هواداران گروه وان دایرکشن + بیوگرافی

گروه وان دایرکشن-one direction

گروه وان دایرکشن-one direction

وان دایرکشن یا یک جهت، یک گروه پسرانه انگلستانی – ایرلندی است که در سال ۲۰۱۰ شروع به کار کرد. اعضای اصلی گروه عبارتند از نایل هوران، زین مالیک، لیام پین، هری استایلز و لوئی تاملینسون.طرفداران این گروه دایرکشنر نامیده می شوند. آنها با انتشار آلبوم “Up All Night” در نوامبر سال ۲۰۱۱ به شهرت بیشتری دست پیدا کردند. این آلبوم برای اولین بار در تاریخ و در نخستین هفته پخش در آمریکا، در صدر جدول پرفروش‌های موسیقی این کشور قرار گرفت. آلبوم دوم آنها “Take Me Home” در نوامبر ۲۰۱۲ منتشر شد و این آلبوم نیز فروش بسیار خوبی داشت.

شروع کار :

در سال ۲۰۱۰، کل اعضای این گروه در مسابقه بریتانیایی “اکس فکتور” به صورت تک نفره شرکت کردند. آنها با نظر داوران تبدیل به گروه شدند.

۲۰۱۲- آلبوم دوم :

در حال حاضر این گروه آلبوم دوم، “منو ببر خونه” را به فروش رسانده است. این آلبوم توسط کمپانی Syco پشتیبانی شده‌است. آنها در می‌۲۰۱۲ شروع به کار بر روی آلبوم دوم خود شدند و در تاریخ ۱۲ نوامبر سال ۲۰۱۲ این البوم منتشر شد. نویسنده‌هایی چون اد شییران و ساوان کوتچا نیز در این آلبوم به آنها کمک کردند. این آلبوم در کشور انگلستان و آمریکا رتبه اول را به خود اختصاص داده‌است. در حال حاضر آهنگ‌های ” Live While We’re Young ” و ” Little Things ” و ” Kiss You “از این آلبوم دارای موزیک ویدئو هستند. هم چنین موزیک ویدئو ی ” Little Things ” چهارمین موزیک ویدئوی برتر به انتخاب مردم شده‌است.

۲۰۱۳ :

اکنون این گروه تک آهنگ خود را با نام One Way or Another برای روز دماغ قرمز، که یک موسسه خیریه است، خواننده‌اند. خواندن این آهنگ برای کمک به کودکان آفریقا بوده و این آهنگ هم اکنون موزیک ویدئو هم دارد. موزیک ویدئو Best song ever این گروه رکورد تماشا ویدئو We Can’t Stop از مایلی سایرس را شکست. جدیدترین آهنگ این گروه Story Of My Life میباشد که ویدئوی آن نیز منتشر شده است و دایرکشنر ها (به طرفداران این گروه دایرکشنر (Directioner ) میگویند) تلاش کردند که رکورد بازید ویدئوی این آهنگ از آهنگ Wrecking ball از مایلی سایرس پیشی بگیرد اما تلاش آنها منجر به ایجاد مشکلات فنی در سایت VEVO شد. آلبوم سوم این گروه به نام Midnight Memories منشتر شد. این آلبوم یکی از برفروش ترین آلبوم ها شد.

اعضاگروه :

نایل هوران

نایل جیمز هوران ،متولد شده در ۱۳ سپتامبر سال ۱۹۹۳. او در مولینگار، کانتی وستمیت، ایرلند زندگی می کند. مادر وی مارا و پدرش بابی هوران نام دارند. او یک برادر بزرگتر به اسم گرگ دارد. وقتی پنج سالش بود پدر و مادرش از هم جدا شدند. او گیتار را در دوران خردسالی شروع کرد. او در یک مصاحبه گفت که بهترین هدیه کریسمس او گیتارش بوده‌است. هوران در هفتمین فصل از مسابقه‌های “اکس فکتور” شرکت کرد. هوران آشکار کرد که والدینش هنگام یک سفر متوجه خواندنش شدند. او می گوید “خاله ام گفت که فکر کرده صدا از رادیو بوده است. دقیقا همین برای مایکل بوبله خواننده و پدرش اتفاق افتاده است. او قهرمان من است و من خوشحالم که داستانی شبیه هم داریم.” او طرفدار گروه های راک “دِ ایگلز، بون جووی و دِ اسکریپت” است. او در سال ۲۰۱۲ آشکار کرده که از پرنده ها وحشت دارد زیرا در کودکی توسط یک کبوتر موردحمله قرار گرفته بود.

