جزئیات کمک های ارسالی از ترکیه به ایران

سرکنسول کشورمان در استانبول با اشاره به کمک ارسالی از ترکیه به ایران در روز پنجشنبه، ابراز امیدواری کرد که این کمک ها طی هفته های آینده نیز ادامه یابد.

جزئیات کمک های ارسالی از ترکیه به ایران - Details of aid from Turkey to Iran

جزئیات کمک های ارسالی از ترکیه به ایران – Details of aid from Turkey to Iran

به گزارش آسمونی : روز گذشته سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امورخارجه کشورمان اعلام کرد که بخشی از هدایای ایرانیان مقیم ترکیه، دیپلماتهای کشورمان و اقلام وزارت بهداشت این کشور بعد از ظهر پنجشنبه به کشور منتقل شده است.

در این اطلاعیه آمده است: اقلام اهدایی از سوی وزارت بهداشت ترکیه شامل امکانات بهداشتی و درمانی از طریق فرودگاه استانبول به کشور انتقال یافت.

در همین خصوص جواد معبودی فر سرکنسول ایران در استانبول طی مصاحبه ای تصویری با خبرنگار گروه بین الملل تسنیم با اشاره به کمکهایی که روز گذشته به ایران ارسال شده عنوان کرد: این کمکها شامل هدایای ایرانیان مقیم در ترکیه، برخی دیپلماتهای کشورمان و بخشی از هدایای وزارت بهداشت ترکیه است که توسط یک فروند هواپیمای ایرباس خط هوایی ایرانی به کشور ارسال شده است. امیدواریم بتوانیم با همکاری صمیمانه دولت ترکیه این روند را طی هفته آتی و روزهای آینده ادامه دهیم و اجناس جمع آوری شده را طی پروازهای آتی به ایران ارسال کنیم.

معبودی از خیرین و جامعه ایرانیان مقیم ترکیه قدردانی کرد.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : تسنیم

نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید