هاست وردپرس

هاست وردپرس یکی از مهم ترین قدم در راه اندازی یک سایت است که در انتخاب هاست وردپرس باید توجه کافی داشته باشید بررسی و مقایسه توسط سایت ایران تمز جزو سایت های برتر وردپرس انجام شده که می توانید در مقاله مربوط مطالعه کنید و بهترین هاست وردپرس را خریداری کنید.

هاست وردپرس چیست؟

در ابتدا هاست فضایی است که اطلاعات مربوط به سایت در آن نگه داری می شود و از امکاناتی برای مدیریت هاست برخوردار است و اما هاست وردپرس هاستی است که برای وردپرس بهینه شده باشد و هماهنگی بهتری با وردپرس داشته باشد.

بطور مثال در هاست معمولی ممکن است با افزونه هایی تداخل داشته باشد اما در هاست وردپرس کاملا بهینه شده است و این مورد وجود ندارد یا به عنوان مثالی دیگر در هاست معمولی بعضی محدودیت ها وجود دارد که در هاست وردپرس کاملا کاربر آزاد است و محدودیتی برای وردپرس و کار با آن ایجاد نمی کند.

مهم ترین عوامل موثر بر کیفیت هاست وردپرس

یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر کیفیت هاست وردپرس که سایت ایران تمز هم به آن اشاره کرد بهینه بودن آن برای وردپرس است که کاملا برای وردپرس بهینه باشد تا در آینده سایتتان مشکل فنی بوجود نیاد.

مورد مهم بعدی می توان به اپ تایم بودن اشاره کرد که جزو موارد مهم هاست وردپرس است اگر اپ تایم بالایی داشته باشد باعث می شود سایت شما دچار قطعی طولانی نشود که معمولا باید 99.9 باشد که دیده شده بسیاری از شرکت ها تنها به این صورت می نویسند و حتی نزدیک به این اپ تایم هم نیست.

از دیگر موارد مهم سرعت پاسخگویی سرور است که هر چه سیستم قوی تر ، دردسترس تری داشته باشد پاسخ سریع تر خواهید بود که سایت ایران تمز سرعت چند هاست وردپرس را با ابزار های معروف چک کرده است و در مقاله بهترین هاست وردپرس قرار داده است.

بک اپ گیری هم یکی دیگر از موارد بسیار مهم است که گاها توجه ای به آن نمی شود بک اپ روزانه از بهترین و سریعترین نوع بک اپ است که اکثر شرکت ها دارند و بسیار کارامد است.

هاست وردپرس چه خصوصیاتی دارد؟

مهم ترین خصوصیت هاست وردپرس بهینه بودن برای وردپرس است که بر سرعت سایت شما تاثیرگذار است همچنین بسیاری از محدودیت های هاست معمولی را ندارد و برای سایت هایی که وردپرس هستند توصیه می شود از هاست وردپرس استفاده کنند.

یکی دیگر از خصوصیت های هاست وردپرس داشتن امنیت کافی برای وردپرس است هیچکس دوست ندارد وردپرس خود امنیت پایینی داشته باشد اما در اینگونه هاست امنیت و حفره های وردپرس معمولا پر می شود تا امنیت را به حد بالایی برساند.

چرا باید از هاست مخصوص وردپرس استفاده کنیم؟

یکی از ویژگی هایی که هاست وردپرس نسبت به هاست معمولی دارد سرعت آن در استفاده از وردپرس و سرعت صفحات شما است در صورتی که افزونه های زیادی داشته باشید باعث کندی سایت شما نمی شود.

از دیگر موارد هماهنگ بودن با وردپرس است که به راحتی و با خیال راحت می توانید به نسخه جدید وردپرس اپدیت کنید چرا که در هاست معمولی ممکن است با ورژن جدید وردپرس هماهنگ نباشد.

مورد دیگر داشتن نصب خودکار وردپرس روی هاست شما است که با یک کلیک نصب انجام می شود و نیازی نیست به صورت دستی وردپرس را روی هاست خود نصب کنید.

بهترین شرکت هاست وردپرس کدام است؟

برای پاسخ به این سوال باید توجه داشته باشید شرکت کامل که از همه نظر بالاترین حد باشد وجود ندارد و هر شخصی با توجه به الویت های خود در انتخاب هاست وردپرس ، هاست مورد نظر خود را انتخاب می کند.

اما سایت ایران تمز یک مقایسه ای از شرکت های برتر هاست انجام داده که می توان گفت یکی از بهترین مقایسه های هاست های ایرانی است برای انتخاب و تصمیم گیری در مورد بهترین هاست وردپرس حتما مقاله ایران تمز را مطالعه نمایید.


نظر خودتان را ارسال کنید