سلامتی، پزشکی و زناشویی در سایت مجله پزشکی

توضیح مشکلات شخصی برای دکتر، برای خیلی از انسان ها دشوار است برای همین ترجیح می دهند به جای رفتن به مطب، در اینترنت دنبال دلیل بیماری شان بگردند.

تجربه مریض شدن یه حس ناراحتی و استرس را به همراه دارد در کنار این حس، ساعت ها معطل موندن برای یک ویزیت ده دقیقه ای در یک اتاق انتظار میتواند بیمار را از خط خارج و صبر او را لبریز کند.در عصری که خلاقیت و تکنولوژی حرف اول را میزند اکثر صنایع در پی آن هستند که سرویس های اطلاع رسانی را برای آسانی و راحتی مشتریان خود را ارائه بدهند. که قطعا حوزه سلامت هم از این قاعده استثنا نیست.

در طی سالیان متمادی فقدان یک مجله پزشکی و سلامتی که آگاهی های عمومی جامعه ایرانی را در زمینه بهداشت، سلامت و درمان ارتقا ببخشد همواره احساس می گردید. از این رو  جمعی از متخصصین فعال در امور پزشکی بر آن شدیم تا نشریه علمی جدیدی را به خانواده مطبوعات فارسی زبان بیافزاییم.در اینجا ما به شما سایت مجله پزشکی را پیشنهاد میکنیم.

هدف اصلی این مجموعه به انجام رساندن وظیفه مهم آگاهی دادن به فارسی زبانان و ایرانیانی است که مشتاق دانستن مطالب تازه در زمینه های پزشکی، بهداشت، سلامت و درمان می باشد. اگر چه این مجله نمی تواند جایگزینی برای درمان ها، دستورات و مشاوره های پزشکی باشد ولی امید است که اطلاعات مفید و تازه ای را در اختیار خوانندگان قرار دهد.

سایت مجله پزشکی با هدف ارائه اطلاعات و ابزارهای آنلاین بروز در زمینه های مختلف مربوط به سلامتی(تغذیه و سلامت ، پوست و مو)، پزشکی ، زناشویی(مردان ، زنان)، اطلاعات دارویی(داروهای گیاهی،صنعتی،ویتامین و مکمل) ،بهداشت(دهان و دندان،زیبایی) تناسب اندام و روانشناسی برای هموطنان ایجاد شده است. امید است با کمک خداوند و با کمک شما عزیزان بتوانیم قدمی در ارتقای سطح سلامتی مردم عزیز کشورمان برداریم.

همچنین در این سایت میتوانید اطلاعاتی نظیر، معرفی پزشکان ، معرفی کلینیک ها و معرفی بیماری ها به دست آورید.

از جمله پزشک و متخصصی که در این سایت به شما کمک می کند می توان یه دکتر خدیجه جمشیدی  جراح و متخصص گوش و حلق و بینی اشاره کرد:

دکتر خدیجه جمشیدی فارغ التحصیل رشته تخصصی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن از دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سال ۱۳۸۵ می باشد. وی پس از فارغ التحصیلی در زمینه جراحی پلاستیک بینی و صورت ، تزریق ژل ،بوتاکس و prp دوره های متعد د اموزشی را طی کرده و در حال حاضر عضو انجمن گوش و حلق و بینی و جراحی سر وگردن ایران ،انجمن راینولوژی ایران و انجمن تحقیقات راینولوژی ایران می باشد.
برخی از تالیفات ایشان:

Description of a neural sheat tumor of the trigeminal nerve
Polymerase chai n reaction;detection of human papilloma virus(HPV) type-۱۶ and -۱۸ infection I laryngeal and oral squamous cell carcinoma in southern iran

 

 


نظر خودتان را ارسال کنید