بهترین هتل های ارزان کیش، قشم و مشهد

اگر شما هم به دنبال یک سفر ارزان داخلی به مقصد کیش، قشم و مشهد هستید، این مطلب را حتما بخوانید. ما در ادامه می خواهیم بهترین هتل های ارزان کیش، قشم و مشهد را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با کمترین بودجه، یک اقامت خوب و دلنشین را در هر کدام از این سه شهر زیبا در کشورمان ایران سپری کنید. در ادامه می توانید با بهترین هتل های ارزان کیش، بهترین هتل های ارزان قشم و بهترین هتل های ارزان مشهد آشنا شوید و تصمیم بهتری برای رزرو هتلتان بگیرید.

بهترین هتل های ارزان کیش در تور کیش

از آنجایی که کیش به توریستی ترین جزیره ایران تبدیل شده است، هتل های متعددی هم در آن ساخته شده است تا پاسخگوی توریستان و مسافران باشند. در میان هتل های کیش یک سری هتل های لوکس و یک سری هتل های ارزان به چشم می خورد که مسلما هر کسی می تواند بنا بر بودجه اش یکی از آن ها را برای اقامت خود در تور کیش انتخاب کند. اما اگر بحث از بهترین هتل های ارزان کیش باشد، باید به شما بگوییم که هتل ریان قائم کیش، هتل ققنوس کیش و هتل شباویز کیش از بهترین هتل های ارزان کیش هستند. هتل ریان قائم کیش و هتل ققنوس کیش از این جهت به محبوب ترین هتل های ارزان کیش تبدیل شده اند که در مرکز شهر کیش واقع شده اند و دسترسی آن ها به مراکز خرید کیش و جاهای دیدنی کیش بسیار مناسب است. از طرفی هتل شباویز کیش نیز به این جهت به عنوان یکی از بهترین هتل های ارزان کیش شناخته می شود که هم قیمت های مناسبی دارد و هم اینکه یک هتل ساحلی است و دسترسی بسیار خوبی به ساحل کیش دارد. نکته ای که باید درباره هتل شباویز کیش بدانید، این است که این هتل به نسبت هتل ریان قائم کیش و هتل ققنوس کیش کمی از مرکز شهر کیش دورتر است و اقامت در آن مناسب کسانی است که به دنبال آرامش در کیش هستند.

بهترین هتل های ارزان قشم در تور قشم

بهترین هتل های ارزان قشم را می توان در دو دسته بهترین هتل های ارزان قشم در مرکز شهر قشم و بهترین هتل های ارزان درگهان قشم بررسی کرد. از بهترین هتل های ارزان قشم در مرکز شهر قشم می توان به هتل بهشت قشم و هتل رویال قشم اشاره کرد. خوبی این دو هتل ارزان در قشم این است که دسترسی خوبی به مراکز خرید قشم دارند و اصولا توریستان از اقامت در آن ها در تور قشم استقبال زیادی می کنند. از آن طرف از بهترین هتل های ارزان درگهان قشم می توان به هتل سینگو درگهان قشم و هتل آلاله 2 درگهان قشم اشاره کرد. این دو هتل ارزان در منطقه درگهان قشم واقع شده اند و مزیتی که دارند، این است که در نزدیکی آن ها بازارهای ارزان درگهان قشم و مراکز خرید درگهان قشم واقع شده اند. لازم به ذکر است که منطقه درگهان قشم منطقه ای است که خارج از شهر اصلی قشم واقع شده است و فاصله کمی با آن دارد. مهمترین ویژگی منطقه درگهان این است که در آن مراکز خرید و بازارهایی وجود دارد که قیمت اجناسشان به نسبت قیمت اجناس دیگر مراکز خرید قشم بسیار پایین تر است.

بهترین هتل های ارزان مشهد در تور مشهد

بهترین هتل های ارزان مشهد، آن دسته از هتل های ارزانی هستند که در نزدیکی حرم امام رضا واقع شده اند و امکانات به نسبت خوبی هم دارند. اکثر کسانی که با تور ارزان مشهد راهی مشهد می شوند، به قصد زیارت به این شهر زیبا در کشورمان ایران می روند و به همین دلیل هم اکثر مسافران ترجیح می دهند که در یک هتل در حوالی حرم امام رضا اقامت داشته باشند. به هر حال اگر شما هم به دنبال سفر ارزان به مشهد با  تور مشهد  هستید و با این حال دلتان می خواهد که هتلتان فاصله زیادی با حرم امام رضا نداشته باشد، بهتر است که در هتل سهند مشهد، هتل هاترا مشهد یا هتل اطلس مشهد اقامت کنید. این هتل ها گذشته از اینکه قیمت های خیلی مناسبی دارند، در نزدیکی حرم امام رضا واقع شده اند و شما با اقامت در هر کدام از آن ها می توانید با پای پیاده فاصله هتل تا حرم را طی کنید. لازم به ذکر است که مزیت هتل سهند مشهد نسبت به دیگر هتل های ارزان مشهد این است که امکان رزرو اتاق های هتل سهند مشهد با خدمات سرو رایگان وعده های غذایی وجود دارد.

 

منبع : سایت آژانس هواپیمایی زیما سفر پارس


نظر خودتان را ارسال کنید