بهترین مارک کالسکه و کریر خارجی

راستش را بخواهید اسم کالسکه که می‌آید، چه کالسکه بچه و چه بزرگترهایش، ذهنم بی‌درنگ به یاد داستان سیندرلا می‌افتد؛ درست همان لحظه‌ای که پری مهربان با ایجاد یک کالسکه‌ی رویایی، اوج خوشبختی و حس خوب را به سیندرلا هدیه می‌دهد…

حالا گرچه که هیچکداممان حس و حال زمان کالسکه‌نشینیمان را به یاد نداریم؛ اما شاید بچه‌ها هم همان خوشبختی سیندرلا را درون کریر و کالسکه بچه اختصاصی خود حس می‌کنند…چرا که نه؟! یک نگاهی به چهره‌های شیرین شاهزاده‌های کوچک درون کالسکه‌‌‌ بچه بیندازید…شاید شما هم بعد از دیدن چهره‌های لم‌داده‌ که انگار به‌خاطر داشتن کالسکه نوزاد، باد به غب‌غب انداخته‌اند و یا چهره‌های شیرینشان که دارند با کنجکاوی به محیط پیرامون نگاه می‌کنند و سرخوشند از اینکه برای بازدیدها، یک جای گرمو نرم دارند، با من به شکل بامزه‌ای هم‌عقیده شوید!

البته حواستان باشد که کالسکه‌ی مدنظرتان دارای مارک باکیفیت و سازنده‌ای به‌غیر از پری مهربان باشد که بعد از مدت کوتاهی با خرابی و نابودی کالسکه رو‌به‌رو نشوید!

نقش تجربه و کیفیت برند در طراحی کریر و کالسکه بچه

حال این مسئله به میان می‌آید که نقش تجربه و کیفیت مارک‌ها و سازندگان خوشنام جهانی تا چه میزان برای طراحی اقلامی چون کریر و کالسکه نوزاد موثر خواهد بود؟!

بدون شک یکی از مهمترین فاکتورهای هر والدین برای انتخاب کریر و کالسکه بچه، اعتماد به کیفیت، خلاقیت و تجربه‌ی سازندگان یا همان مارک معتبر خواهد بود؛ حالا چه‌بهتر که این مارک‌های معتبر که سالهاست فعالیت و تحقیق تخصصی در رابطه با چگونگی طراحی یک کریر و کالسکه بچه عالی دارند، زیبایی، استحکام و قیمت مناسب را به طور همزمان با خود به همراه داشته‌باشند.

از خلاقیت‌های شرکت‌های معتبر چشم‌پوشی نکنید… به‌علاوه نیاز کودکتان در همه‌جا!

اگر سررشته کوتاهی در انواع مختلف طراحی‌ها داشته‌باشید، حتماَ بایستی بدانید که توجه به هرگونه طراحی برای کودکان از موارد بسیار مهم و قابل‌اهمیت محسوب می‌شود؛ چنانکه همواره پرهیز از طراحی زوایای تیز و بهره‌گیری از متریال‌های مقاوم و البته سبک، به همراه کاور و محافظ‌های فومی و چرمی بطور‌ حتم توصیه می‌شود.

همچنین قابلیت حمل‌و‌نقل تاشو و پیروی از راهکارهای کم‌حجم‌سازی لوازم کودک، از دیگر موارد به‌شدت پراهمیت در بازار پر‌رقابت سیسمونی به شمار می‌آید که مارک‌های معتبر را به تکاپو برای ایجاد خلاقیت‌های هرچه‌ ‌بیشتر انداخته است.

کم‌حجم‌سازی و به‌عبارت دیگر قابلیت جمع‌شدن مناسب کریر و کالسکه نوزاد، یک بازی برد-برد برای هر مادر و کودکی خواهد بود؛ چرا که از طرفی قابلیت جمع و جور‌شدن کالسکه بچه به مادر این امکان را می‌دهد که در هر فضای بیرونی یا هر مسافرتی، به راحتی این لوازم را با خود همراه کند و در کنار حمل لوازم و ساک‌های متعدد کودک، دیگر دغدغه‌ی حمل پردردسر کریر و کالسکه بچه را نداشته باشد، بطوریکه بایستی این قابلیت وجود داشته‌باشد که در حالت تاشدن، حتی در کابین هواپیما نیز جای‌بگیرد.

از طرف دیگر این امکان برای کودک نیز فراهم می‌شود که به دور از کشمکش‌های حمل بار و لوازم دیگر، با داشتن سایبانی مناسب، به جای نرم خود تکیه بزند و خیال مادر بیش از پیش آسوده شود. توجه به این موارد کلیدی، بیش از پیش نظرات را به استفاده از کریر و کالسکه‌های بچه باکیفیت جلب می‌کند و بی‌شک شرکتهای بین‌المللی خوشنامی که سالهاست در این زمینه دست به نوآوری و طراحی مناسب ‌زده‌اند، می‌توانند گزینه‌های مناسبتری محسوب شوند.

مارک‌های معتبری چون: جیکل، چیکو و کولار از آن دست برندهای خوشنامی محسوب می‌شوند که در ادامه به بررسی بیشتر برخی از محصولات باکیفیت و پرفروششان خواهیم‌ پرداخت. این برندهای سیسمونی را از ninimod.com بخرید. یا در ninidoon.com درباره برندهای سیسمونی بیشتر بدانید.

