بوسنی ورود مسافر از کشورهای درگیر ویروس کرونا را ممنوع کرد

بوسنی ورود تمامی مسافران از مبدأ کشورهای درگیر کروناویروس را ممنوع اعلام کرد، این در حالی است که منطقه صرب نشین بوسنی هرزگوین همه مدارس و دانشگاه‌های خود را تعطیل کرده است.

بوسنی ورود مسافر از کشورهای درگیر ویروس کرونا را ممنوع کرد - Bosnia bans travelers from countries affected by Coronavirus

بوسنی ورود مسافر از کشورهای درگیر ویروس کرونا را ممنوع کرد – Bosnia bans travelers from countries affected by Coronavirus

به گزارش آسمونی : به نقل از رویترز، بوسنی هرزگوین از ورود تمامی مسافران از مبدأ کشورهایی که درگیر ویروس کرونا جدید بوده‌اند، ممانعت به عمل می‌آورد.

بوسنی هرزگوین ورود مسافران از کشورهایی که بیشتر در معرض شیوع کروناویروس قرار داشته‌اند را ممنوع اعلام کرده است، در حالی که منطقه صرب نشین بوسنی همه مدارس و دانشگاه‌ها را تعطیل و رویدادهای عمومی را از 11 تا 30 مارس منحل کرده است تا از گسترش ویروس کرونا جدید در کشور جلوگیری کرده باشند.

این اقدامات پس از تشخیص سه مورد جدید ابتلا به کروناویروس انجام شد که تعداد کل موارد مبتلایان تایید شده در بوسنی را به هفت مورد رساند. اکثر آن ها به تازگی به ایتالیا سفر داشته‌اند.

فخرالدین رادونچیچ، وزیر امنیت ملی بوسنی هرزگوین، در حساب فیس بوک خود اعلام کرد که به نیروهای مرزی این کشور دستور داده است از ورود تمامی افراد “از کشورهای درگیر کرونا” جلوگیری به عمل آورند.

مقامات دولتی در سارایوو همچنین تجمعات عمومی با بیش از 300 نفر را تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام کردند و دستور تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها را صادر نمودند.

0/5 ( 0 نظر )


منبع : ایسنا

نظر خودتان را ارسال کنید