تصمیم سازمان ملل بر دورکاری کارکنان به دلیل شیوع کرونا

سازمان ملل متحد به دلیل شیوع ویروس کرونا از همه کارکنانش در مقر این سازمان در نیویورک خواست تا ۱۲ آوریل از راه دور به کار خود بپردازند.

تصمیم سازمان ملل بر دورکاری کارکنان به دلیل شیوع کرونا - UN decision on teleworking staff due to Corona outbreak

تصمیم سازمان ملل بر دورکاری کارکنان به دلیل شیوع کرونا – UN decision on teleworking staff due to Corona outbreak

به گزارش آسمونی : به نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه نیویورک‌تایمز، سازمان ملل متحد در پی شیوع ویروس کرونا، از همه کارکنان خود خواسته است که تا ۱۲ آوریل از راه دور به کارهایشان رسیدگی کنند.

آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد طی بیانیه‌ای اعلام کرد که تصمیم گرفته است از کلیه کارمندان مقر سازمان ملل در نیویورک بخواهد تا ۱۲ آوریل دورکاری کنند تا انتشار ویروس کرونا را به حداقل برسانند.

هم‌چنین در این بیانیه آمده است: به دنبال رایزنی‌های گسترده با مدیران ارشد، از جمله معاونت بهداشتی این سازمان، تصمیم بر آن شد تا اقدامات پیشگیرانه در مقر سازمان ملل در نیویورک را به منظور جلوگیری از گسترش هرچه بیشتر این ویروس در دستور کار خود قرار دهیم. از کلیه کارمندان در مقر سازمان ملل نیویورک خواسته شده است تا با هم ارتباط غیرحضوری برقرار کرده و در صورت لزوم و برای انجام خدمات ضروری به صورت فیزیکی حضور به هم برسانند. این تدابیر از روز دوشنبه، ۱۶ مارس تا یک‌شنبه ۱۲ آوریل اجرایی خواهد شد.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ایسنا

نظر خودتان را ارسال کنید