مادر پپ گواردیولا قربانی جدید ویروس کرونا شد ؛ پیام تسلیت رئال مادرید و بارسلونا

به گزارش ورزشی آسمونی ، ویروس کرونا که همچنان در سراسر جهان در حال یکه تازی و گرفتن جان مردم است و باعث بروز اپیدمی بسیار خطرناکی در جهان شده است و تمامی کشورهای جهان را درگیر خود کرده است . ویروسی که ابتدا از شهر ووهان چین پخش شد تا به امروز نزدیک به یک میلیون و سیصد هزار نفر را در سراسر جهان به خود مبتلا کرده است و باعث داغ دار شدن خانواده بسیاری شده است .

در تازه ترین این اتفاقات مشخص شده است که مادر سرمربی مشهور فوتبال پپ گواردیولا نیز به این بیماری مبتلا شده است و با اعلام باشگاه منچسترسیتی ، دلورس سالا ، مادر 82 ساله گواردیولا ، در مبارزه با این بیماری بسیار خطرناک شکست خورده است و وی دار فانی را وداع گفته است . در پیامی که از باشگاه منچسترسیتی در توئیتر منتشر شده بود ، خبر مرگ مادر گواردیولا رسما اعلام شد .

خانواده منچستر یونایتد از شنیدن خبر فوت مادر پپ گواردیولا ، دلورس سالا کاریو ، به علت درگیر شدن با بیماری ویروس کرونا در بارسلونا ، بسیار اندوهگین و غم زده است .  او 82 سال سن داشت .

هر شخصی که با باشگاه در ارتباط است ، احساس قلبی خود را به منظور همدردی برای آرامش پپ گواردیولا و خانواده و دوستان او فرستاده است .

همچنین مدیر اجرایی باشگاه منچسترسیتی در خصوص تراژدی رخ داده لب به سخن گشود و اعلام کرد :

دعاها و همدردی ما همواره همراه خانواده پپ گواردیولا و خود او برای عبور از این اتفاق تلخ خواهد بود . او و خانواده اش همواره عشق و همایت ما و تمام اعضای باشگاه منچستر سیتی را دارا هستند .

در ادامه نیز باشگاه بارسلونا با ریتوئیت پیام رئیس خود ، بارتومئو ، که دوران بسیار موفق و بی نظیری را زیر نظر این سرمربی بزرگ سپری کرد و موفق به کسب عناوین مختلفی شد نیز طی پیامی ابراض ناراحتی کرد و از صمیم قلب برای این سرمربی بزرگ دنیای فوتبال ابراض همدردی کرد .

امروز ، طرفداران بارسلونا از شنیدن خبر فوت ، دلورس سالا ، مادر پپ گواردیولا و رادومیر آنتیچ ، سرمربی سابق باشگاه بارسلونا ، بسیار غمگین و ناراحت هستند . تسلیت من به خانواده های ایشان . از دست دادن فردی که عاشقش هستید همواره بسیار دردناک است اما در شراطی کنونی می بایست قوی تر از گذشته بود .

باشگاه رئال مادرید نیز طی پستی در گذشت مادر پپ گواردیولا را تسلیت گفت .

باشگاه رئال مادرید از درگذشت مادر پپ گواردیولا ، دلورس سالا کاریو ، بسیار غمگین است . باشگاه ما تسلیت خود را به خانواده و تمام عزیزان او ابراض می کند .

فوت افراد توسط ویروس کرونا در چند ماه اخیر اصلا اتفاق عجیبی نیست . مشکلات تنفسی و قلبی و همچنین کهولت سن یکی از اصلی ترین دلایل فوت افراد و ناتوانی در تحمل و از پیش روی برداشتن این بیماری بسیار خطرناک است لذا تمامی دکتر ها و متخصصین از مردم سراسر جهان درخواست می کنند تا در خانه های خود مانده و به جز در شرایط ضروری از تردد در سطح شهر جلوگیری کنند .

 

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ورزشی آسمونی

نظر خودتان را ارسال کنید