چرا مردها با بعضی از زنها ازدواج میکنند

چرا مردها با بعضی از زنها ازدواج میکنند-Why do men marry some women

چرا مردها با بعضی از زنها ازدواج میکنند-Why do men marry some women

چرا مردها با بعضی از زنها ازدواج میکنند و به عبارتی دیگر برای داشتن رابطه ای موفق باید چه کارهایی انجام دهید تا به مرد رویایی تان برسید.

باید به این کار اصرار داشته باشید. اصرار نه به معنی زور بلکه به معنی یکی از اهداف زندگی به آن نگاه کنید.

اولین تفاوت میان زنانی که ازدواج میکنند و آنهایی که ازدواج نمیکنند این است که آنها به ازدواج اصرار دارند و به هیچ چیز دیگری رضایت نمیدهند.
اگر حس میکنیدو یا میتوانید پیش بینی کنید که رابطه ای بی سرانجام است، از آن دست بکشید زیرا وقتتان را بیهوده هدر میدهید، و همیشه خودتان را دوست بدارید.

و برای خودتان ارزش قائل شوید هرگز خود را قربانی هوس های زودگذر و روابط بی سرانجام نکنید، هرگز بخاطر دیگران و اشتباهاتشان خودتان را سرزنش نکنید.
همیشه به یک ازدواج موفق فکر کنید و به خودتان برسید و تناسب را حفظ کنید.

بهتراست اطلاعات خود را بالا ببرید نسبت به خود و معیارهایتان مسلط باشید و سعی کنید در ازدواج هرگز عجله نکنید و برای یک خانم و یا آقا بهترین سن زمانیست که شما به بلوغ فکری جسمی اجتماعی فرهنگی تحصیلاتی اقتصادی و غیره رسیده باشید.

و در خود احساس خوشبختی کنید و این حسو با طرف مقابل خود تقسیم کنید.
زمانی که زنی می گوید: من از کار کردن خسته شده ام. می خواهم ازدواج کنم تا بعد از این با خیال راحت زندگی کنم و دیگر دست به سیاه و سفید نزنم این اظهارات، دروغ محض است و هیچ پایه و اساسی ندارد، چون به طرز صحیحی از قوانین روح استفاده نکرده است. آسایش خیال او در واقع به شناخت عمل متقابل ضمیر خودآگاه و ضمیر ناخودآگاه و نحوه اجرای آن بستگی دارد.

اعتماد به نفس داشته باشید. آن فرد بزرگی را که هستید درک کنید و اینکه مهم نیست دیگران درباره شما چه فکر می‌کنند. این را عمیقا در ذهن خود فرو ببرید. لازم نیست فرد دیگری را شبیه خودتان کنید تا دوستتان داشته باشد.

 

نوشته خانم سارا فلاحی (کارشناس ارشد روانشناسی)

0/5 ( 0 نظر )


منبع : سبک زندگی آسمونی

نیازمندی های مرتبط

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

نظر خودتان را ارسال کنید