یک مادر شیک و البته کم دغدغه‌تر باشید…

اگر بخواهید شیک باشید و به زیبایی اهمیت ندهید، به همان میزان تعجب‌برانگیز است که بیندیشیم مگر می‌شود برندهای معتبر که همواره به بهترین‌بودن فکر می‌کنند، از اصول زیبایی‌شناختی غافل باشند؟ بله… حق با چنین طرز تفکریست؛ چرا که برندهای معتبر همواره بر شیک‌بودن تولیداتشان تأکید دارند.

کالسکه‌های «مدل اسپارک» و «مدل سیلا» از جمله مدل‌های شیک شرکت جیکل به شمار می‌رود که علاوه بر زیبایی و ثبات رنگهای زیبای خود، هر کدام دارای ویژگی‌های خاص‌خود می‌باشند. البته که زیبایی کالسکه ‌بچه یکی از اصل‌های اساسی و عاملی برای تشویق خانواده برای گردش به همراه کودک محسوب می‌شود؛ اما آیا این تمام دغدغه‌ی دو طرفه‌ی شرکت‌های معتبر و یک مادر است؟؟ من به شما با اطمینان می‌گویم: خیررررررررررررررر!

پدرها و مادرها…چه چیزهای دیگری را بایستی از یک کریر و کالسکه بچه معتبر و به‌روز بدانید؟

کالسکه بچه مدل «جیکل مدل اسپارک» علاوه بر قیمت بسیار مناسب، بلحاظ مدت استفاده نیز بسیار اقتصادی بوده و سازندگان معتبر آن استفاده از آن را تا سه سالگی کودک پیش‌بینی نموده‌اند. همچنین کمپانی جیکل، برای کالسکه بچه مدل اسپارک، تمرکز خاصی را به طراحی چرخ‌ها معطوف داشته‌است؛ چرا که علاوه بر تعبیه ترمز سریع و قدرتمند در چرخ‌های عقب کالسکه بچه، چرخهای باکیفیت جلویی را نیز کمک‌دار طراحی کرده‌است تا در ناهمواری‌ها و دست‌اندازها، مادر در آرامش کامل به هدایت کالسکه بچه ادامه‌دهد.

این کارایی با توجه به طراحی نامناسب فضاهای شهری در ایران و عدم توجه به طراحی رمپ برای حرکت ویلچر و کالسکه‌ بچه در پیاده‌روها، بیش از پیش ضروری به نظر می‌آید. همچنین علاوه بر امکان بازکردن چرخ‌ها در شرایط نیاز، کالسکه بچه مدل اسپارک دارای یک دسته شیک نیز می‌باشد که در هنگام جمع‌شدن، دغدغه‌های بلند‌کردن کالسکه توسط مادر را کاهش داده و می‌توان آنرا بر روی دو چرخ عقب حمل نمود.

ویژگی‌هایی بیشتر از خواسته‌های معمولتان…چه خوب!

از دیگر محصولات شیک کمپانی جیکل، کالسکه نوزاد سیلا می‌باشد که علاوه بر دارابودن عمده‌ی ویژگی‌های ذکرشده، دارای جای پای قابل‌تنظیم و سایبان بزرگ تاشو نیز می‌باشد. همچنین به مانند مدل اسپارک، دارای دسته ایمنی چرمی قابل‌تنظیم می‌باشد که به رخنمایی هرچه‌بیشتر کالسکه بچه افزوده است. بدنه و اتصالات این مدل نیز در عین سبکی، بسیار مقاوم و دارای ثبات رنگ می‌باشد که در حالت تاشدگی خود، به راحتی در کابین هواپیما قرار می‌گیرد.

کمپانی چیکو نیز با ارائه‌ی خلاقیت‌هایی بیشتر در مدل Liteway، علاوه بر تعبیه‌ی یک هشدار‌ صوتی برای اطمینان مادر به‌جهت قرار‌گرفتن صندلی کالسکه در جای خود، قابلیت نصب کریر به‌جای صندلی کالسکه را نیز داراست. همچنین با وجود امکان برداشتن پنل عقب کالسکه نوزاد، پایه‌ها نیز در مدل Liteway، قابلیت تنظیم به پنج حالت را دارند تا بیشترین راحتی و کمترین فشار به آناتومی نرم کودک را فراهم آورد.

 

مهمترین مزیت دستیابی آنلاین به کالسکه‌های باکیفیت

از مزیت‌های خرید از فروشگاه‌های آنلاین لوازم کودک، تست‌های چندباره‌ی محصولات قبل از وارد‌سازی به انبار و همچنین پیش از ارسال می‌باشد که برخلاف بسیاری از فروشگاه‌های فروش حضوری، بدون هیچگونه ساییدگی چرخ و بدنه بر اثر تست‌های مداوم مراجعین و همچنین کمترین میزان دستخوردگی و سرایت آلودگی به سطوح، برای مشتریان عزیز ارسال می گردد.

شما برای بهترین‌شدن در زندگی باید به بهترین‌ها مراجعه کنید؛ بنابراین برای بهترین‌های فرزندتان نیز، کالسکه‌ بچه خوب را از نی نی مد بخواهید….

 


نظر خودتان را ارسال کنید