اقامت کانادا 2020

اقامت کانادا 2020 از روش های مختلفی قابل دستیابی است. بر اساس قوانین اخذ اقامت کانادا در سال 2020 شما می توانید از 6 راه اصلی اقامت کانادا را به دست آورید؛ تحصیل، کار، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و پناهندگی.

برای اخذ اقامت کانادا 2020 از طریق تحصیل، باید ابتدا در یکی از مدارس، کالج ها یا دانشگاه های کانادا پذیرش بگیرید. مقطع تحصیلی شما با توجه به سن و آخرین مدرک تحصیلی مشخص می شود. شما پس از پایان تحصیل نیز می توانید اقامت خود را به نوع کاری تغییر دهید و اقامت دائم کانادا را کسب کنید.

برای اخذ اقامت کانادا 2020 از طریق کار، به دو روش می توانید اقدام کنید. یا از طرف یک کارفرما در کانادا پیشنهاد کاری دریافت کنید، یا اینکه در برنامه اسکیل ورکر کانادا امتیاز کافی را کسب کنید و برای اقامت در کانادا دعوت شوید. برنامه اسکیل ورکر برای جذب نیروی کار ماهر طراحی شده است و در آن به مهارت ها و خصوصیات برجسته شما امتیاز داده می شود. برخی از مهم ترین خصوصیاتی که در این سیستم دارای امتیاز است شامل سن، مدرک تحصیلی، نمره مدرک زبان و سابقه کار می باشد.

ویزای تحصیلی کانادا
برای تحصیل در مدارس، کالج ها یا دانشگاه های کانادا باید ابتدا پذیرش تحصیلی بگیرید. پس از دریافت پذیرش به همراه سایر مدارک به سفارت کانادا مراجعه کرده و برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا درخواست می دهید. اخذ ویزای تحصیلی کانادا می تواند چالش برانگیر باشد، چرا که در سال های اخیر سخت گیری های زیادی برای اعطای این ویزا به ایرانیان اعمال شده است؛ از این رو مشورت با مشاور رسمی مهاجرت به کانادا می تواند بسیاری از این چالش ها را برطرف کند.

از عوامل تاثیر گذار بر دریافت موفیت آمیز ویزای تحصیلی کانادا می توان به مدرک زبان، سن و تمکن مالی اشاره کرد. شما باید با توجه به مقطع تحصیلی خود و درخواست دانشگاه نمره مورد نیاز برای مدرک زبان را ارائه دهید. معمولاً در مقطع کارشناسی آیلتس 6 یا 6.5 از شما خواسته می شود. سن عامل مهم دیگر برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا است. عموماً از کسب آخرین مدرک تحصیلی شما نباید بیش از 4 تا 6 سال گذشته باشد، یا اصطلاحاً گپ تحصیلی بالایی نباید داشته باشید.

هزینه تحصیل در کانادا
هزینه تحصیل در کانادا از دو بخش عمده تشکیل شده است. بخش اول هزینه مربوط به شهریه مؤسسه آموزشی است. میزان شهریه به مؤسسه آموزشی، مقطع تحصیلی، رشته و … بستگی دارد. به صورت میانگین برای تحصیل در مدارس روزانه کانادا باید مبلغی بین 14 تا 35 هزار دلار کانادا بپردازید، در مدارس شبانه روزی نیز هزینه تحصیل در کانادا بین 35 تا 50 هزار دلار کانادا است. اغلب مدارس شبانه روزی، پکیج ارائه می دهند، به این معنا که شهریه ای که می پردازید تمامی هزینه های اسکان و زندگی را نیز پوشش می دهد.

سرمایه گذاری در کانادا
برای سرمایه گذاری در کانادا می توانید از برنامه های ایالتی کانادا استفاده نمایید. معمولاً هر یک از استان های کانادا برنامه های امتیازبندی جداگانه ای برای جذب سرمایه گذاران و کارآفرینان ارائه می دهند. محبوب ترین برنامه ها مربوط به استان های کبک، نیوبرانزویک، بریتیش کلمبیا و آنتاریو می باشد. برای سرمایه گذاری در کانادا از طریق برنامه هر یک از این ایالات باید در سیستم امتیازبندی معرفی شده، امتیاز کافی کسب کنید. سابقه کار مدیریتی، سرمایه کافی، سن و مدرک زبان از جمله مهم ترین عواملی است که دارای امتیاز است.

مؤسسه حقوقی ملک پور به صورت ویژه در زمینه سرمایه گذاری های امن و سودآور در خارج از کشور فعالیت دارد. با توجه به پیچیدگی های قانونی در برنامه های سرمایه گذاری توصیه می شود از خدمات این مؤسسه بهره ببرید و پرونده مهاجرتی خود را بر پایه دانش مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا و وکلای کانادایی به پیش ببرید.

 

راه های ارتباط با مؤسسه حقوقی ملک پور
وبسایت های مؤسسه:

malekpourmie.com

malekpourlaw.com

miemohajerat.com

miestudy.com

miemalekpour.com

officialmalekpour.com

 

شماره هایتماس با مؤسسه:

شماره تماس دفتر تهران: 49076-021

021-49196000

شماره دفتر مرکزی وین: 0043720022199

شماره دفتر کانادا: 0018002421824


نظر خودتان را ارسال کنید