ماجرای اعتراض صبح امروز رانندگان اتوبوس چه بود ؟

صبح امروز تعدادی از رانندگان ناوگان اتوبوسرانی با نصب برچسب‌هایی بر شیشه اتوبوس خود از رئیس قوه قضاییه خواستند که پیگیر مشکل تأخیر در پرداخت حقوق آن‌ها باشد.

ماجرای اعتراض صبح امروز رانندگان اتوبوس چه بود - The story of the bus drivers' protest this morning

ماجرای اعتراض صبح امروز رانندگان اتوبوس چه بود – The story of the bus drivers’ protest this morning

به گزارش آسمونی : صبح امروز تصاویری در فضای مجازی دست به دست شد که حکایت از این داشت تعدادی از رانندگان ناوگان اتوبوسرانی پایتخت به نصب تصاویری بر روی شیشه‌های اتوبوس اقدام کردند و در آن از رئیس قوه قضاییه خواستند پیگیر حل مشکلات آن‌ها باشد.

محمود ترفع مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران در تشریح علت اعتراض صبح امروز رانندگان ناوگان اتوبوسرانی گفت: ماجرای اعتراض صبح امروز رانندگان ناوگان اتوبوسرانی مربوط به تأخیر در پرداخت حقوق آن‌ها از سوی یکی از شرکت‌های بخش خصوصی بود.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران ادامه داد: پس از وصول اولین گزارش از تأخیر در پرداخت حقوق رانندگان یکی از شرکت‌های بخش خصوصی، دستور رسیدگی به موضوع صادر شد و قرار بر این شد که جلسه‌ای در کمیته رسیدگی به تخلفات برگزار شود.

ترفع ادامه داد: پس از بررسی موضوع برچسب‌های نصب شده بر روی شیشه اتوبوس جمع آوری شد و در تلاش هستیم هرچه سریع‌تر مشکل تأخیر حقوق رانندگان حل شود.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید