مدل آرایش مو 2016

حتما برای شما اتفاق افتاده که فرد مشهوری مدل مویی جدید را انتخاب کرده است و خوشتان آمده ، شما هم فکر می کنید که آن مدل مو را امتحان کنید اما توجه کنید همیشه هر مدل مویی به شما نمی آید .
اگر می خواهید چهره ای زیبا و جذاب داشته باشید باید بر اساس فرم صورتی که دارید و ویژگی های چهره و نوع بدن مدل موی خود را انتخاب کنید . و همراه با آن رنگ موی خود را عوض کنید تا تغییر چشم گیری پیدا کنید.
برای هر فرد یک مدل موی مناسب وجود دارد ، اولین مرحله انتخاب یک مدل موی جدید بر اساس ساختار چهره شما می باشد ما در این مطلب آسمونی مدل آرایش مو را برای شما عزیزان به نمایش گذاشته ایم.

hair-makeup-model (1)  hair-makeup-model (2)  hair-makeup-model (3)  hair-makeup-model (4)  hair-makeup-model (5)  hair-makeup-model (6)  hair-makeup-model (7)  hair-makeup-model (8)  hair-makeup-model (9)  hair-makeup-model (10)  hair-makeup-model (11)  hair-makeup-model (12)  hair-makeup-model (13)  hair-makeup-model (14)  hair-makeup-model (15)  hair-makeup-model (16)

 

0/5 ( 0 نظر )


نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: atysh
  09 اردیبهشت 1393

  زیباست ممنون بدنیست مدلهای ازموهای فر هم بذارید. آرایش موی فر خیلی سخته. نحوه نگهداری از موهای فر هم راهم بگویید. متشکرم

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   10 اردیبهشت 1393

   سپاس، در مطالب پیش رو در هفته آینده

نظر خودتان را ارسال کنید