لیام پین

لیام جیمز پین ،متولد شده در ۲۹ آگست سال ۱۹۹۳. او در ولورهمپتون، میدلندز شمالی، انگلستان زندگی می‌کند. پدر او جف و مادرش کارن پین هستند. او دو خواهر بزرگتر از خود به اسم روت و نیکولا دارد. در چهار سالگی یکی از کلیه‌های او به دلیل زخمی و ناکارآمد شدن برداشته شد.اما در ماه آگست سال 2012 متوجه وجود کلیه دوم خود و سالم بودن آن شد. او زمانی که ۱۴ سالش بود در فصل پنجم “اکس فکتور” شرکت کرد اما توسط سایمون کاول، در مرحله “خانه ی داوران” از مسابقه حذف شد. سایمون کاول به او گفت که دوسال دیگر برگردد. در فصل هفتم این مسابقه، پین شانس خود را دوباره امتحان کرد و از تمامی داورهای مسابقه جواب مثبت گرفت. او جاستین تیمبرلیک را یکی از بزرگ ترین الگوهای خود می داند.

هری استایلز

هری ادوارد استایلز ،متولد شده در ۱ فوریه سال ۱۹۹۴. او کوچک ترین و خوشگل ترین عضو گروه است و نام گروه را هم او انتخاب کرده است او در هولمز چیپل، چشایر انگلستان به دنیا آمده است. مادر وی آن و پدرش دس استایلز نام دارند. او یک خواهر بزرگتر از خود به اسم جما دارد. وقتی هفت سالش بود مادر و پدرش از هم جدا شدند. اما چندی بعد مادر وی با رابین تویست ازدواج کرد. هری گفت “خیلی خوشحال” شد که تویست از مادرش خواستگاری کرد. از دوران کودکی به خوانندگی علاقه داشت. او رهبر گروه “اسکیمو سفید” بود. گروه آنها یکبار در یک مسابقه گروه‌ها شرکت کرد و برنده شد. استایلز در هفتمین فصل مسابقه‌های “اکس فکتور” شرکت کرد.او در نانوایی کار می کرد.هم چنین او به مدتی بسیار کوتاه با مجری تلویزیون کارولین فلک دوست بود که به علت تفاوت سنی نونزده سال باعث جنجال رسانه‌ای گسترده‌ای شد وی مدتی کوتاه با تیلور سوئیفت دوست بود ولی این دوستی خیلی کوتاه بود. هری استایلز در مسابقات تین چویس اواردز 2013 نامزد جذاب ترین پسر و بهترین لبخند شد که جایزه ی هر دو را هم گرفت و طرفداران بسیاری دارد.

لوییس تاملینسون

لوئی ویلیام تاملینسون ،متولد شده در ۲۴ دسامبر سال 1991، با اسم لوئی تروی آستین. او در دنکاستر، جنوب یورکشایر، انگلستان زندگی می‌کند. مادر او جوانا پلستون و پدرش تروی آستین نام دارند. او 5 خواهر کوچک تر از خود به نام‌های جورجیا آستین(از سمت پدرش) شارلوت، فلیسیتی و دوقلوها دیسی و فیبی تاملینسون(از سمت مادرش) دارد. لوییس نام خانوادگی نا پدری خود مارک تاملینسون را برای خود انتخاب کرد. اما مادر وی و مارک تاملینسون در سال 2011 از هم جدا شدند. تاملینسون در هفتمین فصل مسابقه‌های “اکس فکتور” شرکت کرد. او بزرگترین عضو گروه است و به رابی ویلیامز، خواننده انگلیسی گروه “تیک دَت” به عنوان بزرگ ترین الگوی خود اشاره می کند. درحال حاضر او با دانش آموز دانشگاه منچستر، الِنور کالدر رابطه دارد. در سال 2013 او به عنوان فوتبالیست در تیم دنکاستر روورز قرار داد بست. هدف اصلی او برای عضویت در این تیم رساندن پول به مراکز خیریه است. تاملینسون قبل از عضویت در تیم دنکاستر روووز خودش تیمی تاسیس کرده بود. که این تیم هم جهت جمع آوری پول برای خیریه ساخته شده بود.

