کلماتی رو راحت به زبون دربیاری اونم درباره ی آدم هایی که هیچی ازشون نمیدونی … ما تو سال 2019 تو قرن 21 زندگی میکنیم و هنوزم احمق هایی مثل تو با این افکار عجولانه و احمقانه وجود دارن .

   • نویسنده دیدگاه: kim teahung
    24 بهمن 1397

    قربون دهنت برم من عزیزمممممممممممم^_^

  • نویسنده دیدگاه: Kim teahung
   24 بهمن 1397

   خودنو مسخره بکن واقعا برات متاسفم

 106. نویسنده دیدگاه: asl_exo
  05 دی 1397

  بی تی اس خیلی خوبه ولی به پای سونبه هاشون یعنی اکسو نمیرسههههههههههههههههههههههههههههه…..
  حالا اینارو ول کنین اکسو و بی تی اس خیلی بت هم خوبن چرای ارمی ها نمیخون با اکسوالا صلح کنن واقعا چه وضعشه

  • نویسنده دیدگاه: kim teahung
   24 بهمن 1397

   اقا من چرا دروغ بگم هرکی سلیقه ی خودشو داره و EXOهم جایگاه خودشو داره ولی ما ارمی ها میگیم BTS موفقیت بیشتری داره تا EXO چون EXO فقط توی کره نفر دومه ولی BTS توی جهان نفر اوله و اگه هر ارمی ایی به شما بی احترامی کرده من از طرف اون معذرت میخوام صادقانه میگم

 107. نویسنده دیدگاه: v
  01 دی 1397

  عکس تکی از اعضا بذارین

 108. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  12 آبان 1397

  من کلا کره ای هارا خیلی دوست دارم همه شون

  • نویسنده دیدگاه: ****
   30 بهمن 1397

   آره خیلی چیزاشون مثل ایرانیاست
   گفتم چیز 😐 منحرف شدم :0

 109. نویسنده دیدگاه: جاست اکسو
  11 آبان 1397

  از اکسو هم مطلب بزارید اکسو خیلی معروفن نمیدونم مشکل سایتای ایرانی با اکسو چیه

 110. نویسنده دیدگاه: جاست اکسو
  11 آبان 1397

  از اکسوهم بزارید خو ):

 111. نویسنده دیدگاه: ❤❤bts❤❤
  03 آبان 1397

  سلام میخواستم بگم اگه میشه دین و مذهب btsرو هم بزارید من واقعا عاشق این گروه هستم و می‌خوام همه چیرو راجب به این گروه بدونم با تشکر

 112. نویسنده دیدگاه: چوچانگ
  26 تیر 1397

  سلام دوستان.من اشنایی زیادی با کی پاپ ندارم فقط اکسو و بی تی ای و شاینی رو میدوستم…اینارم از اونجایی میشناسم که من قیافم کلا خیلی شبیه کره ای هاس به طرز باور نکردنی هم هیکل هم مدل مو هم تیپ کلا همه چی…خیابون که میرم کلی بهم متلک میپرونن بخاطر ظاهرم…حالا یبار یه نفر از دوستام تو گوشیش اینارو سرچ کرد نشونم داد گف ببین عین اینایی…به خدا راس میگم…من که ازشون خوشم میاد اما دنیای کی پاپ و سیاستهاشون خیلی پیچیده و اعتیاد آوره سعی کنین زیاد بهشون فکر نکنین.فداتون

 113. نویسنده دیدگاه: من شکلات دوست دارم
  17 آذر 1396

  کلا گروه باحالین

 114. نویسنده دیدگاه: فقط دابل اس
  13 اردیبهشت 1396

  من تازه با این گروه اشنا شدم عالیههههههههه.

 115. نویسنده دیدگاه: فقط دابل اس
  13 اردیبهشت 1396

  ببخشیدا قصد توهین ندارم ولی واقعا بیشعورید که به دابل توهین میکنید.از کجا میدونی دابل همجنس بازه .تو انقد عقده ایو بی جنبه ای که که هرکی یه حرفی رو میزنه بدون اینکه طرفتو بشناسیو و ببینی کیه حرفشو پخش میکنی مطمئن باش ما تیریپل اسیا هیچ وقت نمیزاریم ادمای مغز فندی مثل شما خرابشون کنن.

