سوءاستفاده میوه فروش از اعتماد مشتری

1392/12/14

به گزارش آسمونی به نقل از باشگاه خبرنگاران، رييس پليس فتا استان قم از دستگيري متهمي که حدود 60 ميليون ريال از حساب بانکي يکي از شهروندان به صورت اينترنتي سرقت کرده بود، خبر داد.

سرهنگ حسن محمد رضايي در تشريح اين خبر گفت: در شکايت فردي مبني بر اينکه حدود 60 ميليون ريال از حساب بانکي اش سرقت شده است، تحقيقات جهت شناسايي و دستگيري متهم آغاز شد.

وي افزود: در تحقيقات پليس مشخص شد، مبلغ مذکور به صورت اينترنتي به حساب يکي از کافي نت داران استان واريز شده است.

سرهنگ محمد رضايي گفت: در تحقيقات از کافي نت دار و بررسي دوربين مدار بسته مغازه وي، يکي از دوستان صاحب مغازه به عنوان متهم اصلي شناسايي شد.

رييس پليس فتا استان قم با اشاره به احضار متهم افزود: وي ابتدا منکر هرگونه سرقت شده اما پس از رويت فيلم وعکس هاي ضبط شده توسط دوربين مدار بسته، به سرقت اينترنتي از حساب بانکي شاکي اعتراف کرد.

این مقام مسئول انتظامی در ادامه اذعان کرد: متهم در محل سکونت شاکي داراي مغازه ميوه فروشي بوده که شاکي چندين نوبت کارت عابربانک خود را جهت انجام امور بانکي در اختيار وي قرار داده است.

رييس پليس فتا استان قم در خاتمه اظهار داشت: متهم با سوء استفاده از اعتماد شاکي و فعال نمودن رمز دوم کارت عابربانک، به صورت اينترنتي از حساب بانکي وي سرقت کرده است.

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید