افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان به بیش از 400 هزار نفر

آمارهای رسمی دولت‌ها در اقصی نقاط جهان نشان می‌دهد که شمار مبتلایان به ویروس کرونا (بیماری کووید‌ــ‌۱۹) اکنون از مرز ۴۰۰هزار نفر عبور کرده است.

افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان به بیش از 400 هزار نفر - The number of people with coronavirus worldwide has increased to more than 400,000

افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان به بیش از 400 هزار نفر – The number of people with coronavirus worldwide has increased to more than 400,000

به گزارش آسمونی : آمارهای تجمیعی دولت‌ها در نقاط مختلف جهان حاکی از این است که سه‌شنبه‌شب به‌وقت تهران شمار مبتلایان ویروس کرونا در جهان از مرز 400 هزار مورد گذشته است.

بیش از نیمی از 400 هزار فردی که ابتلای آنها به ویروس کرونا به تأیید پزشکان رسیده است، ساکن کشورهای اروپایی هستند.

بر اساس آخرین آمارهایی که پایگاه اطلاعاتی worldometers منتشر کرده، شمار قربانیان ویروس کرونا در کشورهای مختلف جهان به حدود 17300 نفر رسیده و انتظار می‌رود طی ساعات آینده با انتشار آمارهای جدید، این رقم به بیش از 18 هزار نفر برسد.

تاکنون حدود 104 هزار نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در جهان سلامت خود را بازیافته‌اند و اقدامات درمانی برای بهبود بیش از 280 هزار نفر دیگر همچنان در جریان است.

بیماری ناشی از ویروس کرونا یعنی بیماری «کووید‌ــ‌19»که سازمان بهداشت جهانی (WHO) آن را بیماری همه‌گیر جهانی اعلام کرده است،‌ تاکنون در بیش از 190 کشور و قلمرو در نقاط مختلف جهان شیوع یافته است.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : تسنیم

نظر خودتان را ارسال کنید