  • نویسنده دیدگاه: kim teahung
   24 بهمن 1397

   عزیزم اروم باش کی اینو گفته؟؟؟؟؟
   من طرفدارشون نیستم ولی ویدیو هاشون رو یکمش رو دیدم اصلا همجنس باز نیستن خودتو ناراحت نکن

 116. نویسنده دیدگاه: Donya
  08 اردیبهشت 1396

  عاشق بی تی اس و اکسوووواممم تا ابددددد اصلا کل کیپاپپپپ?❤

 117. نویسنده دیدگاه: mahsa5
  17 اسفند 1395

  اگه طرفداره یکی از اعضایین لطفا به بقیه توهین نکنین

 118. نویسنده دیدگاه: 501
  18 آذر 1395

  . کی میگه دابل همجنس بازه؟!
  منبع موثق دارید آیا؟!
  Bts باحاله ولی دابل قدیمی تره و خیلیا دوسش دارن . اگر میخاین چیزی بگین اول ببینین راسته یا نه

 119. نویسنده دیدگاه: محمد
  19 شهریور 1395

  من محمد هستم هیونگ جون جونگ کوک وخیلی جونگ کوک رو دوست دارم وهمچنین تهیونگ ملقب به Vاین دونفر خیلی باحال ودوست داشتنی هستن

 120. نویسنده دیدگاه: مهسا
  13 اردیبهشت 1395

  just jimin and mahsa 33 @ emeil .om

  من عاشق جیمینم خیلیییییی دوسش دارم عمرمه

 121. نویسنده دیدگاه: مهسا
  13 اردیبهشت 1395

  just jimin and mahsa

 122. نویسنده دیدگاه: شمیم
  24 اسفند 1394

  در ضمن من این گروهو دوس دارم و براشون احترام زیادی قائلم :)فقط از این طرفدار نماهای که میان بقیه رو کوچیک می کنن تا گروه خودشونو بزرگ جلوه بدن بدم میاد همین قابل توجه طرفدارا:من توهین نکردم مرسی از همه

 123. نویسنده دیدگاه: شمیم
  24 اسفند 1394

  اصلا درست نیس که نظر بیشعورایی که به دابل اس توهین می کننو ثبت کنینا…این گرهو دوس داری داشته باش ولی انتقادتو بزار واس خودت باشه کوشولو؟در ضمن بار آخرت باشه که به کسی توهین می کنی تو با این کارت داری شخصیت اونا و کسایی که اونارو دوس دارنو زیر سوال میبری بی شرف تو اگه کره دوست بودی از همشون تعریف می کردی اینم نگهدار که دیگه از هیچ کسی بدون اطلاع وبی اجازه خودش انتقاد نکنی:)عقده ای

  • نویسنده دیدگاه: N.G
   22 شهریور 1395

   واقعا موافقم!هر کی بخواد دابل اس رو کوچیک کنه تا ریز ریزش نکنم ول نمیکنم!!!

 124. نویسنده دیدگاه: نگین
  18 مهر 1394

  این بیوگرافی درسته . بیاید این وبسایت بزرگترین وبسایت بی تی اس

  • نویسنده دیدگاه: Shima army
   24 فروردین 1398

   اه بهتره اصلا حرف نزنین ر هم حرف میزنین فقط bts اوله و همین عشق فقط 방탄소년단

 125. نویسنده دیدگاه: علی
  17 مهر 1394

  من با این گروه bts حال نمی کنم شما چطوری عاشق اینا شدین

  • نویسنده دیدگاه: mahshid
   28 مهر 1394

   چرا اتفاقا خعلیم باحاله درسته به اکسو نمیرسه اما خععللیی باحاللهه مخصوصا آهنگ dope شون

  • نویسنده دیدگاه: ﺑﻤﺎﻧﺪ
   16 آبان 1394

   ﻋﻠﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻦ

  • نویسنده دیدگاه: Jimin
   08 دی 1394

   دوست داشتنشون لیاقت میخواد که خیلیا ندارن داداشی :))