زین مالک از گروه خارج شد

زین مالک از گروه خارج شد

زین جواد مالک ،متولد شده در ۱۲ ژانویه سال ۱۹۹۳. او در وست لین، بردفورد، انگلستان زندگی می‌کند. او دارای مادر انگلیسی به اسم تریشیا و پدر پاکستانی به اسم یاسر مالک است. وی سه خواهر به اسم‌های دنیا، ولیحا و صفا دارد. مالک در هفتمین فصل از مسابقه‌های “اکس فکتور” شرکت کرد و برای داوران ترانه “بگذار به تو عشق بورزم” از ماریو را خواند. او با شرکت کننده ی اکس فکتور ربکا فرگوسن دوست بود که به علت تفاوت سنی شش ساله باعث جنجال بسیاری شد. رابطه ی آن ها بعد از چهار ماه با هم بودن به اتمام رسید. همچنین مالک دوستی کوتاه مدتی را با عضو گروه بل آمی، جنیوا لین داشت. در آپریل سال ۲۰۱۲ مالک رابطه اش با پِری ادواردز، عضو گروه لیتل میکس آغاز کرد. در تاریخ ۱۸ آگست ۲۰۱۳ مالک و ادواردز نامزد کردند. زین که همراه با گروه از سال 2010 شروع به فعالیت نموده بود، سال 2015 از وان دایرکشن جدا شد.

 

آلبوم‌ها

Four – سال 2014

Midnight Memories – سال 2013

Take Me Home – سال 2012

Up All Night – سال 2011

 

تورها

On the Road Again Tour – 2015

Where We Are Stadium Tour – 2014

Take Me Home tour – 2013

Up All Night Tour 2011 – 2012

 

فیلم ها

The X Factor series 7 – finalists
Up All Night: The Live Tour
One Direction: This Is Us
One Direction: Where We Are – The Concert Film

 

کتاب‌ها

One Direction: The Official Annual 2014 توسط انتشارات هارپر کالینز (2014)

One Direction : Where We Are – منتشر شد (2013)

One Direction: Our Band Our Story – منتشر شد (2013)

One Direction: The Official Annual 2012 توسط انتشارات هارپر کالینز (2012)

One Direction: Forever Young توسط انتشارات هارپر کالینز (۱۷ فوریه سال ۲۰۱۱)

One Direction: The Official Annual 2012 توسط انتشارات هارپر کالینز (۱ سپتامبر سال ۲۰۱۱)

Dare to Dream: Life as One Direction توسط انتشارات هارپر کالینز (۱۵ سپتامبر سال ۲۰۱۱)

5/5 ( 1 نظر )


دیدگاه های این مطلب

 1. نویسنده دیدگاه: kimia
  23 شهریور 1395

  ازنظرمن قبلافقط زین ونایل توگوروه خوب بودن حالاکه زین رفته فقط نایل

 2. نویسنده دیدگاه: tina
  13 شهریور 1395

  فقط زینننننننننننننننننننننننننننننن???????????????

 3. نویسنده دیدگاه: درسا
  19 تیر 1395

  فقط زین….خخخخ

 4. نویسنده دیدگاه: رزا.exo
  15 اردیبهشت 1395

  چه طرفدار زیاد داره وان دایرکشنO.O
  هزی و زین خیلی بامزه ان^^

  • نویسنده دیدگاه: sahar
   10 تیر 1395

   Zin asan y chi dgassssst

 5. نویسنده دیدگاه: pania
  13 آذر 1394

  وای من عاشق زینممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

 6. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  05 آذر 1394

  نایل از همشون بهتره

 7. نویسنده دیدگاه: فاطمه
  01 آذر 1394

  فقططططط نااااایل

 8. نویسنده دیدگاه: مهدی
  25 آبان 1394

  اخه اونا نازن خوشکلن چیشون به شما میماسه
  بیاین وب من عکسامو نیگاه کنین بعد نظر اخرتون رو بدین
  حححححح

