یک وبسایت جدید با آرشیو کامل بازی های نوستالژی!

امرزوه اینترنت به بخش جدایی ناپذیری از زندگی ما تبدیل شده است و تصور زندگی بدون آن امکان پذیر نیست. بازی های اینترنتی یکی از سرگرمی های مهمی هستند که بسیاری از افراد بر روی گوشی و یا لپ تاپ خود نصب می کنند و یا  وارد سایتهای مختلف می شوند تا به صورت آنلاین بازی کنند. سایت G4H ارایه دهنده انواع بازی های آنلاین جدید، زیر خاکی و نوستالژیک در ایران است و قصد دارد در آینده ای نزدیک به سایتی مرجع برای تمامی گیمرهای ایرانی تبدیل شود. این سایت مناسب کسانی است که می خواهند حس نوستالژیک قدیمی را با بازیهای میکرو، آتاری و یا پلی استیشن زنده کنند و یا افرادی که به دنبال بازیهای آنلاین و جدید هستند و از بازی آنها لذت می برند. همچنین افرادی که به دنبال نصب بازی هستند به راحتی و تنها با یک کلیلک می توانند وارد این سایت شوند و هر بازی را که می خواهند، دانلود کنند. این فایلها به سادگی نصب می شوند و چند دقیقه پس از دانلود و نصب به راحتی قابل اجرا هستند.

با بازی های آنلاین دیگر تنها نیستید!

بازی های آنلاین به طرز حیرت آوری برای اغلب گیمرها جذاب هستند. زیرا این حس را در افراد به وجود می آورند که هم زمان با میلیونها کاربر دیگر در سراسر دنیا در حال بازی هستند و در عین تنهایی در جمع وسیعی از تمامی گیمرها قرار دارند. در این بازی های شگفت آور دیگر نه سن مهم است نه جنسیت.! به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال سایتی برای بازی های آنلاین هستند. دیگر نیازی به جستجو نیست! سایت G4H در کنار شماست تا به راحتی وارد دنیای بازی های آنلاین شوید.

دسترسی رایگان به بازی های آنلاین!

G4H شامل صدها بازی آنلاین است و سایتی فوق العاده برای تمامی کسانی است که به دنبال مرجعی برای بازی های آنلاین هستند. اغلب گیمرهای ایرانی مجبور هستند  برای بازی های جدید آنلاین به سایت های خارجی مراجعه کنند و حق اشتراک بپردازند. پرداخت این پول برای گیمرهای ایرانی با توجه به نوسانات ارزی بسیار دشوار است و همین امر آنها را با چالش بزرگی رو به رو می کند. اما دیگر نگران نباشید. با ورود به سایت G4H تنها نگرانی شما این است که از بین مجموعه متنوعی از بازی های آنلاین کدام را انتخاب کنید!

نصب آسان بازی ها!

نصب بازی ها همیشه مسئله بسیار سختی برای گیمرها بوده است. اغلب آنها مجبور هستند به سایتهای مختلفی بروند تا بتوانند بازی مورد نظر خود را پیدا کنند. اما مسئله اساسی نصب آنهاست. نصب بازی اغلب اوقات با دشواری های زیادی رو به رو است و در بسیاری از موارد بازی نصب نمی شود. فایل های جانبی زیادی در نصب این بازی ها مورد نیاز هستند و همین امر به دشواری این مسئله می افزاید. اما G4H نصب بازی ها را برای شما به حسی دلپذیر تبدیل می کند. در این سایت شما تنها کاری که می کنید بازی مورد نظر را دانلود می کنید و سپس با کلیک بر روی گزینه next بعد از چند دقیقه بازی شروع می شود!

بازی های دهه 60!

دهه 60 دهه ای بسیار خاطره انگیز است. در آن زمان کودکان سرگرمی های زیادی نداشتند و بازی های آتاری، میکرو و پلی استیشن یکی از سرگرمی های فوق العاده کودکان آن روز به شمار می رفت. بازی هایی مثل سوپر ماریو، سیرک، کنترا و هزاران بازی نوستالژیک دیگر برای این افراد مانند طلایی ناب بود که حتی یادآوری آنها لبخند را بر لبان این افراد می آورد. همچنین ممکن است بسیاری از گیمرها علاقه داشته باشند بازی های نوستالژیک قدیمی را نیز بازی کنند و با محیط آن آشنا شوند. سایت G4H شامل انواع بازی های زیرخاکی و قدیمی است که مرجعی برای تمامی افرادی است که می خواهند حس خوشایند گذشته را دوباره احساس کنند و یا افرادی که می خواهند حس عصیان گر کنجکاوی خود را آرام سازند.

G4H سایتی فوق العاده برای تمامی گیمرهاست و برای هر سلیقه و هر سنی گزینه ای را ارایه می دهد.


نظر خودتان را ارسال کنید