  • نویسنده دیدگاه: body
   08 بهمن 1394

   من ک باهاشون میحالم…:/

  • نویسنده دیدگاه: ...
   13 اسفند 1394

   چی بگم… کیه که این گروه رو نشناسه و ازش بدش بیاد؟؟؟؟

   کلا افرادی مثل شما هستن که ساز مخالف میزنن…

 126. نویسنده دیدگاه: MYLaoVEJIN, JustJiiiiiiiiiin
  27 شهریور 1394

  من ازبین تیم هفت نفره بنگتن boys فقط جین رودوس دارم, اصن همینکه حرف میزنه دلم واسش ضعف میره, اصن عاشق اون نجابت ومردونگیشم, کلاعاشق پسرای باهیبت وپرجذبه م, خداییش خیلی جیییییییییگره, ازهمه بیشترم ازVبدم میادچون زیادی لوس بازی درمیاره, لطف کنین ازجین بیشترعکس ومطلب بزارین.

  • نویسنده دیدگاه: Kiam
   08 دی 1397

   لاو شما که میای میگی از وی بدت میاد تا حالا رفتی یه بار صحبت هاشون درباره زندگیاشون رو توی یوتیوب یا حالا هرجای دیگه ای گوش کنی؟؟! اگه نرفتی یه بار حتما برو چون بیشتر عاشق جین میشی و میفهمی که وی چقدر حالیشه،چقدر واقعا هنرمنده و چقدر خوش اخلاقه وی دختر نیس که لوس یا هرچی باشه که آخه
   Love;kiam

 127. نویسنده دیدگاه: R
  27 شهریور 1394

  من ازوقتی که موزیک ویدیوDopeرودیدم, به این گروه علاقه مندشدم, واقعاگروه پرانرژی وباحالین, من که باهاشون انرژی میگیرم. ILoVEYOUBTS

  • نویسنده دیدگاه: kim teahung
   24 بهمن 1397

   من اولین موزیک ویدیویی رو که ازشون دیدم Save me بود که خیلی قشنگ بود

 128. نویسنده دیدگاه: MAHSHID
  16 شهریور 1394

  راجع به گروه دابل اس من تنها اینو میدونم که همشون همجنس بازن و همه اینو میدونن من تازه بااینجا اشنا شدم…..من خودم از طرفدارای بی تی اس هسم و به زودی یک رمان توی سایتmy beauty storyتوسط بهترین دوسته من گذاشته میشه که یه نقشش هم من هسم ….من عاشق j.hopeام. لازم به ذکره بگم اسم واقعی شوگا مین یونگی هس نه مین یونگ جی واینم بگم که پسرا این مدت به خاطر اهنگه dopeشون تقریبا همه جای دنیا اجرا داشتن اول استرالیا.امریکا.برزیل.مکزیک.ژاپن والانم هنک کنگن

  • نویسنده دیدگاه: شمیم
   24 اسفند 1394

   به کسی توهین نکن خانومی ههههه

  • نویسنده دیدگاه: TripleS
   16 خرداد 1395

   همیشه انقدخوب جوک میگی؟؟؟ㅇ_ㅇ

  • نویسنده دیدگاه: N.G
   22 شهریور 1395

   به دابل اس توهین نکن خانومی

 129. نویسنده دیدگاه: عسل
  11 شهریور 1394

  دوست دارم بیای وبم ..تولد جون کوک رو جشن میگیرم اگه یه بی تی اسی بیاد …میای

 130. نویسنده دیدگاه: marjan
  31 مرداد 1394

  like

 131. نویسنده دیدگاه: v
  25 مرداد 1394

  خدایا!!!! این کره ای ها چی دارن که من دییییییییییییییییییییوونشونم!!!”انیو”

