پذیرش مسافر در مازندران ممنوع شد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران گفت: هر مکان تفریحی توریستی یا خانه و ویلا به مسافران اجاره داده شود حتما با دستور قضایی پلمب و با اجاره‌دهندگان برخورد قضایی می‌شود.

پذیرش مسافر در مازندران ممنوع شد - Passengers were not allowed in Mazandaran

پذیرش مسافر در مازندران ممنوع شد – Passengers were not allowed in Mazandaran

به گزارش آسمونی : سید یونس حسینی عالمی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه به تمام مراجع انتظامی ابلاغ شد که هر مرکز و هر محلی که مهمان می‌پذیرد بلافاصله پلمب و با صاحبان آن برخورد قضایی شود، اظهار کرد: اجاره هر مکان تفریحی و توریستی در مازندران ممنوع است.

وی با بیان اینکه مازندران شرایط مناسبی برای مسافرپذیری ندارد، تصریح کرد: ویروس کرونا به شدت در این استان شیوع پیدا کرده و نیاز است با خاطیان و کسانی که سلامت جامعه را به خطر می‌اندازند، برخورد شود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران از مسافران خواست: با توجه به شرایطی که در مازندران وجود دارد به هیچ وجه به این استان سفر نکنند.

حسینی عالمی با هشدار به برخی از افراد که اماکنی را در اختیار مسافران قرار می‌دهند، گفت: اجاره خانه یا ویلا یا مهمان‌پذیری مسافران ممنوع است و همه مراکز مهمان‌پذیر نیز باید تعطیل باشند.

وی یادآور شد: هر مکان تفریحی توریستی یا خانه و ویلا به مسافران اجاره داده شود حتما با دستور قضایی پلمب و با اجاره‌دهندگان برخورد قضایی خواهد شد.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ایسنا

نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید