سئو سایت در سال 2020

در این مقاله قصد داریم چند روش سریع برای سئو سایت به شما معرفی کنیم . این ترفندها درحال حاضر تاثیر خوبی بر روی بهینه سازی سایت ها دارند اما در سال 2020 اهمیت بیشتری پیدا کرده اند .

سئو در الگوریتمهای جدید بسیار مشکل و تخصصی شده است.همیشه سعی کنید قبل از انجام هر کاری تحقبقات کاملتری انجام دهید .

 

به تجارت های تازه کاری که قادر به تقبل هزینه های سئو یک وب سایت نمی باشند توصیه می کنیم که خودشان سئو را بیاموزند و همزمان با یادگیری هر نکته، سعی در پیاده سازی آن در وب سایت نمایند. میتوانید از کلاسهای آموزش سئو و یا از مقالات آموزش سئو استفاده ببرید

 

1-محتوای تحقیقاتی منتشر کنید

خبرنگاران و وبلاگ نویس ها عاشق داده و آمارها هستند .اگر بتوانید با یک تحقیقات آماری ، نظرسنجی یا مقاله تحقیقاتی آنها را به دام بیندازید ، هیچوقت شما را از دست نمی دهند .

البته تهیه محتوای پژوهشی بسیار وقتگیر و پرزحمت است اما اگر بدرستی انجام شود ، تمام این تلاش ها جبران خواهد شد .

 

2-محتوای ویژوال (بصری)تولید کنید

محتواهای بصری بسرعت درحال رشد هستند .بررسی ها نشان داده است 87.5%درصد بازاریابان از محتوای بصری استفاده می کنند .

به لطف رسانه های اجتماعی مانند اینستگرام و پینترس ، محتوای بصری در سال 2020 از اهمیت بیشتری پیدا کرده است .

تاثیر یک محتوای تصویری اگر بیشتر از یک اینفوگراف فانتزی نباشد کمترهم نیست .

 

3-کاربران را به نظر سنجی تشویق کنید

شاید تعجب کنید اما نظرات کاربران به رنک وب سایت تان کمک می کند .

سال گذشته ، گوگل اعلام کرد نظرات کاربران بر روی سایت در مقایسه با صفحات اجتماعی ، سیگنالهای بهتری برای نشان دادن نرخ تعامل کاربران و سئو سایت است .

درحقیقت گوگل می خواهد بداند که شما یک جامعه فعال بر روی سایت خود دارید .بدون شک این فاکتور در سال 2020 اهمیت بیشتری پیدا کرده است .

 

4- با پادکست بک لینک رایگان بدست آورید .

پادکست یکی از راه‌های برقراری ارتباط مستقیم برای ایجاد بک‌لینک باکیفیت است. بهترین راه برای شروع ساخت پادکست، پادکست‌کردن در کانال‌های پادکستی دیگر است.بهتر است در کنار پادکست متن یا خلاصه ای از آن را بنویسید .

همچنین می‌توانید  در متن آدرس وب‌سایتتان و دیگر اطلاعاتتان را نیز قرار دهید. با همین روش می‌توانید بک‌لینک‌های زیادی را جذب کنید.

پادکست یکی از راه‌هایی است که می‌توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید؛ درحالی‌که نمی‌دانید شخص مدنظر شما کیست. کافیست یکبار تولید پادکست را امتحان کنید تا از افزایش ترافیک سایت و ساخت بک لینک حیرت‌زده شوید.

 

5- صفحات بی فایده سایت تان را هَرَس کنید.

بی فایده ها درواقع صفحات و محتواهای بی جان و رمقی هستند در میان محتواهای زنده و فعال شما که قدرت محتواهای فعال شما را از بین می برند و عملا نمی گذارند مطالب مفید شما در صفحه اول گوگل و یا حتی چند صفحه اول دیده شود.

این صفحات همه جا هستند: میان لینکهای داخلی، صفحات بی استفاده، محتواهای کوتاه و بی کیفیت، تگ ها و برچسب ها، دسته بندی ها و منوها و ..

با کمک ابزار سرچ کنسول می توانید این صفحات را پیدا کنید .بسته به نوع و ماهیت بی فایده ها می توانید آنها را پاک ، به روز رسانی کنید .

هنگام پاک کردن این مطالب ،دقت داشته باشید که آنها را به صفحات و مقالات مرتبط با آن ریدایرکت کنید و ریدایرکت ها را از نوع ۳۰۱ که دائمی هستند انتخاب کنید.

 

هر چند وقت یکبار باید صفحات بی فایده را شناسایی و انها را هرس کنید .

 

شما قصد دارید در سال 2020، از کدامیک از این ترفندها استفاده کنید ؟


نظر خودتان را ارسال کنید