 132. نویسنده دیدگاه: noshi
  17 مرداد 1394

  اوخی داداش گلیای من مخصوصا جیمین و جانگ کوکی از بقیه ک.شولو ترن

 133. نویسنده دیدگاه: attttttttt
  23 تیر 1394

  معنی این چیه که با هماهنگی هم دیگه میگن
  23Banhtan/Hello We are Banhtan/Boys

  • نویسنده دیدگاه: سانیا
   10 مهر 1394

   میگن سلاام ما گروه بی تی اسیم یا همون بنگتن

 134. نویسنده دیدگاه: لیانا
  13 خرداد 1394

  خودشون توی برنامه ای مخفف اسم گروهشون رو گفتن که به فارسی میشه پسران ضد گلوله

 135. نویسنده دیدگاه: saghar
  09 خرداد 1394

  سلام….من خودم شخصا عاااااااااشقه گروهه bts هستم…ینی دیوونشونم….مخصوصا وی…..لی یه سوال دارم!!!این بیوگرافی هایی که گذاشتین جسارتن همه واقعی هستن؟؟

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   10 خرداد 1394

   بله بله واقعی هستند

  • نویسنده دیدگاه: exo bts k-pop
   27 تیر 1394

   سلام من خودم متوجه نمیشم آخه یه جای دیگه من بیوگرافی های مختلفی دیدم …….حالا خودم شخصا بهشون زنگ میزنم ازشون میپرسم

  • نویسنده دیدگاه: @maede
   24 شهریور 1394

   درسته واقعی ان اما کامل نیستن البته اگه واقعا عاشق این گروه باشی نیازی به دونستنشون نداری گلم

 136. نویسنده دیدگاه: nafs
  07 خرداد 1394

  verygood

 137. نویسنده دیدگاه: سمانه
  27 اردیبهشت 1394

  لطفا مطالب بیشتری از btsبزارین همه این مطالب تو سایتای ایرانی هستش

 138. نویسنده دیدگاه: sahar
  07 اردیبهشت 1394

  من واقعا عاشق btsام.
  بیو گرافی مختصر و خوبی بود.
  من عاشق جونگ کوک و وی هستم.
  لطفا به وب منم سر بزن.

 139. نویسنده دیدگاه: exol
  08 فروردین 1394

  من خودم یکی از طرفتارای پروپاقرص اکسو و بی تی اسم ممنونم از مطالبی که میزارین واقعا خیلی به درد بخورن. ما که تومدرسه سر این که کی بیشتر می دونه مسابقه داریم و مطلبای شما برای بردن به درد آدم میخور ه.

 140. نویسنده دیدگاه: bts
  06 فروردین 1394

  سلام فاطمه جون اره منم دیدم واااااااااییییییی من خیلی میترسم هر روز سر نماز دعا میکنم یه همچین اتفاقی نیوفته الهی فدا وییییی بشم من

  ببشید میشه سن و سال گروه بی تی اس را بگذارین ممنون میشم

 141. نویسنده دیدگاه: فاطمه
  02 فروردین 1394

  سلام باید بگم که bts گروه خیلی باحالیه و من اولین بار که اونارو دیدم تو افتر اسکول بعد از جونگ کوک خوشم اومد خخ نمیدونستم کوکی 18 سالشه وقتی شنیدم خواستم وسایلمو جمع کنم برم کره خخخخ راسی یه شفته بازی از این زلزله ها هست با یه اهنگ خارجی توی رخت خواب میرقصن اگه میشه اونو اپ کنید کوماسمیندا♥♥

  و اینکه کسایی که عاشق ته یانگ یا همون وی هستن مراقب باشن یه گروه دختر lovezyنمیدونم کدوم عضوشون بود که با وی برنامه اجرا کرد یعنی هردوتا مجری بودن میگم این کره ای ها کاراشون معلوم نیست یهو میبینی در نگاه اول عاشق میشن مثل همین فیلم ها یا همین رابطه ته یون با بکهیون خب دیگه از ما گفتن بود. انیوسه هو

 142. نویسنده دیدگاه: عاشق کره
  14 دی 1393

  عالی!

