در کشور نباید قاچاق و رانت داشته باشیم

نایب رئیس مجلس با انتقاد از برخی مشکلات موجود در کشور گفت: بیدار ماندن در شب قدر باید منجر به ریشه کن شدن فساد، ظلم، نابرابری، بی انصافی و بداخلاقی از جامعه شود.

در کشور نباید قاچاق و رانت داشته باشیم - We should not have smuggling and rent in the country

در کشور نباید قاچاق و رانت داشته باشیم – We should not have smuggling and rent in the country

به گزارش آسمونی : مسعود پزشکیان نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه شنبه 23 اردیبهشت) قوه مقننه، گفت: سانحه ناگوار و دلخراش پیش آمده برای شناور نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران که موجب شهادت و مجروح شدن جمعی از دریادلان ارتش حین انجام رزمایش دریایی در راستای افزایش امنیت ملی و حفظ تقویت آمادگی دفاعی کشور شد، موجب اندوه و تاسف عمیق گشت.

وی افزود: ضمن تجلیل از خدمات این مدافعان وطن، ضایعه وارده را به ارتشیان غیور و خانواده داغدیده از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم. در این ماه عزیز برای شهدای حادثه علو درجات و برای مجروحان سلامتی و شفای عاجل مسئلت دارم.

نماینده تبریز در مجلس با اشاره به قرائت گزارش مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی درباره جهش تولید و گزارش کمیسیون اقتصادی  تحقیق و تفحص از وضعیت قاچاق کالا و ارز در صحن علنی مجلس اظهار کرد: ما یک ماه روزه می گیریم و چشم، گوش و دست خود را از هر چه غیرخداست محروم می کنیم. حال نباید قدر ما مسلمانان این باشد و قاچاق، رانت، رشوه و تولید شرایط فعلی را داشته باشد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر شب قدر بیدار مانده و با خدا پیمان می بندیم، باید با قاطعیت قدری برای خود بسازیم که برازنده مسلمانی بوده و لیاقت جامعه اسلامی باشد، اضافه کرد: پس از 40 سال قدر ما نباید چنین باشد. اگر بیدار می مانیم و با خدا راز و نیاز می کنیم، باید فساد، ظلم، نابرابری، بی انصافی و بداخلاقی از جامعه ریشه کن شود. آن هنگام است که با خدای خود راستگو بوده ایم. خدا کمک کند تا بتوانیم به قدر واقعی خود برسیم.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : تسنیم

نظر خودتان را ارسال کنید