شکست سنگین رضا رشیدپور در جذب مخاطب تلویزیون!

«اتفاق» یکی از برنامه‌های گران‌قیمت رسانه ملی است که یکی از به ‌اصطلاح‌ مجری‌ ستاره‌ها آن را اجرا می‌کند، اما تعداد بیننده آن قابل‌ قیاس با برنامه‌های هم‌قیمت خود نیست.

شکست سنگین رضا رشیدپور در جذب مخاطب تلویزیون-Reza rashidpoor heavy defeat in attracting the TV audience

شکست سنگین رضا رشیدپور در جذب مخاطب تلویزیون-Reza rashidpoor heavy defeat in attracting the TV audience

برنامه «اتفاق» که شب‌های ماه رمضان هرشب با اجرای رضا رشیدپور از شبکه سه سیما پخش می‌شود، ظاهرا شکست سنگینی در جذب مخاطب خورده است.

این برنامه با گذشت بیش از ۱۵قسمت هنوز هیچ بازخورد جدی در فضای مجازی نیافته و طبق آمار بازدید تلوبیون، با وجود دکور گران ‌قیمت و دستمزد نجومی رشیدپور، با اقبالی بسیار کمتر از برنامه‌های معمولی و ارزان ‌قیمت تلویزیون روبه‌رو شده؛ به عبارت دیگر شکست سنگین رشیدپور در جذب مخاطب.

هر قسمت‌ از «اتفاق» در تلوبیون به طور میانگین ۶۰۰_۷۰۰ بازدید دارد (با روند نزولی که حالا به کمتر از ۵۰۰ رسیده است) درحالیکه در بین برنامه‌های رمضان هر قسمت از برنامه «دعوت» شبکه یک میانگین بیش از ۴۰۰۰ بازدید، «مثل ماه» شبکه سه بیش ۱۵۰۰ بازدید و «زندگی پس از زندگی» شبکه چهار در هر قسمت بیش از ۲۰هزار بار تماشا شده؛ در صورتیکه برآورد تولید هر قسمت از این برنامه‌ها بسیار کمتر از دستمزد یک شب اجرای رشیدپور است.

«اتفاق» یکی از برنامه‌های گران‌قیمت رسانه ملی است که یکی از به ‌اصطلاح‌ مجری‌ ستاره‌ها آن را اجرا می‌کند، اما تعداد بیننده آن قابل‌ قیاس با برنامه‌های هم‌قیمت خود نیست؛ اتفاق حدود ۶۰۰ بار بازدید در هر قسمت دارد، در حالیکه «دورهمی» بیش از ۲۰هزار بار در تلوبیون تماشا می‌شود و هر قسمت از «عصر جدید» تا زمانی که روی آنتن بود بین ۳۰_۴۰ هزاربار دیده می‌شد.

اینکه یک برنامه گفتگو محور کم‌خرج، اما با ایده جذاب مثل مرگ در شبکه چهار می‌تواند بیش از ۴۰برابر برنامه پرخرج رشیدپور (آن هم در باکس پرمخاطب شبکه ۳) دیده شود خبر خوبی است که نشان می‌دهد همچنان ایده‌های جذاب بسیار بیشتر از مجریان پرحاشیه در جذب مخاطب موثرند.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : مووی مگ

نظر خودتان را ارسال کنید