 143. نویسنده دیدگاه: Love bts
  21 آبان 1393

  ميدونيد چيه من عاشق اين گروه هستم و همه اهنگ هاشونو دارم من عاشق همه شون هستم و اهنگ هاشون خيلي خيلي خيلي عاليه I Love BTS Very much

 144. نویسنده دیدگاه: اذین دیوونه اکسو و بی تی اس
  13 آبان 1393

  سلام وای خیلی خوب بود اگه میشه مطلب بیشتری بزار و از رفتاراشون یا اگه بیماری خاصی دارن (مثل کای و چانیول) بزار مرسی

 145. نویسنده دیدگاه: Zahra
  01 مهر 1393

  اشتباهه…….BTS خلاصه شده ی Bangtanboys هستش

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   17 مهر 1393

   سپاس اصلاح شد

  • نویسنده دیدگاه: منرگس
   06 اردیبهشت 1398

   به نظر من BTS بهترين كسايى هستن كه تو عمرم ديدم
   حالا ميخوام جوابه اون پسره رو بدم توكه ميگي بايد خواننده هاي إيراني روتشويق كنيم مثلا بايد بيايم حامدهمايون يا حميدهيراديا شهرام شپره يابهنام باني ياًً…تش

 146. نویسنده دیدگاه: نازی
  24 شهریور 1393

  مرسی عزیزم عالی بود

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   30 مهر 1393

   من که خیلی بی تی اس دوس دارم آی دی لاینم _love_korea_

 147. نویسنده دیدگاه: فائزه
  03 تیر 1393

  لطفا عکسهای زیادی از کیم هیون جونگ بذارید مرسی

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   03 تیر 1393

   به زودی عکسهای بیشتری درج خواهد شد

 148. نویسنده دیدگاه: jung kook
  02 تیر 1393

  لطفا عکس بیشتر بزارید مخصوصا عکس های تک نفره از جانگ کوک

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   02 تیر 1393

   به زودی…

  • نویسنده دیدگاه: Sehun
   27 فروردین 1398

   بهشون میگین گی چون بعضی وقت همو بغل میکنن یا باهم روی تخت میخوابن ینی تو تاحالا نشده دوستتو بغل کنی یا توی تولدش بوسش کنی یا وقتی میاد خونتون روی تخت بخوابیم و فیلم ببینین
   واقعا براتون متاسفم که همچین فکرایی میکنین
   روابط پسر با پسر ازاد هست ولی نه درحد گی
   تو کشور خودمونم کم نداریم از این چیزا
   اتفاقا خیلی از بعضی ایرانیا خوشتیپ ترن
   مثل بعضی خواننده های ایرانی از بقیه کاور نمیکنن انقدری گروه خوب هستن که خودشون بنویسن خودشونو بخونن
   تازه چندساله هم بعضیاشون باید کاراموز میبودن تا صداشون خش نداشته باشه و دلنواز باشه
   نه اینکه مثل بعضی ایرانیا حتی اسمشونم کاور باشه و تو کنسرت اهنگ بزارن و فقط لب بزنن و موزیک ویدیوشون کاور باشه حتی لباسشم عوض نکنه
   پس تا وقتی ارمیا و کیپاپریا باهاتون خوبن باهامون خوب باشین
   ماها روی گروه خوانندمون حساسیم پس مودب باشین و انقد شعور خودتون نرسونین

 149. نویسنده دیدگاه: leili sadeghi
  02 تیر 1393

  good but i love one direction

 150. نویسنده دیدگاه: فائزه
  30 خرداد 1393

  لطفا در مورد گروه ss501 هم مطلب بنویسید

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   30 خرداد 1393

   حتماً

  • نویسنده دیدگاه: على
   06 اردیبهشت 1398

   گروه بى اى اس عاليه فقط عكس. وى رو بيشتر بذارين

   • نویسنده دیدگاه: حسين
    06 اردیبهشت 1398

    نه گروه بى تى اس أصلا خوب نيست. بجاى اينكه به خواننده هاى خودمون افرين بگين. ميرين مى چسبين به اونا

   • نویسنده دیدگاه: آسمونی
    21 اردیبهشت 1398

    بله حتما بزودی ادیت و آپدیت میشه با عکسای جدیدتر

نظر خودتان را ارسال کنید