دانشکده داروسازی همدان با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد

1393/03/04

به گزارش آسمونی به نقل از تسنیم از همدان، سیدحسن قاضی‌ زاده هاشمی در حاشیه افتتاح دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی همدان خطاب به دانشجویان اظهار کرد: ادامه تحصیل در استان همدان که دارای تاریخ پر ارزشی در کشور است باید مایه افتخار شما دانشجویان باشدو رشته تحصیلی شما نیز منشأ پر ارزشی برای این ملت است بنابراین تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی به ویژه در همدان باید مورد توجه شما قرار گیرد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: ملت ایران امروز با عزم و اراده ملی و با همدلی و همبستگی باید در راستای ارتقای منافع ملی کشور تلاش کنند تا با رفع مشکلات همه جامعه خرمشهرهای زیادی آزاد شود.

وی افزود: جوانان با عظمت دیروز از اخلاص، صلابت و خودباوری که سرلوحه آن ایمان است بهره مند بودند و نسل امروز نیز با تاسی از راهی که آنان در پیش گرفتند با مشارکت مسئولان، سیساتگذاران، سیاستمداران و جریان های سیاسی در مسیر توسعه و پیشرفت کشور تلاش کنند.

قاضی‌ زاد هاشمی عنوان کرد: عدم بهره مندی از خودخواهی مهمترین سرمایه جوانان دیروز بوده است و ما نیز باید ادامه دهنده راه آنها با عهد خود با خدا ثابت قدم و مستدام باشیم.

وی تنها راه نجات کشور را در دستیابی به علم دانست و گفت: داروسازی فناوری است که کشور امید و افتخار به شما دانشجویان دارد بنابراین با کسب علم باید کشور را از وابستگی در رشته داروسازی و این فناوری نجات دهید.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به پیشرفت های علمی کشور تصریح کرد: کاستی ها و کمبود امکانات دانشکده داروسازی همدان پگیری می‌شود و تمام مشکلات با درایت رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان قابل رفع است.

به گزارش آسمونی، در سفر دو روزه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همدان افتتاح چند پروژه بهداشتی و درمانی و بازدید از بیمارستان فرشچیان و بیمارستان های سطح استان در نظر گرفته شده است که چهار پروژه شامل دانشکده داروسازی، ساختمان معاونت غذا و دارو و خوابگاه دخترانه ریحانه به بهره‌برداری رسید.

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید