بیوگرافی مسیح و آرش ای پی

بی شک می‌توان مسیح و آرش ap را از جمله پرطرفدارترین خواننده‌های این روزهای دنیای موسیقی ایران دانست. ترانه بیا بازم نقطه عطفی در هر چه بیشتر مشهور شدن این دو خواننده بوده است. مسعود جهانی که یکی از بزرگترین تنظیم کننده‌های ایرانی است ، همکاری‌های قابل توجهی با این دو برادر داشته است. در این نوشتار قصد داریم تا بیوگرافی مسیح و آرش را به طور مختصر و مفید بیان کرده و نحوه ورود آن‌ها به دنیای حرفه‌ای را مورد بررسی قرار دهیم. پس تا انتهای این نوشته با ما همراه باشید.

کودکی و نوجوانی

مسیح و آرش ap با نام کامل مسیح و آرش عدل پرور دو خواننده ایرانی هستند که یک گروه به همین نام داشته و آثاری در سبک پاپ و آر اند بی منتشر کرده اند. آن‌ها فعالیت حرفه‌ای خود را از سال 95 در ایران آغاز کردند.

مسیح و آرش ای پی

مسیح و آرش ای پی

آرش متولد 21 مرداد سال 1369 خورشیدی و مسیح متولد 20 اردیبهشت سال 1367 خورشیدی در شهر تهران است. آن‌ها هنگامی که وارد سنین نوجوانی شدند ، به خارج از کشور مهاجرت کرده و تعلیمات موسیقی خود را از آنجا پیگیری کردند. آن‌ها طی دوره‌ای که خارج از کشور بودند، تئوری موسیقی ، سازهای مختلف و سبک‌های گوناگون را به خوبی یاد گرفته و پس از چند سال به ایران بازگشتند.

ورود حرفه‌ای به عرصه موسیقی

مسیح و آرش از اواسط دهه هشتاد خورشیدی کار خود را شروع کردند. اما این کار بدون مجوز صورت می‌گرفت و به همین خاطر اجازه انتشار آهنگ‌هایشان را نداشتند. به همین دلیل آن را به طور رایگان در سطح اینترنت قرار می‌دادند. یکی از این آهنگ ها ، بیا بازم نام داشت که به شدت مورد استقبال هوادارن قرار گرفته و باعث شناخته شدن هر چه بیشتر آنان شد. می‌توان گفت که این دو خواننده از سال 1392 فعالیت حرفه‌ای خود را به طور کامل و با قدرت زیاد آغاز کردند.


نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید