پذیرش گردشگر و مسافر تا اطلاع ثانوی در کهگیلویه و بویراحمد نداریم

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان تا اطلاع ثانوی پذیرش مسافر و گرشگر ندارد.

پذیرش گردشگر و مسافر تا اطلاع ثانوی در کهگیلویه و بویراحمد نداریم - We do not accept tourists and travelers in Kohgiluyeh and Boyer-Ahmad until further notice

پذیرش گردشگر و مسافر تا اطلاع ثانوی در کهگیلویه و بویراحمد نداریم – We do not accept tourists and travelers in Kohgiluyeh and Boyer-Ahmad until further notice

به گزارش آسمونی : «مجید صفایی» افزود: با توجه به تعطیلات عید سعید فطر، شرایط کروناویروس و ضعیت برخی استان‌های همجوار تمام مراکز و تاسیسات گردشگری این استان تعطیل هستند.

وی اظهارکرد: تا اطلاع ثانوی پذیرش مسافر و گرشگر در این استان نداریم و هیچ گونه گردشگر را در استان پذیرش نمی کنیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در صورتی که ستاد پیشگیری از کروناویروس استان در این راستا برنامه ای داشته باشد همکاری و حمایت خواهیم کرد.

گفتنی است که با نزدیک شدن به پایان ماه مبارک رمضان و عید فطر، آغاز فصل گردشگری و افزایش احتمالی سفرها بیم شروع موج جدید کروناویروس در استان کهگیلویه و بویراحمد بخصوص شهرهایی همچون یاسوج و سی سخت که هر سال در فصول خوش آب و هوا پذیرای گردشگران بوده است، وجود دارد که نیازمند اندیشیدن تدابیر لازم در این خصوص است.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ایسنا

نظر خودتان را ارسال کنید