 9. نویسنده دیدگاه: هانیه
  24 آبان 1394

  بچه هااااااااااااااااااااااااااااااااااااا من عاشق اون بسه ی خوشگل هست زین مالک………………………………2روزه این گروه روشناختم وعاشقش شدم ازمدیریت وب هم میخوام عکسای بیشتری ازاون بزاره

 10. نویسنده دیدگاه: روهینا
  21 آبان 1394

  من عاشق هریم دوتت دارم هری عاشقتم

 11. نویسنده دیدگاه: لیام
  09 آبان 1394

  فقط بلدین همین حرفارو بزنین دخترای لوس

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   27 اسفند 1397

   باشه تووووووو شااااااااااااااخ.خب ک چی؟

 12. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  21 مهر 1394

  فقط نایلو عشقه

 13. نویسنده دیدگاه: رها♥
  28 شهریور 1394

  زییییییییییییییییین عااااااااااااااااشقشم روانیشم دیوونشم

 14. نویسنده دیدگاه: sanaz
  21 شهریور 1394

  من عاشق لوییسم یعنی عاشقشم حتی حاضرم وتسش بمیرم

 15. نویسنده دیدگاه: yalda
  15 شهریور 1394

  زین مالک عشقههههههههه
  عاشقتم
  بوس بوس

 16. نویسنده دیدگاه: زهره
  11 شهریور 1394

  میییییییییییییییییییییییییییمییییییییییییییییییییییییییییییییییییرممممممممممممممممممممم
  وااااااااااااااااااااااااااااااااااسسسسسسسسسسسسسسسسسهههههههههههههه
  هههههههههههههههههههههههههههههههرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررییییییییییییییییییی

 17. نویسنده دیدگاه: One direction
  15 مرداد 1394

  فقط نايل

 18. نویسنده دیدگاه: nika
  27 تیر 1394

  ووووویییی فقط لیامممم عاشقشمممممم

 19. نویسنده دیدگاه: دنیا
  13 تیر 1394

  دیونه هریممممممم هریی عشق منهههه

 20. نویسنده دیدگاه: ریحانه
  13 تیر 1394

  چه خوشملن

  • نویسنده دیدگاه: لادن
   12 شهریور 1394

   موافقم

 21. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  24 خرداد 1394

  زین فقط

 22. نویسنده دیدگاه: نازنین
  23 خرداد 1394

  واااااااااااای زین. من عااااااااااااااااااااااشقشم

  • نویسنده دیدگاه: ناشناس
   07 تیر 1394

   منم

 23. نویسنده دیدگاه: مهدیه فخرابادی
  15 خرداد 1394

  نانازن فقط هرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررریییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی با
  زییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن

