وضعیت شیوع ویروس کرونا در گیلان کاهشی شده است

یک عضو مجمع نمایندگان استان گیلان گفت که با مدیریت شرایط وضعیت استان گیلان از جهت میزان شیوع کرونا کاهشی شده آمار مرگ و میر و تعداد بستری‌ها بسیار پایین آمده به طوری که برخی روزها ما هیچ مورد فوتی نداشتیم.

وضعیت شیوع ویروس کرونا در گیلان کاهشی شده است - The prevalence of coronavirus in Gilan has decreased

وضعیت شیوع ویروس کرونا در گیلان کاهشی شده است – The prevalence of coronavirus in Gilan has decreased

به گزارش آسمونی : منوچهر جمالی درباره‌ی آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان گیلان اظهار کرد: استان گیلان بعد از استان قم بیشترین درگیری و مبتلایان به کرونا را داشت. در روزهای ابتدایی وضعیت سخت بود بیمارستان‌ها پر و تخت‌ها کم و شرایط دشواری بود. تعدادی از پرسنل بیمار شده بودند و لوازم حفاظتی و شخصی هم کم بود اما به تدریج اوضاع بهتر شد.

وی ادامه داد: با دستورات وزیر بهداشت، رییس دانشگاه علوم پزشکی و نظارت نمایندگان استان به عنوان اعضای کمیسیون بهداشت مقابله با کرونا در گیلان به بهترین شکل انجام شد، الان اوضاع بهتر شده و آمارها کاهشی است.

نماینده رودبار در مجلس شورای اسلامی توضیح داد: در شهرستان رشت بیشترین درگیری با کرونا در بین سایر شهرهای استان گیلان داشت اما اکنون با مدیریت شرایط تعداد بستری‌ها کم و آمار مرگ و میر بسیار کاهش یافته است به طوری که در برخی از روزها ما هیچ مورد فوتی نداریم اگر وضعیت به همین منوال پیش رود تعداد بستری‌ها کمتر هم خواهد شد لذا وضعیت مدیریت و خوب شده است.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ایسنا

نظر خودتان را ارسال کنید