انفجار در افغانستان با 7 کشته و بیش از 40 زخمی

براساس گزارش‌ها، انفجار امروز (دوشنبه) یک خودروی بمبگذاری شده با عامل انتحاری در نزدیکی واحد ویژه “اداره امنیت ملی” در ولایت غزنی، واقع در شرق افغانستان دست‌کم هفت کشته و بیش از ۴۰ زخمی بر جای گذاشت.

انفجار در افغانستان با 7 کشته و بیش از 40 زخمی - An explosion in Afghanistan killed at least seven people and injured more than 40

انفجار در افغانستان با 7 کشته و بیش از 40 زخمی – An explosion in Afghanistan killed at least seven people and injured more than 40

به گزارش آسمونی : شبکه طلوع نیوز گزارش داد، این حمله انتحاری صبح امروز رخ داد و اکثر قربانیان هم از کارمندان اداره امنیت ملی در ولایت غزنی افغانستان هستند.

وزارت کشور افغانستان انفجار غزنی را تایید کرد اما از ارائه اطلاعات بیشتر خودداری کرد. این وزارتخانه اعلام کرد: متاسفانه تروریست‌ها بار دیگر به یک مرکز در غزنی حمله کردند.

براساس گزارش طلوع نیوز، هنوز هیچ گروهی از جمله طالبان یا داعش مسوولیت این حمله را بر عهده نگرفته است.

این حمله در شرایطی رخ داده است که چرخه خشونت‌ها میان دولت کابل و گروه‌های مسلح رادیکال از جمله طالبان بالا گرفته است. اشرف غنی، رئیس‌جمهوری افغانستان پس از دو حمله مرگبار اوایل مه که ده‌ها کشته بر جای گذاشت، ورود ارتش به فاز تهاجمی را اعلام کرد.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ایسنا

نظر خودتان را ارسال کنید