 24. نویسنده دیدگاه: نفس
  12 خرداد 1394

  عااااااااااااشق هریم . و زین و نایل

 25. نویسنده دیدگاه: گلی
  30 اردیبهشت 1394

  زین جونم دیوونتمممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

 26. نویسنده دیدگاه: ستاره
  16 اردیبهشت 1394

  نايل جونم عشق من عاشقققققققققققققققققققققققققققققققققققققتم

 27. نویسنده دیدگاه: هانیه
  15 اردیبهشت 1394

  واااااااایییییی من عاشقه زین هستم
  خیلی عزیزه وخوشگلم هست

 28. نویسنده دیدگاه: لیلا
  09 اردیبهشت 1394

  همشون جگرن به جون لیلا

 29. نویسنده دیدگاه: سوسن
  02 اردیبهشت 1394

  فقط و فقط هری….
  عاشقشم

  • نویسنده دیدگاه: ...
   21 اردیبهشت 1394

   منم همینطور… خیلی خوشگله

 30. نویسنده دیدگاه: 1D
  16 فروردین 1394

  سلام. من عاشق هری و نایل و زین هستم ولی از اون دوتای دیگه خوشم نمیاد خیلی.
  راستی چرا هنوز زین رو جزو این گروه نوشتید.حداقل توی توضیحات زین بنویسید که از گروه خارج شده متاسفانه.
  بعدشم در پاسخ دوستانی که فرمودند بهشون وابسته نشیم بگم که افراد سالم وقتی آهنگ خواننده مورد علاقشون رو میشنون به قصد ازدواج با اون خواننده به آهنگش گوش نمیدن! میدن؟؟؟؟
  تاکید میکنم که آدم های سااااااااالمممم.
  دخترای محترم لطفا آبروی ما دخترای محترم دیگرو نبرید…..
  واقعا که….
  شما ها کسی بهتون سبلامم بکنه اول بررسی میکنید امکان اینکه روزی باهاش ازدواج بکنید هست یا نه. اگر امکان داشت جواب سلام میدید!!!!!!!!!
  البته تاکید میکنم که این صحبتم رو به همه نیست با بعضیییییا هستم.

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   16 فروردین 1394

   سپاس از نظر شما
   اصلاح شد

 31. نویسنده دیدگاه: sogol
  10 فروردین 1394

  خوب ببین منم عاشقشونم و دوسشون دارم ولی اونا اصلا میدونن ما وجود داریم؟اونا فقط به خودشون و عشقاشون میرسن!بهتره از فکرشون بیرون بیاید چون من خودم یه مدت دیوانه بار عاشق جاستیم و مایلی بودم!خخخخخ خیلی هم مسخره!

 32. نویسنده دیدگاه: درسا
  08 فروردین 1394

  عزيزاى من خودتونو به اين ها عادت ندين اينا تو يه کشور ديگه هستن ما هم يه کشور ديگه همه ى اين ها اخرش ازدواج مى کنن ديدين زين ازدواج کرد رفت

 33. نویسنده دیدگاه: ایدا
  02 فروردین 1394

  عاشققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققق نایلم

 34. نویسنده دیدگاه: faeze
  16 اسفند 1393

  هری هری هریییییییییییییییییییییییییییییییی….عاشقتممممممممممم

 35. نویسنده دیدگاه: فاطمه
  29 بهمن 1393

  زین عاشقتم

 36. نویسنده دیدگاه: مونا2015
  09 بهمن 1393

  زین زین زین همش زین…
  بخدا عاشقشم…
  خیلی خوشگله تازه بامزه هم هست صداشو نگو که حرف نداره…
  مریضتم زین♥♥♥
  بووووووووووووووووس

 37. نویسنده دیدگاه: داغون نایل هوران♥♥
  09 بهمن 1393

  سلام…..
  من عاشق نایلم♥♥♥
  هم صداش خوبه هم خوش تیپو ….خوش استایله …..واقعا بد جور داغونش شدم…

 38. نویسنده دیدگاه: ندا
  01 بهمن 1393

  وبت عالی است عاشق لیام وزینم

 39. نویسنده دیدگاه: گلی
  15 دی 1393

  من عاشق زینمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

 40. نویسنده دیدگاه: سارا
  08 آذر 1393

  قشنگ بود

 41. نویسنده دیدگاه: بردیا
  18 مهر 1393

  ممنون از سایت خوبتون

 42. نویسنده دیدگاه: شیرین
  31 شهریور 1393

  سلام از سایت خوبتون ممنونم
  آهنگ put your hans upدارن؟من شنیدم اما اسمشو یادم نیست
  تو سایتتون لینک دانلود میذارید؟
  اگه آره کجا باید برم؟
  مر30

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   17 مهر 1393

   فعلا موزیک برای دانلود قرار نمی دهیم

  • نویسنده دیدگاه: روژین
   18 دی 1393

   خیلی قشنگ بود ممنون، ممنون ،ممنون

 43. نویسنده دیدگاه: دایرکشنر
  26 شهریور 1393

  مطلبت قدیمیه همینطور عکسا بعضی جاها هم اشتباه نوشتی 🙂

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   26 شهریور 1393

   کجارو اشتباه نوشتیم عزیز (:

 44. نویسنده دیدگاه: نگار
  15 شهریور 1393

  سلام وبت خیلی به درد بخوره خوشم اومد به وبلاگ جدید منم یه سر می زنی بد نظر بدی ؟

 45. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  14 شهریور 1393

  واقعا ممنون عالین بین هیشکدوم فرق نمی زارم چون همشون معرکن و یه دیرکشنرم

 46. نویسنده دیدگاه: HASTI
  11 شهریور 1393

  عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشششششششششششششششششششششششقققققققققققققققققققققققققققققققققتتتتتتتتتتتتتتتتممممممممممممممممممم نایل

 47. نویسنده دیدگاه: M
  02 شهریور 1393

  وبت عالی بود بیا به وب منم سر بزن
  من هنوز تازه با گروهشون اشنا شدم ولی قبلا زین و میشناختم
  عاشقشممممممممممممممممممم…..

 48. نویسنده دیدگاه: دنی
  28 مرداد 1393

  زین عاشقتم

  • نویسنده دیدگاه: M
   02 شهریور 1393

   اره کاملا باهات موافقم چون منم عاشق زینم…..

 49. نویسنده دیدگاه: الناز
  18 مرداد 1393

  وای عزیزم عالی بود من ک خودم طرفتار درجه یکشون ام اونا عالین مخصوصاً هری

 50. نویسنده دیدگاه: yasi
  15 مرداد 1393

  سلام عزیزیم وبت عالیه !! من میمیرم واسه ی هری و زین !!!

 51. نویسنده دیدگاه: سودا
  14 مرداد 1393

  من عاشقه این گروهم درهرصورت ممنون

 52. نویسنده دیدگاه: lili
  13 مرداد 1393

  behtarin band mosigian makhsosan harry and zain like

 53. نویسنده دیدگاه: فاطمه
  07 مرداد 1393

  خووووووووووووووب بووووووود…….. زين مالك از همشون بهتره………

 54. نویسنده دیدگاه: مهسا عاشق زین
  05 مرداد 1393

  وای من عاشقه زینم ..خعلی خوشگل و جذاب و خوبه…..جدیدا آدرسه ایمیلشو پیدا کردم و ادش کردم باها حرف زدم خعلی خوبه …وااااااااااااااای من عاشقشم…

 55. نویسنده دیدگاه: مبینا
  13 تیر 1393

  عالی بود من به بقیه کار ندارم

 56. نویسنده دیدگاه: ada
  03 تیر 1393

  عععععععزززززیییییززززمممممممم عالی بودی. (به خاطر تو نه ههههااااا به خاطر وان دایر اکشن)

 57. نویسنده دیدگاه: ترنم
  22 خرداد 1393

  عالی عکساتونم خیلی قشنگ بودن ممنون

 58. نویسنده دیدگاه: ترنم
  22 خرداد 1393

  عالی وبتون واقعا عالیه

 59. نویسنده دیدگاه: مهران رخشان فر
  30 اردیبهشت 1393

  من واقعا به اين گروه آلرژي دارم،اگه راس ميگين بيوگرافي india martinez رو بزارين رو وبتون

  • نویسنده دیدگاه: --> آسمونی
   30 اردیبهشت 1393

   پس از آماده سازی و ترجمه در هفته آینده منتشر میکنیم (:

 60. نویسنده دیدگاه: Masi
  30 اردیبهشت 1393

  عالی بود

 61. نویسنده دیدگاه: سپیده
  25 اردیبهشت 1393

  اصلا از وبت خوشم نیومد.

  • نویسنده دیدگاه: حسنا جوجو
   16 خرداد 1393

   خیلی هم خوب بود

  • نویسنده دیدگاه: شیرین
   31 شهریور 1393

   دلت بخواد خیلی هم خوب بود

 62. نویسنده دیدگاه: سارا
  25 اردیبهشت 1393

  من که خیلی از وبت خوشم اومد .بقیه رو هم نمی دونم.

 63. نویسنده دیدگاه: Elina
  23 اردیبهشت 1393

  وب قشنگی داری عکساهم خیلی خوب بودن عزیزم

نظر خودتان را ارسال کنید